Едно предложение

fashizall
Newbie
Newbie

Здравейте

Направо по темата.. значи направи ми впечатление че в сървъра 90% от играчите играят с ботове неприятно но факт. От 50 игри 45 са от ботове ... няма trade игри за размяна на предмети и т.н. ако има trade игри то размяната между играчи става с едно часови оговорки понеже единия иска еди що си за еди какво си а пък другия не дава еди що си за еди какво си понеже щял да си го изкара от бота за два дена..Е как я мислите така момчета ?!\ не съм видял една игра с повече от 6 човека за даден quest или просто да играят заедно.Нали за това е този online сървър за да може да се играе с други хора,да се прави размяна, да се помага на някои и така .. а не бота да ти вкучен 24/7 да си вадиш всичко сам и да няма никаква колективна игра?!\ ако искате така да играете бота може и на сингъл да си го пускате нали ?!\

другото което исках да кажа може ли примерно имам 80 level герои и гошо(примерно) с 60 level герои се появява и вика можели да ми помогнех с баал на hell. и аз айде защо да не му помогна.. започваме игра и докато стигнем до баал моя герои умира 4 пъти а неговия нито веднъж като е с 20 левела под мене.. пиша му аз с god ли си тоя вика : много ясно.. е как да помагаш на такива значи ти се бъхтиш да направих герои да речем 2 седмици идва гошо (от примера) и за два дена вдига 80 левел и за още 5 дена вади всички предмети които ти си търсил/събирал близо месец е кажете чесно ли е това ?!\ чесно ли е сорс 73 level да бие паладин 89 level аз някакси немога да си го обесня понеже чух че имало и такива ситуации..

за включен пикит в общи игри няма да говоря..

значи предложението ми е да се забранят всякакви видове ботове освен maphack-a понеже е полезен и не вреди на играта.. с хакове всеки е силен но без тях дали може да играе ?!\? това че неможеш да играеш не означава че като ползваш (по принцип) забранени методи те прави играч. не съм казал че аз съм много играч но ще се радвам да ги забраните тези неща понеже чесно казано в момента ме е страх да направя дуел с някои защото незнам какво може да е включил.

темата направих понеже искам да обърнете внимание на написано по горе.. знам че може да се забранят тези работи.По добре да увеличите drop-а на предметите и да има чиста игра от колкото да се ползват всякакви изгъзици.
незнам дали ще се съгласите с мен но все пак исках да опитам и се надявам да има хора които ще ме подкрепят

peace
GoShETo
Newbie
Newbie

Има сървъри, в които са забранени всякакви видове ботове, хакове и програми. Щом този не ти харесва отиди в друг. Не знам дали дори има нужда тази тема да се коментира изобщо. Смятам, че много хора ще ме подкрепят защото както аз така и другите нямат това свободно време, което сме имали преди да играем по цял ден и да ръним за разни предмети
fashizall
Newbie
Newbie

За това идва администратора да увеличи drop-а на предметите..
да не мислиш че аз имам време да седя по 16 часа на ден и да ръня за една pul руна да речем.

не мислите ли че е по добре да е увеличен drop-а от колко да се ползват всякакви изгъзици ?!?
evil-force
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За ботовете - Има върху какво да се помисли по въпроса.
За хаковете - Аз лично подкрепям идеята да се забранят.

За увеличаване на дропа - абсурд.
fashizall
Newbie
Newbie

и още нещо относно това изречение
GoShETo wrote:Щом този не ти харесва отиди в друг.
вместо бързо,бързо да се опитате да ме изгоните с това че има чисти сървъри по-добре се опитайте да ме спечелите като поне обсъдим темата.
evil-force
Dreaming Friend
Dreaming Friend

fashizall wrote:и още нещо относно това изречение

вместо бързо,бързо да се опитате да ме изгоните с това че има чисти сървъри по-добре се опитайте да ме спечелите като поне обсъдим темата.
Взимай под внимание единствено мненията от потребители с ранг > "потребител", т.е. модератори и администратори
В сървъра винаги са били ценени високо потребителите и се прави каквото е възможно да ги задържим, просто трябва да се обсъди идеята, за да се реши дали няма да се загуби повече от колкото ще се спечели.
Xercata
Jr. Member
Jr. Member

И аз винаги съм искъл да се махнат тези ботове защото доста бързо се губят хора даже на мен вече ми омръзна да цъкам в него защото ако реша да цъкам няма с кой всичко е бот.Папито(DarkKiss) казва че ще се загубят много потребители ако се забранят но аз немисля така по скоро ще избягат коффарите(неграмотни,тъпи вредители на сървара) и ще има повече свестни хора и според мен е по добре да има постоянни 50 човека онлайн които да са все хора а не да има 200 но 190 да са ботове.Сигурен съм че пак няма да се спрат но все пак реших да си изразя мнението в форума
SiXKiLLeR
Newbie
Newbie

