Едно предложение

fashizall
Newbie
Newbie

няма смисъл от 1.11 по добре ако ще се update-ва да се изчака 1.13

другото което имах да казвам го казах..
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

1.12 е по добрата опция на 1.11, най-малкото, че повечето спомагателни средства са елиминирани. Иначе, аз съм зад позицията, да се пусне 1.13 в момента който излезе стабилна версия, която може да замести 1.10 царството.
DarkKiss
Administrator
Administrator

1.13 няма да е в близките няколко месеца, поне според мен, а е отделен въпроса, че след това ще трябва да се изчака още няколко, докато излезне D2GS.
ebcho
Newbie
Newbie

Аз съм за упване на 1.11 и забраната на ботове.И наи ве4е забраната на pick it hacka i god hacka,не да ми дига итами от единия краи на карта а итама да на другия,а с года каква е идеята с какво ти обле4ен героя.За map hacka както и да е.
Аз ли4но не ползвам никакви hack екстри а ботове от скоро запо4нах да позвам.Птимер: приятел по4на 2 седмици след мене дига си травин бот,обли4ам му го нали е френд.След 5 дена ми показва какво е извадил.Е как няма и аз да пусна бот, ръ4ното руне 3 седмици наи високата руна vex и то с зглобажане на по долните руни.Е как и аз намя да пусна бот.
Надявам се да се упне до 1.11 и да се забранат ботовете и всякакви pick it grab god хакове,но само след рестарт или уп на 1.11.
Относмо D3 не храни много голями надежди,ще е новия WOW и според мен голямо разо4арование за феновете на Diablo.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ebcho wrote:Аз съм за упване на 1.11 и забраната на ботове.И наи ве4е забраната на pick it hacka i god hacka,не да ми дига итами от единия краи на карта а итама да на другия,а с года каква е идеята с какво ти обле4ен героя.За map hacka както и да е.
Аз ли4но не ползвам никакви hack екстри а ботове от скоро запо4нах да позвам.Птимер: приятел по4на 2 седмици след мене дига си травин бот,обли4ам му го нали е френд.След 5 дена ми показва какво е извадил.Е как няма и аз да пусна бот, ръ4ното руне 3 седмици наи високата руна vex и то с зглобажане на по долните руни.Е как и аз намя да пусна бот.
Надявам се да се упне до 1.11 и да се забранат ботовете и всякакви pick it grab god хакове,но само след рестарт или уп на 1.11.
Относмо D3 не храни много голями надежди,ще е новия WOW и според мен голямо разо4арование за феновете на Diablo.
Кажи ми какво общо има с WoW-a.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

teamplay wrote:Кажи ми какво общо има с WoW-a.
3D
method
Jr. Member
Jr. Member

Ти явно не си гледал gameplay-а на D3
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

method wrote:Ти явно не си гледал gameplay-а на D3
Всички казвате, че си приличат, не конкретна причина.
Xercata
Jr. Member
Jr. Member

хахаха е ква причина виж gameplaya се 1 аз да ти кажа ти приличш на гошко и ти ми искаш причина....еми майкати и бащати са те направили такъв
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Явно никога не сте играли WoW, за да го тврърдите. И все пак настоявам за това да ми кажете какви за приликите.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Аз поне никога не съм играл WOW и не мога да твърдя за прилика между двете (Освен, че са 3D както каза maz0), но впечатленията, които имам от D3 (или поне това което е показано до момента)е, че Blizzard със сигурност са намерили правилния начин да убият цялата динамика на играта.

Все пак това е друга тема - нека не я коментираме тук.
Vlad
Newbie
Newbie

Решението за нонлидер без ботове много ми допада,а не рестарт на класика,защото и аз съм от леймърите,коферите,или както там искате да ме наричате,винаги се правя,че съм afk,на никого не помагам и така на татък,като видя новак,бягам на далеко,но причината да играя в този сървър е именно възможноста за пускане на бот!\Това,че нямам възможност да съм 24/7 на щайгата,не означава че трябва да спра да играя Д2,и именно вариянтът с ботовете е за хора,като мен.И все пак не съм кофар,аз в паднали сървири не играя!\Ако на някой му е интересно преди съм разцъквал в дата(това не е реклама,защото сървърът не съществува вече).
Та видях едно предложение някъде по темите да се ограничат игрите до една на IP,и естесвено следва най-малко проблемът с прехвърлянето на предмети...Та се замислих,ами ако се ограничат на две конекции от едно IP броят на ботовете ще намалее,следователно и лагът,няма да има проблем да си преведеш герой,или да си прехвърляш предмети.Е кофти е,че няма да може да се пускат по 15 к3с-та,ама и две ще вършат работа...
Интересно ще ми е да разбера и други мнения по въпроса?
Поздрави.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Решихме проблема по възможно най-добрия начин и смятам, че темата е изчерпана. Ако искате да я отключа - ЛС.