Баал бот

Guest

Нека някой който има такъв , да го качи или да го прати на скайп:Jonkata23

Благодаря , предварително. Лека вечер!
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако може да качите самия бот в dox.bg с малко указание как се пуска и прочие, защото преди съм теглил тия от d2hackers.org, но никой от тях не ми е тръгвал.
Guest

Хайде бе хора!Какво се правите ,че нямате...Егати му и баал бота!
NoSense
Newbie
Newbie

Емил wrote:Хайде бе хора!Какво се правите ,че нямате...Егати му и баал бота!
Ама я....Google!
И си оправи говора..ако не Модераторски то поне малко по...по-нормално!
Guest

Хайде само не ми говори ,за говора ми!Виш си подписа и тогава ми говори за правоговор РАЗБРА ЛИ МЕ?!

И ЗАЩО ЗА БОГА СИ МИ СЛОЖИЛ 25 % УАРН?! ААА не , няма да се разберем така.Първо ми кажи причината заради която съм с 25 уарн.Ако ли не , ще протестирам за премахване на правата ти!!!
Sobiesk1
Jr. Member
Jr. Member

И на мен не ми харесва как се обръщаш към Емил. Знам, че не му е тук мястото да иска Баал Бот, но Отношението Модератор - Потребител не ти е добро ...
NoSense
Newbie
Newbie

Емил wrote:Хайде само не ми говори ,за говора ми!\Виш си подписа и тогава ми говори за правоговор РАЗБРА ЛИ МЕ?!\

И ЗАЩО ЗА БОГА СИ МИ СЛОЖИЛ 25 % УАРН?!\ ААА не , няма да се разберем така.Първо ми кажи причината заради която съм с 25 уарн.Ако ли не , ще протестирам за премахване на правата ти!\!\!\
1.Внимавай как ми говориш!\
2.Warn-a смятам, че съм уточнил защо съм ти го сложил.
3.В подписа ми няма нищо, което пряко да засяга някого,няма нецензурни думи (FAK? В кой речник си гледал?Или то според теб така си се пише?)
4.Ти си последния човек, който може да протестира/решава/ или каквото и да било относто правата ми.

Приятни сънища!\
Sobiesk1
Jr. Member
Jr. Member

Според мен той не заслужава тези 25 % уарн, защото както говориш ти с него и той така се е обърнал с нас
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

офтопик : според мен заслужава 50%
по темата : земи оточни за какъв герои ще е този балл бот още не съм развил умения да врачувам ...
Sobiesk1
Jr. Member
Jr. Member

според мен иска yamb бот

Напиши в дата Follow bot и някой беше Baal бот и настроен преследвач. Не мога сега много да ти помогна, защото съм от телефона няма да сядам тая вечер на компютъра ...