измама

down
Newbie
Newbie

значи тряяше ми прек от 4 ацт на хелл до 5-тия диабло и барбс и питах дали някои щеме прец и ме пита за кои ще е рунаат казах за него ако ми бие диабло и барбс тои ми оби диабло но не ми оби барбс ацц-то му е PETRICH надявам се да има няква реакция от страна на админите
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Като няма доказателство, няма какво да направим по въпроса. Ще го имам предвид за напред.
Sobiesk1
Jr. Member
Jr. Member

Аз мога да потвърдя, защото този петрич ми каза, че има флайл 4 сока, когато много ми трябваше. Той беше 22 левел и каза, че ако му бие 2 cows да дигне 24 ще ми го даде ... Дигнах му го и той ме Усведоми, че брат му го е изхвърлил :zipper-mouth: Обеща ми, че ако го преведа през диабло и барбс ще ми дупчи 1 флайл. Преведох го, но флайла който съм искал да ми дупчи нямал да стане и започна да се прави на афк. Тогава бях с голата ми ассасинка и после влезнах с паладина, но не ми трябваше флайла и започна да ми се прави: ооо ма аз те мислех, че си някъв като ония клошари тфа ти онова ти\
Xercata
Jr. Member
Jr. Member

Петрич е найстина някакъв ламер лично аз съм го виждал да псува и обижда сървара човека не е добре(умствено)
galen
Newbie
Newbie

С 2 3 думи Типичен Хеадофер !
Погрижете се за него
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

galen wrote:С 2 3 думи Типичен Хеадофер !
Погрижете се за него
До колкото знам идва от един друг трибуквен сървър, в който са разрешени ботовете
Sobiesk1
Jr. Member
Jr. Member

в тоя трибуквен сървър са по големи ламите (фукльовците) и от хофата бе :X такива като ShareWithMe ...
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

teamplay wrote:До колкото знам идва от един друг трибуквен сървър, в който са разрешени ботовете
Sobiesk1 wrote:в тоя трибуквен сървър са по големи ламите (фукльовците) и от хофата бе :X такива като ShareWithMe ...
Няма значение, сега е тук.Това е, което ни интересува, ако нарушава правилата трябва да си понесе наказанието, просто представете нужните доказателства.

Никой няма да си отнесе Бан за слава от друг сървър.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз пък имам лоши впечатления от този индивид, също така имам доверието на хората писали по-нагоре и ще му сложа временно наказание, дребни (не само) тарикати не ни трябват в сървъра.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Sobiesk1
Jr. Member
Jr. Member

Image

Image
Нещо интересно :zipper-mouth:
down
Newbie
Newbie