Hellforge Quest, Act 4

DarkKiss
Administrator
Administrator

Ако не сте взели soulstone при първото убийство на Mephisto, можете да го вземете след като убиете Hephasto. Шанса да падне камъка е 100% (иначе казано от всеки път).

Промените са активни от около 4:00ч. тази сутрин.
BiGMetaL
Newbie
Newbie

DarkKiss хубаво сте направили ама така вече неможе да се ръни Hellforge там ако не се лъжа падаха добри руни в класик серверите а и имам едно въпросче някой ще може ли да отвори една тема свързана с 1.10 "Classic" горе долу какво е променяно по дропа поради това че малко не ми прилича на тъкв нищо лошо неискам да намеквам но просто че чудя някой неща ми се струват невъзможни за classic drop данеби нещо поради ботовете да е променяно много голямо впечатление почна да ми прави ниския дроп на пиндел имам и впечатления че SP web който там падаше (доста често) изобщо го няма като дроп спецялно там и на мепфисто благодаря все пак за отнетото от вас внимание.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Лично аз съм го модифицирал patch-а и въпреки зачестилите твърдения, че дропа е намален, мога със 100% сигурност да ви кажа, че не е пипан и няма да бъде пипан.
Akira
Newbie
Newbie

Отправям предложение към Модератора, който е модифицирал толкова глупаво Hephasto.
1во малко информация за Hephasto - Super unique Monster, който не само, че е перфектен character на играта, а дели 1вото място по шанс да пусне ZOD руна, заедно с Nihlatak. Модифицирането му е поредната гавра с играта - една от многото в този сървър.
По принцип Hephasto дропва Hellforge Hammer и предмети - Самият камък може напълно елементарно да се вземе от Кайн, когато не е взет при убиването на Мефисто, за да бъде изпълнен куеста. Това този модератор обаче явно не го знае.
Та молбата ми е - моля те оправи дропа на Hephasto - Лично сам от него съм вадил Sur руне (както и 2 Gul-a :) ) след няколко стотин ръна (пълен късмет но както и да е - той трябва да пуска руни и итеми! ), D2jsp имат специална конфигурация за bot за Hephasto.
Абсолютно колоритен персонаж, който ТРЯБВА да бъде с нормален дроп.
Има още много модификации по този сървър които не ми харесват, но тази е най-очеизвадната.
Админе - другия път като решиш да си изпълниш Hellforge куеста просто говори с Кайн да ти даде камък, а не модифицирай цялата игра, само защото не си я играл на Single player преди много години. Престанете да правите глупости и се опитайте поне малко да достигнете нормално ниво на сървъра. ПП - Сега ще ги подхвана и тия с ГОДМОДА - За едно нещо да съм съгласен с Мазо - Ще му обясня и защо като премахнат ГОДМОДА това няма да попречи на посещаваемостта - играта е достатъчно добре направена и по оригиналния си начин от Близард...
kdnt
Newbie
Newbie

а когато кайн ти дава камъка ме мефисто мислиш ли че сървара ще е на линия дълго време точно заради това са го направили кайн да не дава камакът за да не може да се изполсва мефисто соустоун дупе разбирачо и год моде като не ти харесва просто не го пускаи (аз лично също не съм му голям фен и не го ползвам)

пп аве на някои индивиди не им писна да си мислят че това което харесват ще се хареса и на останалите :X като не ти харесва тоя сървар така както е направен има много други сървари кадето да си играеш и мога да ти кажа че точно заради год-а има толковоа много хора в сървара защото благодарение на него пускат к3ц( но тва не означава че не съм съгласен с теб просто не ние сме тези които да казват точно на админите кво да правят)
Akira
Newbie
Newbie

