Решение на проблема с лага в 1.10 класик

ech0
Newbie
Newbie

Здравейте форумци
Предполагам и вас като мен ви дразни лага който се образува в 1.10 класик. Имам въпрос към админите и предложение към играчите.

Нека започна с предложението.
До колкото разбрах от админите проблема с БТК, зоната и опти спринт е именно от страна на БТК като последните 2 доставчика им лагва защото ползват бтк за да достигнат сървара. На останалите играчи им лагвало защото при повече хора онлайн рутера преди машината започвал да прави проблеми. Еми аз викам да се хванем 5-6 човека и всеки месец да даваме по 5 лева и да ни пуснат друг нет и да не се ползва рутер. Хем админите нема си хабят нервите с нашите оплаквания, хем ние нема да хабим наще си с лаг Всички са доволни, а 5 лева на месец реално не са голям проблем за никой предполагам.

Питането ми до админите се състои единствено в това дали разрешават да се опитам да организирам подобно нещо?

Искренно се надявам да ме подпрепят няколко човека за да можем да реализираме идеята!
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Щом има желание, има и начин. Ако наистина искаш да направиш дарение, никой няма да те спре.
ech0
Newbie
Newbie

teamplay wrote:Щом има желание, има и начин. Ако наистина искаш да направиш дарение, никой няма да те спре.
То е ясно, че никой няма да ме спре обаче не мога да си позволя сам да давам по 20-30 лева всеки месец затова се опитам да организирам играчите и да си го направим по хубаво за нас си самите! Играя от няколко дни и съм много доволен от сървъра обаче тоя лаг на моменти направо ме убива.. Просто предлагам да направим 1 по хубав сървър където да ни е по приятно да играем без да хабим нерви заради скапания лаг
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Имах в предвид, че ако организираш нещата и събереш пари, няма да има никакъв проблем лично според мен. Нека Папи (DarkKiss) все пак се изкаже по темата.
ech0
Newbie
Newbie

ОК ! Нека тогава в темата да пише всеки който може да задели някви си примерно 5 лева на месец за да направим един по добър класик
Между другото и само админите като сте толко хора ако вкарате по 5 лева ще ги саберете ама айде.. Като гледам всички сумати месеци ползвате сървъра безплатно и ви е добре, сега ще видиме колко от вас са благодарни за това което получават

Аз например мога да отделя между 5 и 15 лева месечно.. Дано не съм единствения
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз също мога да отделя м-у 5 и 30 лв. месечно.
necessarypain
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ech0 wrote:Между другото и само админите като сте толко хора ако вкарате по 5 лева ще ги саберете ама айде..

Значи хем да се грижим безплатно за вашето удобство, приятна игра и т.н, хем ако може и да си плащаме за интернета на сървъра?
SwitchType
Full Member
Full Member

Аз мога да отделя пари месечно над 500 + лева но като говорим за сервер (диабло 2) ще заделя 5-10 лв и то С УДОВОЛСТВИЕ
ech0
Newbie
Newbie

necessarypain wrote:Значи хем да се грижим безплатно за вашето удобство, приятна игра и т.н, хем ако може и да си плащаме за интернета на сървъра?
Не ме разбирай погрешно.. Наясно съм че поддържането на сървъра излиза скъпо и се вижда нагледно кой плаща за удоволствието да играем в читав сървър. Вие сте ни осигурили място където да можем да играем но явно има проблеми.. Аз предлагам просто да саберем някаква сума с която да може да решим този проблем!\ Ако на някой не му се дават пари или го устройва така както е в момента нека си играе вие сте му дали тази възможност, на мен обаче не ми харесва така (а явно не само на мен). Също така съм наясно че не може да искаш нещо без да даваш нещо а в случая ние искаме перфектна свързаност и никакъв лаг.. Ако цената за това е примерно 30 лева на месец то с удоволствие ще се постарая да ги набавя!\

Нека сметнем до момента какво се получава
Аз - 5 лева (Смятаме минимума)
Electrixeror - 5 лева
DuffDuck - 5 лева

ето че сме 3 човека и половината от парите са сабрани!\ евала момчета благодаря ви че ме подкрепихте и се радвам че го осъзнавате че го правим за нас си самите да ни е по приятно!\
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Идеята е хубаво освем на думи да се осъществи и с дела не мислите ли ? Предлагам който има желание от понеделника да започнем да сабираме по някой лев за сървара в който играем
ech0
Newbie
Newbie

Еми айде ама само тримата ли сме? Толкова ли сме хората които оценяваме сървъра? Не ви ли е малко срам че играете в безплатен сървър на гърба на админите и че се оплаквате и за най малкото нещо? Ама като ви се помага е добре нали? Обаче като дойде момента вие да помогнете с нещо никви ви нема! Типично... българска му работа..
ColdRex
Newbie
Newbie

Да се поинтересувам само как ще се събират тези пари??
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Име на банка: ПроКредит Банк (България) АД
IBAN: BG11PRCB92301025147412
Титуляр: Панайот Вучков.
method
Jr. Member
Jr. Member

Т.е, отивам в банката и казвам:
- Искам да преведа "Х" сума на банкова сметка "IBAN: BG11PRCB92301025147412" под името на Панайот Вучков.
evil-force
Dreaming Friend
Dreaming Friend

В общи линии да. Би трябвало да Ви искат само IBAN, като името на титуляра е просто за сравнение, за да не се допусне грешка.