Аз пък ще ви кажа друго. Едно време когато играех нямаше ботове и си изкарвахме всичко наистина трудно и предметите ни не бяха особено добри при положение че играехме по цял ден месеци наред. Сега благодарение на ботовете успяваме да извадим неща, за които преди не сме и мечтали, и на всичкото отгоре отделяме в пъти по-малко време на компютъра. Това е и именно причината да се регна и да поиграя тук защото ботовете и програмите са позволени. За хаковете ми е все тая но използването им на дуели така или иначе гледам е забранено. На мен лично ми харесва така както е. За други вкусове има други сървъри когато почваш да играеш някъде обикновено поглеждаш какво е положението и правилата и тогава започваш. Въпрос на избор
SwitchType
Full Member
Full Member

според мен в това няма никаква логика които иска без ботове ДА НЕ ПУСКА ?? толко ли е трудно аз лично нямам свободно време да дигам левел и за това си пускам бот също така нямам време да ръна за итеми ми по-добре да си пусна бота и да си спа та по въпроса казах ви моито мнение КОИТО ИСКА БОТ ДА ПУСКА, КОИТО НЕ ИСКА ДА НЕ ПУСКА! а за хаковете аз попринцип не играя с год моде.. такаче ми е се едно само за к3ц-та да е позволен че бота нема как да бъка
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

В момента спирането на ботовете ще доведе до един дис-баланс, защото има не малко хора, изкарали си всичко с ботове, което води до загубата на всякакъв стимул към играчите, които тепърва ще започват на ново. За това, според мен, евентуалната забрана би била активна, след като се рестартира царството или мигрира към по голяма верисия от текущатата ( > 1.11).
Xercata
Jr. Member
Jr. Member

Да съгласен съм maz0 но мисля че найстина трябва да се помисли по въпроса защото досега незнам хубав приятен сървар в който са разрешени ботове
SwitchType
Full Member
Full Member

Най-добре ще е да се бяга към 1.11 ама незнам вие решавате и да маз0 прав си не почти всички а ВСИЧКИ вярно има значение и траде ама все пак да почнеш от някъде бота вади
fashizall
Newbie
Newbie

добре, за ботовете ми стана ясно вече.. но все пак не мислите ли че това все пак е целта на играта .. quests всеки може да минава въпроса е какви предмети ще намери.според мен цялата игра се обезмисля като знаеш че рано или късно бота ще извади това което искаш.и още нещо няма разнообразие при класовете всички са с еднакви предмети или търсят едни и същи смисъл най-силните понеже знаят че ще ги извадят чрез бота или някой друг ги извадил вече и ги разменя.

а за.. годове, пикити и още какво ли не.. не им знам наименованията какво ще кажете ?!
Guest

Няма смисал да се рестартира класика и да се упг на 1.11 . Скоро време щте излиза Diablo 3 според вас колко хора щте играят още Diablo 2 ?
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

fashizall wrote:добре, за ботовете ми стана ясно вече.. но все пак не мислите ли че това все пак е целта на играта .. quests всеки може да минава въпроса е какви предмети ще намери.според мен цялата игра се обезмисля като знаеш че рано или късно бота ще извади това което искаш.и още нещо няма разнообразие при класовете всички са с еднакви предмети или търсят едни и същи смисъл най-силните понеже знаят че ще ги извадят чрез бота или някой друг ги извадил вече и ги разменя.

а за.. годове, пикити и още какво ли не.. не им знам наименованията какво ще кажете ?!
Предложението ти ще бъде обмислено.

БелияЗаб wrote:Няма смисал да се рестартира класика и да се упг на 1.11 . Скоро време щте излиза Diablo 3 според вас колко хора щте играят още Diablo 2 ?
Кога скоро? Ако смятаме на близърд "скоро", може да е след 10 год . Иначе играта се очаква най-рано 2011, най-вероятно 2012.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DuffDuck wrote:според мен в това няма никаква логика които иска без ботове ДА НЕ ПУСКА ?? толко ли е трудно аз лично нямам свободно време да дигам левел и за това си пускам бот също така нямам време да ръна за итеми ми по-добре да си пусна бота и да си спа та по въпроса казах ви моито мнение КОИТО ИСКА БОТ ДА ПУСКА, КОИТО НЕ ИСКА ДА НЕ ПУСКА! а за хаковете аз попринцип не играя с год моде.. такаче ми е се едно само за к3ц-та да е позволен че бота нема как да бъка
И аз нямам много време да ръня, за това си оставям ботовете да ми вадят предметите. Неприятно, но факт - на БТК съм и над 50% не мога да вдигна ефиктивността на ботовете си. Относно левела си го вдигам сам, макар да съм пробвал с ботове, но бавната връзка буквално ми убива геройте.

