Админите да хвърлят по едно око

method
Jr. Member
Jr. Member

Първоначално си помислих да му забия чисто и просто:

- Махай се оттук идиот, не съм толко тъп да си дроп-на итемите xD

Но реших да завъртя малбета, така че сам да се издаде какво се опитва да направи и съответно да си понесе последствията.

Тъпият му идиот ми предлага да дупим итеми, е с това вече ме прекатаха 1 път в кофата, няма да стане и тука.

Image

-----

Image

-----

Image
DarkKiss
Administrator
Administrator

Благодаря Ви за сигнала. Въпросния няма да Ви притеснява повече.
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

тези снимки как разбра че са реални че чак банна перм човека ? нали има изисквания, които ми обягват на мен ?
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

dontmezanimavai wrote:тези снимки как разбра че са реални че чак банна перм човека ? нали има изисквания, които ми обягват на мен ?

На снимките се вижда играта, часа и реалма. Мисля, че това е достатъчно. Могат да се видят логовете и да се докаже.
Futko
Newbie
Newbie

Ако съобщението ви не е на кирилица, то най-вероятно ще бъде изтрито от екипа на dreaming-bg.com
Xercata
Jr. Member
Jr. Member

ako naistina adminite gledat tuk 6te si ka6a i moq problem ne6ty stana i mi iz4eznaha itemite kato umrqh
izlqzoh vlqzoh da si vzema trupa i na nego ima6e samo staffa ot act 2 toq deto trqbva da se sfur6e s amuleta pls pomognete mi
1во-Пиши на кирилица
2ро-Недей си бъгвай стр
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Futko wrote:ako naistina adminite gledat tuk 6te si ka6a i moq problem ne6ty stana i mi iz4eznaha itemite kato umrqh
izlqzoh vlqzoh da si vzema trupa i na nego ima6e samo staffa ot act 2 toq deto trqbva da se sfur6e s amuleta pls pomognete mi
Бъгнал си str. Нищо не можем да направим по въпроса.
Futko
Newbie
Newbie

Ако съобщението ви не е на кирилица, то най-вероятно ще бъде изтрито от екипа на dreaming-bg.com
Futko
Newbie
Newbie

добре седнах на др компютър пиша на кирилица 100 стр имам на сорса дали е от стр-то или е от нещо друго ? Моляви помогнете ми имах хубави итеми
evil-force
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Изцяло зависи от предметите по героя.. Ако например имаш 100 стр чисто, нищо друго не ти дава и си сложил storm, умреш ли ще ти гръмне трупа..
SwitchType
Full Member
Full Member

evil-\force wrote:Изцяло зависи от предметите по героя.. Ако например имаш 100 стр чисто, нищо друго не ти дава и си сложил storm, умреш ли ще ти гръмне трупа..
Не е сигурно че от първия път ще гръмне сучвало ми се е със бъг стрда съм омирал над 10 пъти и когато наи не очаквах гръмна
evil-force
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DuffDuck wrote:Не е сигурно че от първия път ще гръмне сучвало ми се е със бъг стрда съм омирал над 10 пъти и когато наи не очаквах гръмна
Така е, аз също съм имал такива случай Просто се опитах да обясня по какъв начин точно се получава въпросния бъг..