Предложение

Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ElectrixxError wrote:Нямах предвид да помогне а да ощети някой друг абонат с реално ип което съвпада с динамичното.

Не може ти да имаш ИП да речем 1.1.1.1 и аз да имам същото 1.1.1.1
Fikata
Newbie
Newbie

добре нали има анкета да видим анкетата утре вечерта и квото покаже тя такова да бъде и решението ......
аз лично ако се рестартира класика няма да играя ...
method
Jr. Member
Jr. Member

За Ботове\Против Рес!

Къде ли не бяхте и накрая сички тук се събрахте.В другите сървъри получихте Бан за ботове, а тук решихте, че не ги искате?!
Пускането на Бот не е задължение, на който не му харесва да не пуска!
Казвате, че се губи тръпката, е нали не я губите вие?!А някой друг?
Какво ти пука дали ти се разхождаш с Viper а този до теб с Enigma ако знаеш, че е Бот?
Кой изпитва по-голямо удоволствие от играта?
Не това имах предвид ..
Кажи ми ти колко често виждаш игра "T R A D E" ? И защо да има такава, като 90% от юзърите казват:
Ми за кво да ти дада едиси кво си за едиси кой си итем, като мога да пусна бота и да го изкара за 1 вечер.
Наистина не съм очаквал такъв пост, особенно от модератор. Защо ти трябва да се потиш за да направиш герой, достатъчно силен за дуел примерно ако искаш да правиш вързаци "като изключим dmod-a", а другия ще пусне 5 бота за 1 седмица или вече има герой, за който ти даже не можеш да мечтаеш.

~ Защо пък да е получил бан за бот а не за кражба примерно, за псувни и т.н ? Как ти изчисли, че всички баннати от др-те сървъри, които са дошли тук за баннати за бот, а не за нещо друго. Вообще знаеш ли/ имаш ли си някаква най-малка представа за кого става въпрос и за какво е баннат ? Ти ако не си се интересъвал аз съм се и честно да ти кажа не се знае и ти какъв си, това че си модератор не те прави нещо повече от другите и ние няма как да знаем ти приерно дали не си бил баннат някога от някой сървър за кражба и т.н, както неможете да знаете за мен, както неможете да знаете и за всеки друг от сървъра, обаче аз знам! Айде да не споменавам имена, защото не искам да има масс бан ако ме разбираш
ColdRex
Newbie
Newbie

necessarypain wrote:Против рестарта,
против спирането на ботовете.
Наистина доста малко хора им е кеф да се потят по цял ден пред компютъра за една ист руна.
Още повече няма толкова много хора в сървъра, за да стане хубава игра. Плюс това ще загубиме много играчи, както каза тиймплей.
При рестарт на реалма и аз бих се отказал, за какво съм се мъчил последните 2 седмици иначе..

А кажи ми, няма ли да ти стане адски кеф след като ис намерил въпросната "IST" руна, след като си играл цял ден.... Колкото до героите, при нормален сървър, без ботове и без хакове, един герой става зааааа приблизително 1 седмица непрекъсната игра, което е и интересното на цялата игра според мене.... Аз лично не ползвам ботове, само ГОД мод и Мапхак, но все пак ГОД мод не ползвам в дуели и кажи ми според теб, защо някой играчи се правят на интересни с HOTO и CTA-тата и стоте хиляди първокласни айтъма дето са им паднали от ботовете?? Естествено, защото са им паднали лесно и не са се потили като кучета над намирането на прословутата "JAH" руна или на не толкова честата "IST" руна или пък да не говорим за "BER" руната.... И защо тези т.нар. ИГРАЧИ ще се откажат от сървъра??

Извод: Повечето играчи явно са във сървъра, защото ботовете са разрешени и се чувстват велики пускайки бот и имайки най-великите айтъми в цялата игра, без да са си ги намерили те... Не се забавляват да играят и да изпълняват куестовете и да си рънят, като обикновените (простите, смотаните) играчи....

Определено не подкрепям такива играчи.... По-добре сървър със 25 играчи, но всичките да играят редовно без ботове, отколкото сървър със 250 играчи, 225 от които ботове правещи само калабалък....
ColdRex
Newbie
Newbie

DarkKiss wrote:Ето ви още едно предложение - в сървъра да може да се влиза само с по един акаунт от IP адрес. Искаш бот - пусни си един, няма да играеш тогава. Искаш да играеш - ок, нема ботове

Нека чуем какво мислите за това

ПП. Бройката на акаунтите може да се коментира.

