Нещо не е наред ...

method
Jr. Member
Jr. Member

Първоначално си милех, че е просто къмет, но след над 300 рун-а останових, че героя ми е бъгнат или нещо такова.
Незнам, до сега не ми се е случвало такова нещо ..

Ето какво стана.
Всичко започна след като си взех WP-то за "Halls Of Pain" на Hell, след което ми изчезна портала за Pindel.
По-късно разбрах, че е изчезнал, защото съм ви взел WP за "Halls of Pain", но вижте какво става после.

Казах си:
- Какво толкова, няма да ръня пиндел и това е, но ..
Отивам да ръня андариел/мефисто, ръня цял ден, не бота а аз. Първоначално направих около 5-10 рън-а, при които пускаше само сини предмети и си помислих, че просто нямам къмет, но след като се прибрах почнах да ръня пак, направих 50-60 ръна и нито един уникален предмет, само сини предмети и чат-пат rare (златни), което не е възможно.

Преди 4 часа и 40 мин пуснах бот-а да ръни андрариел, и от 1:00 до 5:40, т.е до сега вижте какво е пуснала андариел...

Само чармове, джевели, амулети и пръстени, т.е само 1 пръстен, но поне е пуснала един уникален предмет.
Незнам вие как си го обяснявате, но това за мен е невъзможно, при толкова много рънове да не пусне нищо. При положение, че пробвах и с бот и без бот все едно и също е !\

Също ще кажа и, че преди да си взема WP-то за "Halls Of Pain" всичко си беше наред.
Примерно миналата вечер бота за 3 часа изкара 3 шако-та, 2 ваипер-а, Али баба, Gore Raider, War Traveler x3 и още други щуротий, но след като всех тоя гаден WP нещо яко се прецака.
method
Jr. Member
Jr. Member

Извинявам се за "Double Post", но никъде не виждам редакритай.

Ето снимка какво е пуснала андариел за 4 часа рънене:
(Скивайте обградените в червено)
Image

П.С:

Сега ще попйте:

Пуска ли злато, защото може да имаш много екстра голд ?
- Не пуска злато, нямам нито 1 екстра голд.

Да не би с бота нещо да не е наред с пикит-а ?
- Всичко си е наред, прегледах го поне 10 пъти, а й вече казах какво вадеше миналата вечер.

П.С:
Бия със 386 MF !\
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

При мен всичко е ОК.

п.с. Няма ли да се научите най-накрая, че екстра голда не влияе на МФ-то? Две съвсем различни неща са!
Sobiesk1
Jr. Member
Jr. Member

според мен някой ти е убил и минал куеста затова ти се е затворил портала, а ти дори не си разбрал, и просто нямаш касмет а бота ти не складира боклуците в сандъка :X

ПС: тони в близзард четох в едни форуми и абсолютно всички пишат, че с 0 голд и 500 мф се вадят доста итеми навсякъде а с 500 мф и 500 голд се вадят СУПЕР МАЛКО (което съм го тествал и сам)
method
Jr. Member
Jr. Member

Sobiesk1 wrote:според мен някой ти е убил и минал куеста затова ти се е затворил портала, а ти дори не си разбрал, и просто нямаш касмет а бота ти не складира боклуците в сандъка :X

ПС: тони в близзард четох в едни форуми и абсолютно всички пишат, че с 0 голд и 500 мф се вадят доста итеми навсякъде а с 500 мф и 500 голд се вадят СУПЕР МАЛКО (което съм го тествал и сам)
И мога да ти ви кажа, че когато имах екстра голд от Ali Baba и Grand Charm of Fortune, много повече бяха случаите, в които пускаше голд а не предмети.. Това и аз съм го тествалл
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Две коренно различни неща са, все едно да сравняваш самолет и къща.. нямат нищо общо..
Jab4y
Full Member
Full Member

teamplay wrote:Две коренно различни неща са, все едно да сравняваш самолет и къща.. нямат нищо общо..
това май само аз и ти сме го осъзнали...
method
Jr. Member
Jr. Member

Jab4y wrote:това май само аз и ти сме го осъзнали...
Jab4y, не се подмазвай а пиши по темата.

Напротив, team, може да са две коренно различни неща, но пробваи да биеш с 300-400 екстра голд и да видим дали ще имаш същото мнение xD
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

method wrote:Jab4y, не се подмазвай а пиши по темата.

Напротив, team, може да са две коренно различни неща, но пробваи да биеш с 300-400 екстра голд и да видим дали ще имаш същото мнение xD

Имам сорс в друг сървър, в който предметите могат да стават с повече от 1 дупка, който има 2200+ екстра голд и пак съм вадил уникати от трав, докато бия за голд. Не можеш да ме убедиш, че едното пречи на другото.
Jab4y
Full Member
Full Member

method wrote:Jab4y, не се подмазвай а пиши по темата.
А после админите казват "не излизайте от добрия тон" еми как да не излизам като някои хора само се заяждат... кво teamplay като е админ и никой неможе да е съгласен с неговото мнение ли?!? Айде другия път като решиш да напишеш някаква такава глупост просо не го прави.
Spomeni
Newbie
Newbie

ако 1 то пречи на другото защо близзард прави повечето предмети с екстра голд и мф?
method
Jr. Member
Jr. Member

Btw, не казвам, че когато имаш 1000 или 2000 или колкото и да е EG, няма да вадиш иникални итеми, просто казвам, че пуска злато вместо итем.

Т.е, ако сега имаш 600 MF, примерно ще ти пусне Shako и още 2-3 уникални предметапримерно, защото това става рядко, но ако имаш 600 MF i 600-700 EG, вместо да ти пусне шако и още 2-3 итема, на мястото на тея 2-3 или на мястото на 1 ще ти пусне злато.

Btw, незнам дали сте правили промени по сървъра, но ако прегледаде форумите на близард, на много места се споменава, че EG пречи на MF-to.

П.С:
Прабвай, иди да биеш при мефо онея чудовища, дето приличат на Concils без EG, после иди и ги бий с EG и ще видиш разликата xD
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Искам да отвориш патча и да покажеш каде пише така . Плюс това нека да ти преведа какво означава "Extra Gold From Monsters" - не по-често да ти пада голд, а КОГАТО пада да е в % повече от нормалното.