Какъв сорс да си направим?

Orb Vs Blizz

Orb
1
13%
Blizz
2
25%
Light Cast
1
13%
Light ES
0
No votes
Fire ES
4
50%
Fire Cast
0
No votes

Total votes: 8
BlazeOfGlory
Newbie
Newbie

Orb Vs Blizz Vs Light Cast Vs Light ES Vs Fire Cast Vs Fire ES

Моля, кажете според вас коя е по добра, и се обосновете защо?
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За какво ти трябва?
"-Ама аз си имам гадже.."
"-Абе то и аз имам цветен телевизор в нас, ама ходя на кино нали..."
BlazeOfGlory
Newbie
Newbie

Дуелчета.
Djihad
Full Member
Full Member

Не ме кефи ф-сорс да седиш в края на картата и да муаш fire bolt-ове в небитието. Орба ми харесва,а и са в пъти по-държеливи :)
Si vis pacem...para bellum
MinimalDmage
Full Member
Full Member

огнената магиосница далеч не е за това което ти си мислиш, с нея трябва да локваш постоянно дори и на варвари за им секнеш тп/лок.Пробвай близард той бие много, пак му бягаш но при него е по интересно предвиждаш неговото движение кастваш близз и тогава бягаш.Фрозен орб е в гърба но трябва много игра да го научиш да им вкарваш топките в г@за за да мрът.
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

Съгласен съм с мнението на MinimalDmage относно близарда...С добри FCR и FHR фреймове и добър контрол и търпение героя е доста труден противник...Но билдът е доста скъп за повечето играчи...В момента играя с лайт ес сорс и съм толкова запленен от нея колкото и от близарта.Орбър също е добър герой...Всички магиосници са с труден контрол,но с течение на времето различни експерименти и много много дуели с/у по добри от теб противници ще хванеш контрола на героините ;)
Един съвет имайте екипировка за срещу всякакъв вид др. магиосницив сташа...С/у меле и психикал герой си изградете стратегия която ще наклони дуела в ваша полза. Успех на всички играчи в неделя ще вляза да поцъкам с лайта,които иска може да дойде да поцъкаме и да дискутираме на широко :)