Предложение

dontmezanimavai
Full Member
Full Member

и мен ми е интересно на 1.12 бъговете къде са ?
fashizall
Newbie
Newbie

за премахването на ботовете

против рестарта

и против хаковете тоест : god, пикит и тн..
Fikata
Newbie
Newbie

против премахването на ботовете

против рестарт

Повечето хора са избрали този сървър за да мога спокойно да си пускат ботове .... , а рестарт според мен не е нужен ..
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

леле немога да ви разбера ... как няма да има рестарт ако се махнат ботовете. да не мислиш, че мога да догоня ръчно 5+ бота дето пуска всеки ?
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

dontmezanimavai wrote:леле немога да ви разбера ... как няма да има рестарт ако се махнат ботовете. да не мислиш, че мога да догоня ръчно 5+ бота дето пуска всеки ?
Аз пускам 1
necessarypain
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Против рестарта,
против спирането на ботовете.
Наистина доста малко хора им е кеф да се потят по цял ден пред компютъра за една ист руна.
Още повече няма толкова много хора в сървъра, за да стане хубава игра. Плюс това ще загубиме много играчи, както каза тиймплей.
При рестарт на реалма и аз бих се отказал, за какво съм се мъчил последните 2 седмици иначе..
TheOne
Newbie
Newbie

За премахване на ботовете
Против рестарт
DarkKiss
Administrator
Administrator

Ето ви още едно предложение - в сървъра да може да се влиза само с по един акаунт от IP адрес. Искаш бот - пусни си един, няма да играеш тогава. Искаш да играеш - ок, нема ботове

Нека чуем какво мислите за това

ПП. Бройката на акаунтите може да се коментира.
TheOne
Newbie
Newbie

Това с едно ип само да се влиза... малко кофти. Като правиш нов герой и трябва да си го енчантнеш примерно или ако нема желаещи да те прекнат..
method
Jr. Member
Jr. Member

Ново царство "1.12 Класик", в което да са забранени ботовете е най-доброто предложение (от DarkKiss), жалко че няма поддържаща машина на разположение
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DarkKiss wrote:Ето ви още едно предложение - в сървъра да може да се влиза само с по един акаунт от IP адрес. Искаш бот - пусни си един, няма да играеш тогава. Искаш да играеш - ок, нема ботове

Нека чуем какво мислите за това

ПП. Бройката на акаунтите може да се коментира.
В този случей какво правиме с абонатите който са с динамични ип адреси ?
NoSense
Newbie
Newbie

За Ботове\Против Рес!

Къде ли не бяхте и накрая сички тук се събрахте.В другите сървъри получихте Бан за ботове, а тук решихте, че не ги искате?!
Пускането на Бот не е задължение, на който не му харесва да не пуска!
Казвате, че се губи тръпката, е нали не я губите вие?!А някой друг?
Какво ти пука дали ти се разхождаш с Viper а този до теб с Enigma ако знаеш, че е Бот?
Кой изпитва по-голямо удоволствие от играта?

maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

БелияЗаб wrote:Виждали ли сте буговете на 1.12 ?
Интересно ми е да чуя, един-два такива
ElectrixxError wrote:В този случей какво правиме с абонатите който са с динамични ип адреси ?
Как ще помогне динамичния адрес на един потребител, като сървъра му позволява да се свърже с него, само 1 път от едно ип, без значение колко пъти го смени?
Jab4y
Full Member
Full Member

Аз предлагам ако има възможност за 3-ти реалм (защото нали имахте 4 по едно време) да се пусня някакъв мод където да няма ботове и който иска игра без ботове да играе в мода
Xercata
Jr. Member
Jr. Member

Значи но сенс да ти кажа че тая фраза "който неиска да не пуска" е много тъпа тъй като цялата траде система се прецаква защото за един играч който 24/7 му блъскат 20 бота 1 грифон е пул например за този който непуска е ло.Как този който непуска ще си продаде нещата?????И аз предлагам да не се сменят версии и такива неща а нека само малко да се разместят npc тата и да се ресне сървара и да се зачака 1.13.И е по добре че ще избягат коффарите защото ще останат хора с които ще ти е кеф да играеш.А тези като team които учат или работят защо изобщо играят тази игра???Тази игра изисква доста време!
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Xercata wrote:А тези като team които учат или работят защо изобщо играят тази игра???Тази игра изисква доста време!
И какво като изисква доста време? Искаш да кажеш, че трябва да се откажа от любимата си игра, защото иска време, за да се играе?! Имам чувството, че за вас Диаблото не е удоволствие, а задължение..
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

Съгласен съм с тийм ... аз съм 12 клас предстоят ми тепърва балове, изпити и т.н. Сега също съм доста зает с уроци. Намирам време за приятели. И ако ми остане свободна вечер влизам да поиграя. Нямам намерение да спра да играя, заради такива дето имат 4 часа на ден и вместо да гонят топките по игрищата и площадките пишат безмислени коментари във форума! Пък Херцата ли там както си щом си толко голям играч кажи ми кога за последно си вадил ло-сур+ ръчно !?
Xercata
Jr. Member
Jr. Member

Както е казал великият папи(DarkKiss) "Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си."(това се отнася за dontmezanimavai)
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

Първото което забелязвам, е че си голям подмазвач. Второ - не ми отговори на въпроса ? Трето... сигурен съм че не си ми на годините, още по-малко на знанията и общата култура
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

maz0 wrote:Как ще помогне динамичния адрес на един потребител, като сървъра му позволява да се свърже с него, само 1 път от едно ип, без значение колко пъти го смени?
Нямах предвид да помогне а да ощети някой друг абонат с реално ип което съвпада с динамичното.