Адски дразнещ проблем

denzoko
Newbie
Newbie

Здравейте!
От ден - два сървъра почна да ми връща "Failed to join game" във 80-90% от случаите, в които пробвам да направя или да влезна в дадена игра. Адски дразнещо е, бота се бърка, постоянно ресва д2-то, пък и когато аз играя много се изнервям... Преди не беше така, кажете къде може да е проблема, ползвам OS win7 :(
SiliconeSoul
Newbie
Newbie

Глобално е не е само при теб, остави екипа на dreaming те ще го оправят :)
denzoko
Newbie
Newbie

Благодаря!
denzoko
Newbie
Newbie

Очаквах след дългото отсъствие на сървъра да фикснете нещата, но уви... дори мога да кажа, че е по-зле в момента. Но като за безплатен сървър не можем да виним никого, продължавайте да опитвате, поздрави на админите ;) (събудете ме, когато всичко е О.К.)
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Предал съм на DarkKiss лично за проблема, надявам се до утре на обяд всичко да бъде наред.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
Om1nouS
Newbie
Newbie

Дайте някакво по-сериозно инфо ако можете. Работи ли се по проблема (нещо в което съм сигурен, но все пак да се коментира), какво се очаква, какви изгледи има и горе доло до колко време, ако е възможно да се каже, да очакваме положително развитие. Инфото най-малкото ще носи някаква надежда :D , че така в неведение е дразнещо и доста тегаво от към проблем, защото има моменти, в които по 10 минути не можеш да си влезнеш в игра.
Благодаря предварително ! :rolleyes:
swarm
Jr. Member
Jr. Member

Наистина проблема вече взе да става доста досаден.. от 10 игри 8 са файлед.. даите наистина малко по сериозно и го оправете.. нищо лично към никого.. просто не се играе вече.. Благодаря за отделеното време.
Анатоли Лалов
DarkKiss
Administrator
Administrator

Вкарвам малка промяна, очаквам отзиви.
PowerWeeD
Full Member
Full Member

Пак има файлед , от 10 игри ме пусна в 3 .
Mense
Newbie
Newbie

Не е като преди, ама се чуства огромна разлика - 25/2, 35/2, 14/2 :)
tirramissu
Newbie
Newbie

ми аз не мога да вляза пише ми conecting to fast ...искам да попитам глобално ли е ?или само аз го имам този проблем
DarkKiss
Administrator
Administrator

tirramissu wrote:ми аз не мога да вляза пише ми conecting to fast ...искам да попитам глобално ли е ?или само аз го имам този проблем
Пусни един пинг, виж как ти е връзката към сървъра.
tirramissu
Newbie
Newbie

ами сега мога но ако тръгна да пускам второ диабло и не иска да влезе.пак ми пише че не мога да се свържа.
Youcantforgetme
Newbie
Newbie

При мен пък ми пише "Realm down" дайте от какво може да е?
denzoko
Newbie
Newbie

При мен отдавна всичко е окей, дава ми failed 1 на 100 ;] а относно т'ва с "Realm Down", илез от д2-то за минутка и ще се оправи, поне при мен работи.
Поздрави ;)
coccaine
Newbie
Newbie

При мен пък ми бъгна само един герой. Всички останали си влизат без проблем. Героя беше на бот когато бъгна. Идеи ?
soadfan
Dreaming Friend
Dreaming Friend

coccaine wrote:При мен пък ми бъгна само един герой. Всички останали си влизат без проблем. Героя беше на бот когато бъгна. Идеи ?
Ако до 24 часа след бъгването не се оправи, пишеш в тази тема post53497.html#p53497
Forbidden
Newbie
Newbie

Бота си цъка цяла вечер, но в едно определно време забива (за около 4-5 часа) и трябва да мине известно време, за да се оправи.. Доста досаден проблем като цяло.. Може ли някой да обясни ?