Имам Следния Проблем

BoomBoomPow
Newbie
Newbie

Здравейте
Имам следния проблем с диаблото. Когато изляза от акт 1 в местноста Blood Moor, диаблото забива и ме изхвърля като дава тази грешка Скриин.Това се случва само в акт 1, в други актове не ми се е случвало. Играя с диабло от замунда - Dreaming Diablo II.
Ако знаете каква е причината и как да отстраня този проблем ще съм ви много благодарен
evil-force
Dreaming Friend
Dreaming Friend

BoomBoomPow wrote:Здравейте
Имам следния проблем с диаблото. Когато изляза от акт 1 в местноста Blood Moor, диаблото забива и ме изхвърля като дава тази грешка Скриин.Това се случва само в акт 1, в други актове не ми се е случвало. Играя с диабло от замунда - Dreaming Diablo II.
Ако знаете каква е причината и как да отстраня този проблем ще съм ви много благодарен
Здравейте,

Преди всичко, добре дошли в форума

По темата, имате ли нещо сложено допълнително към самата игра? Някоя модификация например?
В кой realm се наблюдава проблема? В single player има ли го?

Аз също използвам това диабло и проблем нямам.
BoomBoomPow
Newbie
Newbie

Не см слагал нищо допълнително, както е изтеглен така играя. Играя само 1.10, в ДМ незнам дали е така. Колкото до single player, влязох да проверя дали ще има проблем, поразходих се в blood moor и не ме изхвърли
BoomBoomPow
Newbie
Newbie

Свалих диаблото наново и сега нямам проблеми, не ме изхвърля.Не мога да си обясна как и защо и няма да се учудя ако пак нещо се прецака, но засега върви
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Щом проблема е решен, затварям темата.