Проблем

Sobiesk1
Jr. Member
Jr. Member

Нещо става с паладините ми Като влезна в игра правя си там квото правя излизам ама и от диабло-то ме дропва ... Разбрах, че е от zoid.dll (пикита) обаче сменявах кво правих и се оправи после върнах стария и всичко си беше ок, но след 1 час горе доло пак се прееба и ся като игра с паладините ми (ILoveRock ILoveSmirnoFF) и като излезна ме дропва и от играта

ПС: така k3c-oвете ми не могат да рънят
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Sobiesk1 wrote:Нещо става с паладините ми Като влезна в игра правя си там квото правя излизам ама и от диабло-то ме дропва ... Разбрах, че е от zoid.dll (пикита) обаче сменявах кво правих и се оправи после върнах стария и всичко си беше ок, но след 1 час горе доло пак се прееба и ся като игра с паладините ми (ILoveRock ILoveSmirnoFF) и като излезна ме дропва и от играта

ПС: така k3c-oвете ми не могат да рънят
Опитайте да смените версията на бота.

Само искам да уточня, това е форум където сме длъжни да помагаме при проблеми свързани със сървъра, това че помагаме с ботовете Ви го правим от добра воля. Важно е да разберете, че съдействаме когато можем, защото така искаме, не защото сме длъжни. Казвам го защото все по-често започват да се появяват теми с проблемни ботове, а в крайна сметка не това е задачата ни.
Sobiesk1
Jr. Member
Jr. Member

не проблема не е в бота паладините ми са се бъгнали нещо (с другите герой си влизам излизам и няма проблем, но като влезна в игра с паладина и после като излезна ме изхвърля от диабло 2)
Sobiesk1
Jr. Member
Jr. Member

Sobiesk1 wrote:не проблема не е в бота паладините ми са се бъгнали нещо (с другите герой си влизам излизам и няма проблем, но като влезна в игра с паладина и после като излезна ме изхвърля от диабло 2)

Ох може да заключите темата ще мъча да се оправя сам засега ги пооправих и мога да си играя с тях и с пикит

Тук не е мястото да ви занимавам с ботове сажълявам за темата

ПС: трябва да си сложите бутон ЕДИТ не да слагам втори пост :S
DarkKiss
Administrator
Administrator

Sobiesk1 wrote:ПС: трябва да си сложите бутон ЕДИТ не да слагам втори пост :S
Има си бутон за редакция, просто не е достъпен за всеки. Не отдавна няколко потребителя сами си изтриха мненията след като решиха да не влизат повече в форума.
Xercata
Jr. Member
Jr. Member

Е няма ли да е по добре ако всички можехме да си редактираме постовете папи все пак ако някой сгреши някаде да може да си го поправи
Sobiesk1
Jr. Member
Jr. Member

аз само да ви кажа от къде ми идва проблема на 2-3 дена диаблото в целия ми компютър от 33.5 кб става 206 кб и като излезна от някой герой в играта ме дропва