bh-ta

need4bed
Newbie
Newbie

Цял ден гледам как фена си пуска клозед бр бот , докато 4-5 човека по 60-70 левел чакаме за бр... Нещо пречи ли му да пуска на опен..бъгва ли,ний ли правим нещо грешно Става мн тъпо така-не стига че се броим играчите на пръстите на 1 ръка ами...Мерси за обяснението предварително
Guest

Ами , аз сега като си направя герой, ще пускам бр бота и ако ми обясните как да го настроя за опен геийм, ще правя само опен , да могат и другите да вдигат.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз пускам във затворени, и той покрай мене. Защо? Защото на 98-то ниво се дига главно от Baal, при двама биещи го. Ако ги пуснем на отворени, никъв шанс да се вдига каквото и да е.
Sobiesk1
Jr. Member
Jr. Member

дам и аз за това си помислих, че е и като бях с него на отворени за баал излизах от парти
Sobiesk1
Jr. Member
Jr. Member

маз0 сега помислих и се чудя как като ти е пълна играта дигаш лвл от баал като играта на затвореното ти бр е пълна почти постоянно ...
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Sobiesk1 wrote:маз0 сега помислих и се чудя как като ти е пълна играта дигаш лвл от баал като играта на затвореното ти бр е пълна почти постоянно ...
Не мога да те разбера какво имаш на предвид.
Sobiesk1
Jr. Member
Jr. Member

ем то има 4-5 бота който идват в твойто бр и бият заедно с теб балл :S тоест армани и митко има 3 героя и ти пускаш няколко да следват и бият баал с теб ...
Hell
Newbie
Newbie

Sobiesk1 wrote:ем то има 4-5 бота който идват в твойто бр и бият заедно с теб балл :S тоест армани и митко има 3 героя и ти пускаш няколко да следват и бият баал с теб ...
Просто сме нагласили ботовете да пропускат баал
Sobiesk1
Jr. Member
Jr. Member

ем добре може и така да е ...