Предлагам помощ..

Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

С цел увеличаване на играчите както в сървъра, така и в класик реалма, предлагам помощ на всеки нов, който започва!\ В това разбирайте предмети (главно), с левелинга също мога да помагам, но нямам достатъчно свободно време!\ Моля всеки заинтересован от моето предложение да пише в темата.
method
Jr. Member
Jr. Member

Здравейте.
Регнах се преди час и мисля утре сутринта да започвам Classic реалм-а.
Ако някой може да помогне с малко итеми ще съм много благодарен, а ако дръжи мн на тях дори ще му ги върна след като си намеря мой.

Към 11-12 часа ще съм онлайн, /w *ptz_gaara
DarkKiss
Administrator
Administrator

За Hardcore мога да спонсорирам някои и друг итем, но за SC някой от колегите евентуално..
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

method wrote:Здравейте.
Регнах се преди час и мисля утре сутринта да започвам Classic реалм-а.
Ако някой може да помогне с малко итеми ще съм много благодарен, а ако дръжи мн на тях дори ще му ги върна след като си намеря мой.

Към 11-12 часа ще съм онлайн, /w *ptz_gaara

Напоследък раздавам доста, но ще намерим предмети и за теб . Намери ме по скайп: anton.dimov.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Отказвам да давам повече предмети на нови хора, тъй като разбрах, че итемите се трейдват и с една дума всичко, което давам фрее пълни джобовете на някой друг. Не мерси. Темата се затваря.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Всеки писал ми по скайп за предмети или за нещо, свързано с тази тема ще бъде блокиран. Не мога да издържа. Всички си мислите, че като съм админ и имам всичко. Поредния индивид: "Нов съм в сървъра, може ли фрее?". Друйд щял да облича, почвам да давам каквото ми е останало по мулетата, дори скилъри му мятам, като накрая този ми заявява "Махни ги тия паладински предмети и дай за друйд". Нахалството на някой играчи няма край и това преля чашата.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

^^

Добре дошъл в реалноста. Това е една от причините да спра да раздавам предмети