Lag ?

proLamer
Newbie
Newbie

Xpucoy wrote:Никой не те е вързал да играеш тук,свободен човек си да избираш къде искаш да играеш,ако имаш проблеми обърни се към администрацията и ще ти бъде отговорено културно на културно зададен въпрсо.
Да,грешката е наша,но замисли се колко губим ако спреш да играеш тук?!\Подобни запалхи само по себе си говорят за това колко би постигнал в който и да е Сървър с класически Диабло 2.

Извинявам се на всички засегнати.Успех
Не няма да загубите от това, че неиграе - научно доказано е че ОТРИЦАТЕЛНОТO мнение от каквото и да било на даден потребител може да го разпространява много повече отколкото положително.Следователно (няма реклама на сървъра) от тук пък следва => няма играчи

Надявам се да няма засегнати
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

proLamer wrote:Не няма да загубите от това, че неиграе - научно доказано е че ОТРИЦАТЕЛНОТO мнение от каквото и да било на даден потребител може да го разпространява много повече отколкото положително.Следователно (няма реклама на сървъра) от тук пък следва => няма играчи

Надявам се да няма засегнати
Вече сме си изградили начина, по който процедираме с играчите. Ако някой юзър има проблем и ни запознае с него, ще направим каквото е възможно, за да го разрешим (ако причината е в нас). В случая имаме нещо съвсем различно, човека си мълчи, умира и тогава чак се оплаква. Еми, съжалявам, но в такъв случай няма какво да направим. След дъжд качулка. А пък със заплахи тип "върнете ми героя иначе спирам" съвсем нищо няма да постигне..
proLamer
Newbie
Newbie

Impressed wrote:А пък със заплахи тип "върнете ми героя иначе спирам" съвсем нищо няма да постигне..
Капка по капка вир става
evil-force
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Спор няма, но както беше казано на няколко пъти, ако ни информирате за проблема ще направим каквото е възможно, за да го разрешим, Вие би трябвало вече да го знаете това.

Идеалния вариант е следния, докато играете и забележите лаг, спирате да играете и отивате в чата, сигнализирате ни в форума, изчаквате да открием проблема и да го отстраним. След като потвърдим, че всичко е наред, влизате и ако действително нямате лаг играта продължава

Стараем се да предложим на играчите си качестен и поддръжан сървър, а това в България е рядкост. За съжаление обаче не можем да го напрваим без вашето съдействие. Отделен е въпроса дали се справяме с задачата или не, това ще го кажете вие, играчите.
proLamer
Newbie
Newbie

evil-\force wrote:Спор няма, но както беше казано на няколко пъти, ако ни информирате за проблема ще направим каквото е възможно, за да го разрешим, Вие би трябвало вече да го знаете това.

Идеалния вариант е следния, докато играете и забележите лаг, спирате да играете и отивате в чата, сигнализирате ни в форума, изчаквате да открием проблема и да го отстраним. След като потвърдим, че всичко е наред, влизате и ако действително нямате лаг играта продължава

Стараем се да предложим на играчите си качестен и поддръжан сървър, а това в България е рядкост. За съжаление обаче не можем да го напрваим без вашето съдействие. Отделен е въпроса дали се справяме с задачата или не, това ще го кажете вие, играчите.
Да, напълно съм съгласен с адекватният Ви и спокоен отговор.Въпросът обаче опира на друго място.Казвам го в момента и специално мойто мнение се изчерпва по тази тема.Ства въпрос, че ЛАГ-а не пита искаш ли да ти лагне или не....а това стане ли на HC става много бързо, ако сме имали време да реагираме или да уведомим екипа няма да се правим ан жертви .

