Яко джит

proLamer
Newbie
Newbie

Има ли Players в този сървър ? И по конкретно HC или някой койте ще се навие да играем ?
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

proLamer wrote:Има ли Players в този сървър ? И по конкретно HC или някой койте ще се навие да играем ?
Няма какво да се лъжем, интереса към classic HC съвсем не е толкова висок колкото очаквахме. Въпреки това, като имаме напредвид проблемите, които имат някой от по-големите сървъри "поддържащи" 1.10 Classic, аз лично съм сигурен, че в скоро време интереса към нашия ще се увеличи.
proLamer
Newbie
Newbie

Именно това ми е мисълта..поддръжката на 1.10 Classic навсякъде куца, а преждевременно с това все още има хора, който държът на класиката, но неостанаха такива сървъри в който обикновенният потребит може да си позволи това удоволствие
evil-force
Dreaming Friend
Dreaming Friend

proLamer wrote:поддръжката на 1.10 Classic навсякъде куца
proLamer wrote:неостанаха такива сървъри в който обикновенният потребит може да си позволи това удоволствие
Силно се надявам да успеем да опровергаем това твърдение
proLamer
Newbie
Newbie

evil-\force wrote:Силно се надявам да успеем да опровергаем това твърдение
Щом има ентусиасти
need4bed
Newbie
Newbie

Аз отдавна търся свестен сервер 1.10 класик.Сигурен ,че не след дълго време доста хора от известинтие сервери които се развалиха до голяма степен ще запристигат ако сервера продължава да се поддържа и контролира , хората са само въпрос на време за мен
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз лично съм на същото мнение. Опитваме се да предложим на потребителите си хубав сървър с бърз и отзивчив екип. Лично мое мнение е, че ако играча е доволен от мястото в което игра, той самия ще привика поне още няколко човека. Затова и целта ни е да се съсредоточим върху потребителите, които имаме в момента, а ако се справим с това новите попълнения от играчи ще дойдат сами