Не го знам какъв е тоя cane dupe. OK Нека да си пада тоя камък от Hephasto АМА ДА МУ ОПРАВЯТ ДРОПА - МОЖЕ ДА БЪДЕ МОДИФИЦИРАНО ТАКА ЧЕ ВСЕКИ ПЪТ ДА ПУСКА КАМЪК, И ДА ПУСКА И ИТЕМИ!!!! Адски дразнещо е да убия Hephasto и да не видя итеми! Относно года - не е лошо да се махнат някои хора, които не могат без год и без това сървъра е претъпкан и админите се чудят какво да правят като пада през ден...
Сега се сетих за какво става дума - това е някакъв митичен дуп хак, за който се говореше от 1.09 и който така и не се разбра какъв е. На 1.10 също по едно време се говореше за него. Единствения дуп хак за който знам и който съм виждал с очите си се правеше при Акара и се задействаше като предметът и бъде даден, но това беше на версия 1.09. За въпросния хак със Соулстона силно се съмнявам да съществува - до сега колкото сървъри да съм обиколил не съм го засичал. Европа вече е друго нещо - там нещата са съвсем различни, говоря за бългаските - от 1.10 до сега не съм засичал дуп хак, не казвам че няма. НО ДРОПА НА ХЕФАСТО МОЖЕ ДА СЕ ОПРАВИ
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Това, че ти не го знаеш, не значи, че не съществува. Ти не знам колко сървъра си обиколил, но в тези, в които аз съм поигравал, благодарение на този хак се е случвало да не играем цели дни. Ти това ли искаш?
zashto
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Akira wrote: Не го знам какъв е тоя cane dupe. OK Нека да си пада тоя камък от Hephasto АМА ДА МУ ОПРАВЯТ ДРОПА - МОЖЕ ДА БЪДЕ МОДИФИЦИРАНО ТАКА ЧЕ ВСЕКИ ПЪТ ДА ПУСКА КАМЪК, И ДА ПУСКА И ИТЕМИ!!!! Адски дразнещо е да убия Hephasto и да не видя итеми! Относно года - не е лошо да се махнат някои хора, които не могат без год и без това сървъра е претъпкан и админите се чудят какво да правят като пада през ден...
Сега се сетих за какво става дума - това е някакъв митичен дуп хак, за който се говореше от 1.09 и който така и не се разбра какъв е. На 1.10 също по едно време се говореше за него. Единствения дуп хак за който знам и който съм виждал с очите си се правеше при Акара и се задействаше като предметът и бъде даден, но това беше на версия 1.09. За въпросния хак със Соулстона силно се съмнявам да съществува - до сега колкото сървъри да съм обиколил не съм го засичал. Европа вече е друго нещо - там нещата са съвсем различни, говоря за бългаските - от 1.10 до сега не съм засичал дуп хак, не казвам че няма. НО ДРОПА НА ХЕФАСТО МОЖЕ ДА СЕ ОПРАВИ
Приятелю,ти от небето ли падаш??MSD така и не се е разбрало какво е? Е това беше най-голямата глупост която може някой да каже и да твърди,че играе Диабло!
Небезизвестния ни сървър Headoff (позволявам си да му спомена името но не с цел реклама а поради простата причина,че вече е история) точно заради това си "отиде",заради "бутането",ролбекването или както искаш го наречи...
....
drunklol
Newbie
Newbie

А този сървър не забива и не го бъгват постоянно като си правят рунически думи. Айде моля те....
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Мисля, че вече започна да ми писва от теб. Всеки сървър в някой моменти има проблеми, не можем да избягаме от тях. Именно защото ВИЕ не разбирате смисъла на играта, като игра, а само като руни и макс предмети, се направиха произволни рестарти и няма дроп на Хефасто, а доколкото познавам човекът отговорен за това, няма и да има дроп на Хефасто. Никой, дори и ти, не желае CTA 664 да струва Ohm нали? Или да не играеш с часове, защото някой идиот е решил да си пише Енигма 775... Повярвай ми преживял съм го, не го искам.

И като за финал:
Още едно мнение ни в клин, ни в ръкав и сменям тона.
zashto
proto123
Newbie
Newbie

братове като влизам в баттле.нет и ме пише Сд Кей усед то инсталл