Благодаря !
proLamer
Newbie
Newbie

PS: При това двама потрепители с един и същи проблем (до толкова колкото се отнся за консулите и лаг-ът)
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Напълно съм съгласен, че лага не пита, но въпреки това не съм съгласен, че нямате време да реагирате. При най-малкия симптом за лаг излизате от играта.. По-добре с един рън да се забавите, от колкото с дигане на нов герой Правите нова игра, ако все още лагва ни пишете на нас.. В случай, че проблема е от наша страна ще направим необходимото, за да го разрешим, това ни е работата в крайна сметка

1. Не си надценявайте геройте, лагне ли излизайте от играта.
2. Както каза maz0, не разчитайте на God Mode-а. Той е голям +, но в никакъв случай не ви прави безсмъртни.
3. Внимавайте къде ходите да биете, винаги трябва да си имате 1 на ум, че може по всяко време връзката ви към realm-а да се срине, без значение по каква причина.

Ако се придържате към горните 3 точки (има и още, но за тези се сещам в момента), със сигурност няма да умирате толкова често.
Не си мислете, че ние не сме играли HC и не знаем за какво става въпрос
Lysko
Newbie
Newbie

лагът е мн здрав
Image
bakosan
Newbie
Newbie

Добре , че се събудих навреме......незнам как са ми живи геройте.(Играя Хардкор)
Има некъв мноо гаден лаг......
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако не искаш да ти умират героите - не пускай ботове. Сървъра не носи отговорност за загубени предмети или умрели герои. Колкото до лага - работи се по въпроса.
bakosan
Newbie
Newbie

Е , разбира се , че на такъв лаг няма да пускам , ще чакам да го оправите
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Packets: Sent = 271, Received = 271, Lost = 0 (0% loss)
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 8ms, Maximum = 12ms, Average = 9ms

Все още ли продължава лага?
chelsea
Newbie
Newbie

а не бе :D лаги на 100...
DarkKiss
Administrator
Administrator

В сървъра имам 16 ping и нулев delay - най-вероятно е било нещо временно. В момента връзката изглежда по този начин:

http://upload.dreaming-bg.com/resized/324c99cfc34fe589b5729c4568c26157.png

Ако забележите проблема отново моля да ни сигнализирате, за да локализираме проблема.
kchganinja
Newbie
Newbie

http://img696.imageshack.us/i/96268016.png/
kakvo mu e na tozi 5-ti red?
Za6to imam 100% zagubi?...lolz
root
Dreaming Friend
Dreaming Friend

kchganinja wrote: http://img696.imageshack.us/i/96268016.png/
kakvo mu e na tozi 5-ti red?
Za6to imam 100% zagubi?...lolz
Само за информация - сървъра е зад d2.dreaming-bg.com, не dreaming-bg.com :) Това е сайта.
И ще те помоля да се запознаеш с правилата на форума - писането на кирилица е задължително.
brumbrum
Newbie
Newbie

Имам проблем с лаг-а . От няколко дни влизам си в ацц влизам в някоя игра .. успявам да напиша 2-3 реда или да направя нещо , след което ми лаг-ва много брутално продължавам да пиша , но това излиза чак след 15-20 сек , ако имам касмет ... ако не 2-3 мин нищо и лефт-вам от гаме ... нормално ли е това и има ли нещо общо , че съм на БТК . Освен това не мисля ,че проблема е в доставчика ми защото интеренета не пада , тегля си с добра скорост , а в сервера ... :Х
unnamedkiller
Newbie
Newbie

Незнам аз гледам че постоянно хората се оплакват от лаг,но аз от както играя тук от седмица вече лаг не съм видял.
bakosan
Newbie
Newbie

brumbrum wrote: Имам проблем с лаг-а . От няколко дни влизам си в ацц влизам в някоя игра .. успявам да напиша 2-3 реда или да направя нещо , след което ми лаг-ва много брутално продължавам да пиша , но това излиза чак след 15-20 сек , ако имам касмет ... ако не 2-3 мин нищо и лефт-вам от гаме ... нормално ли е това и има ли нещо общо , че съм на БТК . Освен това не мисля ,че проблема е в доставчика ми защото интеренета не пада , тегля си с добра скорост , а в сервера ... :Х
me 2
brumbrum
Newbie
Newbie

бакосан на бтк ли си и ти ? понеже още няколко пича с същия проблем и те са на бтк