За всички нови играчи.

maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За всеки почнал да играе, предлагам помощ. Мога да превеждам и предлагам предмети. Търсят се хора..

Вече нямам възможност да помагам на когото и да е, ако някой друг изяви желание, то добре е дошъл.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако имаш да ми облечеш 3-4 паладина за бот ще започна (просто нямам време за рънове).Очаквам отговора ти
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Търсят се хора, не ботове. Не бъди нагъл.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

maz0 wrote:Търсят се хора, не ботове. Не бъди нагъл.
Сякаш, че ти не пускаш, айде ся
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

teamplay wrote:Сякаш, че ти не пускаш, айде ся
Пускам, да. Но няма да обличам на когото и да е било ботовете.
Greengo
Newbie
Newbie

С какво ще можеш да помогнеш на моят паладин :]. Ако паметта не ме лъже е 54 левел и има един нижъв Spirit на Heraldic основа ^^ а и Magefist максимални останалото шитове.
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Greengo wrote:С какво ще можеш да помогнеш на моят паладин :]. Ако паметта не ме лъже е 54 левел и има един нижъв Spirit на Heraldic основа ^^ а и Magefist максимални останалото шитове.
С риск мнението ми да се окаже чист off topic, искам да уточня, че в realm-а е стартиран нов сезон от приблизително месец насам. Ако паладина ти е бил създаден преди това, в момента го няма, ако пък е след това се извинявам за ненужния коментар.
Greengo
Newbie
Newbie

Мммм вчера мисля, че играх с него . И си минах куеста с Ания на трудност кошмар .Следувателно още е там
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Greengo wrote:С какво ще можеш да помогнеш на моят паладин :]. Ако паметта не ме лъже е 54 левел и има един нижъв Spirit на Heraldic основа ^^ а и Magefist максимални останалото шитове.
shako, viper, wizzard, seraph, raven и прочие.

edit: Напиши ми в ИРК или на ЛС да се разберем кога да ти ги дам.
deperd
Newbie
Newbie

Няма да има хора, не разбрахте че няма кой да се мъчи!!!
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

deperd wrote:Няма да има хора, не разбрахте че няма кой да се мъчи!!!
И защо така?
proLamer
Newbie
Newbie

А за всеки, който неможе да се регистрира какво предлагате ?

"Table *** doesn't exist"

Поствам тук понеже и "Нова тема немгоа да създам"
DarkKiss
Administrator
Administrator

proLamer wrote:А за всеки, който неможе да се регистрира какво предлагате ?

"Table *** doesn't exist"

Поствам тук понеже и "Нова тема немгоа да създам"
Отговорих Ви на ЛС.
Jab4y
Full Member
Full Member

на мене много ми се играе класик но няма хора а и преди това играхме към 10 човека и тамън се облякахме горе-долу и реснаха та ако има с какво да ми помогнеш за сорката ми (на огън я развивам) с удоволствие ще играя дори ще потърся хора
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Jab4y wrote:на мене много ми се играе класик но няма хора а и преди това играхме към 10 човека и тамън се облякахме горе-долу и реснаха та ако има с какво да ми помогнеш за сорката ми (на огън я развивам) с удоволствие ще играя дори ще потърся хора
Нямаше как просто. Поради множество проблеми с предишния хост се наложи на няколко пъти да се мести realm-а, докато накрая не се "осакати" база данните и рестарта бе наложителен. В момента е на сигурен хост и поне до този момент (месец и нещо-два) не е правил проблеми.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Jab4y wrote:на мене много ми се играе класик но няма хора а и преди това играхме към 10 човека и тамън се облякахме горе-долу и реснаха та ако има с какво да ми помогнеш за сорката ми (на огън я развивам) с удоволствие ще играя дори ще потърся хора
Разбрахме се на ЛС.
need4bed
Newbie
Newbie

Ще започваме с едни приятели в сервера.Тей като няма хора не бих отказал малко помощ в превода и ако може някой итем за рунерка ,колкото да си стъпим на краката =] Благодаря предварително
m1DnighT-Runn3r
Newbie
Newbie

Здравейте, аз и още няколко приятеля решихме да започнем в този сървър и ще сме много благодарни ако можете да ни помогнете с предмети като за начало, за да облечем няколко да руним.
Мерси предварително
Acc:m1DnighTRunn
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

m1DnighT-\Runn3r wrote:Здравейте, аз и още няколко приятеля решихме да започнем в този сървър и ще сме много благодарни ако можете да ни помогнете с предмети като за начало, за да облечем няколко да руним.
Мерси предварително
Acc:m1DnighTRunn
Можем да измислим винаги нещо по въпроса, но проблема е че нямам прекалено много предмети, както преди . Все пак за колко човека става на въпрос?
need4bed
Newbie
Newbie

Със сигурност започваме неска към 7-8 часа 4 човека , но мога да намеря и о6те към 2-3 човека ,които се колебаят дали да започват тук. =]