Относно смяната на версията на играта - по-добре да се пусне 1.12 или да изчакаме 1.13, така че всички да се насладим на пълния му блясък
ColdRex
Newbie
Newbie

DuffDuck wrote:според мен в това няма никаква логика които иска без ботове ДА НЕ ПУСКА ?? толко ли е трудно аз лично нямам свободно време да дигам левел и за това си пускам бот също така нямам време да ръна за итеми ми по-добре да си пусна бота и да си спа та по въпроса казах ви моито мнение КОИТО ИСКА БОТ ДА ПУСКА, КОИТО НЕ ИСКА ДА НЕ ПУСКА! а за хаковете аз попринцип не играя с год моде.. такаче ми е се едно само за к3ц-та да е позволен че бота нема как да бъка

А кажи ми, какво удоволствие изпитваш от играта, след като бота ти вдига левелите, а не ти?? Играта, поне според мен, не е само дуели и ботове, както на моменти се случва във сървъра, въпреки че в близките 2-3 дни и дуели не съм виждал другаде освен в Дрийминг мод-а!
ColdRex
Newbie
Newbie

Мисля, че действително интересната част от играта е тази в която играеш с приятели и си минаваш сам куестовете, както и вдигаш левел сам на героя си! До сега не съм използвал друго освен ГОД и Мапхак и то ГОД във игри които не са дуели!! И наистина тръпката от играта е по-голяма като намериш сам итемите си, тогава е доста по-трудно ей така просто да ги трейднеш за нещо!!
method
Jr. Member
Jr. Member

Нямаше как, отдавна чакам тази тема
Значи първо да ви кажа нещо за ботовете.
Ботовете обезмислят играта и е вярно, че ако се махнат ботовете без да се рестартира царството или без да се премине към 1.11 примерно, което е добра идея за мен, но вчера си писах с един фр в скайп, та той казва:
Ами аз много бързо за 2 седмици постогнах нещата в тоя сървър. Имам CoH вече на амазонката, направих си infinity и т.н и след някой ден ще спра да играя.
Питам го "е що ще спираш ?" А той:
Е не, че ще спирам, но няма да играя много често само бота 24/7 да бие.
Ако не сте разбрали за какво става въпрос, ще ви го кажа така.
Имате 2 паладина по 80 левел с итеми, взети на фрее "УШ" за нов, пускате ги на бот, пускате някой сорс на бот, минават 3 дни и вече имате CoH-а, който винаги сте изкали, но след 2 часа вече ви омръзва това, че имате CoH вече сте го забравили и си казвате, че искате енигма. Пак бота 2-3-4-5 дни ръни трав, изкара руните, пишете енигма и кво става след 2 часа, когато пак ви омръзне ? Само щъкате по дуелите, седите в чата, ръните баал за левел чат-пат и ако някой нов каже, че има нужда от помощ се правите, че сте афк, защото ви е писнало да играете вече.

Или пък имате грифон на макс, който по принцип да кажем , че в епс струва SUR, а тука Lo, но ако искате Lo някой ще ви каже "Ти луд ли си, не ми се занимава да пускам бота иначе ще го изкарам за 1 вечер, давам ти Ohm и тва е" и това го казвам, защото ми се е случвало.

Ако нямаще ботове, всички си намираха итемите по "обикновенния" начин, т.е чрез рънене и безсънни нощи, ще видим дали, когато някой направи игра "Offer Griffon Max N Lo", ще има само 1 човек, който се пазари да го вземе за охм ако не и за по малко или ще има 4-5 човека, който ще наддават, защото ако няма ботове, само при мисълта колко трябва да ръните за да изкарате подобно нещо, ще ви се иска по скоро да дадете Ло +, от колкото да ръните 1-2 или ако не повече дни.

С 2 думи забраняването на ботовете, ще намали драстично юзърите, но ще направи сървъра едно по-добро място за игра, за това аз гласувам (така да го кажа) за "ДА" - Да премине сървъра към 1.11 и да се забранят ботовете, а относно хаковете няма да говоря.
evil-force
Dreaming Friend
Dreaming Friend

1.11b сървър с забранени всякакви ботове и хакове има вече в България. Въпреки, че предполагам 90% от вас знаят за кой говоря, няма да споменавам име. Мисля, че ако се опитаме да го направим същото ще убием реалма изцяло. Да се остане на 1.10 + спирането на всякакви ботове звучи къде-къде по-добре, но за съжаление съм сигурен, че на много малка част от сървъра ще им хареса идеята и една анкета например ще го потвърди (В сървъра, не в форума, защото не всички влизат тук).