А сега де к'во става ?

method
Jr. Member
Jr. Member

Ът-вам си аз новата ми сорка и в един момент флиза някаф си "ebo_smiter" и ми казва най-неграмотно.
4ekai da ti sceenim da ti bamnat i te qacc-ta - Превод : Чакай да направя снимка да ти баннат и тези ацц-та ..
В играта бях напраскал 6-паладина, който ъп-вах за ботове.

Защо да ме банват ? Ако е забранено да Ъп-вам по 5-6 паладина на веднъж, съжалявам ама не знаех ..

Ето снимките:
Image
---------
Image
evil-force
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Разрешени са всички видове ботове и няма ограничение за бройката, т.е. ако искаш можеш да пуснеш 1, 10 или 100, за момента поне никой няма да те ограничи.
method
Jr. Member
Jr. Member

Тогава защо ме заплашват с бан ?
Ей тоя ebo_smiter ..

Btw, преди 1-2 месеца , когато играех в кофата , имаше някакъв ebo_fen4e мисля, че беше, но не съм сигурен.
Както и да е псуваше ме и информирах админите (отне ми 1 седмица) докато намеря админ там (rofl), след което го баннаха xDDD

В играта, в която ъп-вах сорса до сега ми каза, че някакъв бил снимал, а единственият разговор в този сървър беше днес в една игра Ch3 когато незнам нещо му казах, но не го обидих а той почна да ме обижда и му казах:
Гледай да не ти случи същото с акаунта, каквото стана преди 1 месец, т.е, да информирам админите, че ме псува а той още повече почна да рогае ..
Реших да не го издавам, просто, защото не се обиждам от неграмотни комплексиран идиоти, но след това, което ми изръси в играта, т.е, че ще ме били баннали нямаше как.
За съжаление нямам снимка, но той каза, че имал от някакъв разговор и тъй като това е единствения ни разговор, значи, ще видите как ме спуваше xD

Казвам ви само, че ако това е същия "ebo_fen4e" от кофата, това просто е най-комплексирания идиот, който някога съм виждал и ще направят много добре родителите му, ако му забранят всякакъв достъп със света, било той реален, или чрез интернет.

Просто вижте идиотските грешки, който допуска когато ми пишеше в играта и си направете извод на колко години е и дали е умствено изостанал ..

П.С:
Съжалявам, че в момента не спазвам "ДОБРИЯ ТОН", но нещото, което най-много мразя след идиоти като него е някой, който няма никакви права в сървъра да ме заплашва с бан, и накрая да ме каже защо ?
method
Jr. Member
Jr. Member

и накрая да ме каже защо ? <-- Леле май и аз се изкарах идиот ..

И накрая да не ми каже "ЗАЩО" ? ..

Доста правописни грешки, но нямам време, излизам и бързах за това се надявам да разберете какво съм написал ..
GL & HF

~ Double Post
evil-force
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Всъщност не виждам какъв е проблема, иска да направи снимка, чрез която да получиш бан? Ами, прав му път, това е право което никой не може да му отнеме. От там нататък бан можеш да получиш само и единствено ако админ прецени, че това което се вижда на снимката е в разрез с правилата на сървъра. Ако се чувстваш уверен, че не си сбъркал никъде, това изказване не би трябвало да те притеснява.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Искам този "ебчо" да обясни защо претендира, че трябва да бъдеш баннат.
method
Jr. Member
Jr. Member

teamplay wrote:Искам този "ебчо" да обясни защо претендира, че трябва да бъдеш баннат.
Аз също
Sobiesk1
Jr. Member
Jr. Member

Сигурно си е помислил, че този метод е онзи, който се беше написал MАz0 s drugo A и му беше ограбил acc-tata. Незнам той ебо(ицо) си е добър играч и ми е много добър мой приятел. Според мен има някаква причина за да го пише това, но метод не ни я предоставя.
method
Jr. Member
Jr. Member

Sobiesk1 wrote:Сигурно си е помислил, че този метод е онзи, който се беше написал MАz0 s drugo A и му беше ограбил acc-tata. Незнам той ебо(ицо) си е добър играч и ми е много добър мой приятел. Според мен има някаква причина за да го пише това, но метод не ни я предоставя.
Пак нещо не разбирам...
Какво имам общо аз с това, че са му ограбили ацц-тата ?
Sobiesk1
Jr. Member
Jr. Member

без да искам да обидя някой ще ти кажа да си вкараш малко акъл в главата :zipper-mouth: :X казвам, че може да те е помислил за този който му е убрал ацц-тата или незнам. Просто казах, че Ицо не е 13-14 годишно дете дето си няма работа освен да казва на хората, че ще ги баннват
method
Jr. Member
Jr. Member

Sobiesk1 wrote:без да искам да обидя някой ще ти кажа да си вкараш малко акъл в главата :zipper-mouth: :X казвам, че може да те е помислил за този който му е убрал ацц-тата или незнам. Просто казах, че Ицо не е 13-14 годишно дете дето си няма работа освен да казва на хората, че ще ги баннват
Без да искам да обидя някой, ще ти кажа да си вкараш малко акъл в главата, защото явно и ти си на 13-14 години.

Задавам ти въпроса по просто:
ПОРАДИ КАКВА ПРИЧИНА EBO, ИЦО ИЛИ КАКЪВТО И ДА Е ТАМ, СМЯТА, ЧЕ АЗ СЪМ НЯКАКЪВ, КОЙТО МУ БИЛ ОБРАЛ АКАУНТИТЕ ?!?
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако ми се беше случило на мен някой да ми влезе в играта и да ми пише такива смислени изречения от рода на: "4aka i pi 4 da napravi m edi screan za bama ti na tezi dva acc ta", бих го качил в Бисерите..
NoSense
Newbie
Newbie

А аз си мисля, че темата се превръща (Ако не от създаването си) в пълен /офф топик.

Някои неща просто нямат логично/смислено обяснение.
А и едва ли може да се чака отговор от някой, който дори не е регистриран в форума.

Просто си играйте играта, и не нарушавайте правилата.
Останалото е работа на екипа.
Приятна вечер!\
method
Jr. Member
Jr. Member

Просто заключете темата, че и на мен ми писна ..

GL & HF