Предложение

need4bed
Newbie
Newbie

Предлагам да се забрани баал бота ,защото си мисля че стана твърде глуапво.Секи пуснал по 5 героя на бр бот и като влезеш няма никой.Аз съм свикнал на бр да се сабира целия сервер , да се прави траде , чат ако щеш и какво ли не..Е сега - няма да имате по 8 героя 98-99 левел , голяма работа.Казвам на някого дуел , хелп или нещо , а той ми отговаря нещо от сорта на "ее ем то ми остава малко до 9999 левел аз пускам бот че искам да дигна". ДОбре 1/2 от руните не ги изкрават ботовете (че може би и доста доста повече) поне героите да си сами дигнем.Така ми се струва че дори не ги усещате като ваши.Някой ще каже "еми аз като нямам време"? Еми като нямаш ще дигаш лека полека и ще стоиш примерно 92 вместо 98.Така ще е и малко по реален сервера ,ще са сабират повече хората , а не на 1 седмица 1 път да видя игра със пове4е от 3 играча вътре .Пишете коментари.
Xercata
Jr. Member
Jr. Member

Напълно съм съгласен дори и ботовете да се махнат но ако може поне балла да се спрат пак ще е добре
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

това е тама засягана много пъти и само ще кажа че щом 1 път се пусне с ботове значи или трябва да се рестартне класика или няма да е чесно спрямо другите играчи койито започват сега
Xercata
Jr. Member
Jr. Member

Да и това е вярно и ще помоля папи ако е съгласен да пусне 1 анкета в коята всеки да си даде мнението за или против ботовете с доста хора от сървара съм говорил и мн ми казват че ще е добре да се махнат и да се ресне сървара
DarkKiss
Administrator
Administrator

Абсолютно вярно - темата с ботовете е засягана многократно, няма да ги премахваме, а не можем да правим и филтър, този бот може ама онзи е забранен..

До автора, благодаря за предложението, но няма шанс да се реализира.
Заключвам темата, безмислено е да остава.