Ще е неприятно до толкова, че няма да може да се ползва Loader, за да се прехвърлят итеми по мулетата..... Но идеята е по-добра от нищо... Аз лично все пак ще продължавам да подкрепям основната мисъл за премахване на ботовете и рестарт на риалма, евентуално с ъпдейт, може и без.....
ColdRex
Newbie
Newbie

Случайно се досетих и за още едно евентуално решение, допълнителен реалм без ботове, ако има възможност да се поддържа такъв...
SwitchType
Full Member
Full Member

е къф е смисала от рестарт като не играем над 150 човека ГРУБО казано а ботовете какъв е смисала отговора на тея които не искат е КОИТО НЕ ИСКА ДА ИМА БОТОВЕ, АМИ ДА НЕ ПУСКА
method
Jr. Member
Jr. Member

DuffDuck wrote:е къф е смисала от рестарт като не играем над 150 човека ГРУБО казано а ботовете какъв е смисала отговора на тея които не искат е КОИТО НЕ ИСКА ДА ИМА БОТОВЕ, АМИ ДА НЕ ПУСКА
Пич, без да си мислиш, че те обиждам, ще ти кажа, че ти нямаш абсолютно никакво елементарно мислене по въпроса.
Въпроса не е "КОЙТО НЕ ИСКАМ ДА ИМА БОТОВЕ, АМИ ДА НЕ ПУСКА", а това, че не е чесно някой да се труди примерно да изкара титани етх макс, и когато каже, че иска Ло за тях, другия да каже "Пфф, не ми се занимава иначе бота за 1 вечер ще ги изкара".

Файда от "КОЙТО НЕ ИСКА ДА НЕ ПУСКА" НЕМА ! Или ботовете ще се махат или няма или ще има рестарт или не. Както е тръгнало бответе няма да се махат, така че дишай спокойно !!!
acidburn
Newbie
Newbie

Доста мнения се натрупаха и аз да поднеса моето.

Сървара да си остане така както си е !\
Ако има рестарт едва ли ще останат много играчи, а още малко ако се спрат ботовете.
На почти никои не му се занимава по 15 часа на ден да бие даден бос за да изкара (1 шако и 1 мал руна)
Първо поне аз нямам толкова много време и няма да седна да седя пред (кутията с платки) наречена компютър.
Второ учене, спорт, приятели и т.н. (няма смисал да изброявам нещата които са по важни от диаблото).
Така че при евентуален рестарт и спиране на ботовете доста хора няма да цъкат.
method
Jr. Member
Jr. Member

acidburn wrote:На почти никои не му се занимава по 15 часа на ден да бие даден бос за да изкара (1 шако и 1 мал руна) bigsmile.gif
Олелеле.....
Ама нали това е смисала на играта бе човек, мисли малко преди да пишеш ГПУПОСТИ !\
Второ учене, спорт, приятели и т.н. (няма смисал да изброявам нещата които са по важни от диаблото).
Кой те спира и кой е казал, че диаблото е пред ученето и най-вече приятелите ?
Всеки си седи в къщи през времето, в което няма какво да прави и цъка диабло, т.е цъка бота а той спи или гледа ТВ.
Забалвявай се, учи, това е задължение на всяко едно дете, но ако не ти остава време, просто не играй и това е
Ако има рестарт едва ли ще останат много играчи, а още малко ако се спрат ботовете.
Погледни подписа ми
Така че при евентуален рестарт и спиране на ботовете доста хора няма да цъкат.
Задавал ли си си въпроса, че ако хората, който "цъкат" в кавички, защото те вообще не цъкат а знаеш кой цъка, та....
Задавал ли си си въпроса "Защо хората, който цъкат, същите който не веднъж са казвали, че сървъра е супер и т.н, защо те ще се откажат ако се премахнат ботовете и се рестартира ?" Нали много харесват съвъра, нали били "фенове" на съвъра, играли от както съвъра бил пуснат. Можеби защото те вообще не са такива за каквито се представят
coca-cola
Newbie
Newbie

Най-добре ще е 3ти реалм, но (DarkKiss) Каза, че нямало машина на която да го пуснат .... на 3тия реалм без ботове ... Ако се помисли за сервера ще е най-добре да останат ботовете, защото хората който искат ботове са примерно 80 % а тези който не искат са 20 така,че помислете как ще запазите най-голям брой хора
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

Ей значи тоя орева форума за тоя ботове. Ти на колко години ме интересува ?
method
Jr. Member
Jr. Member

dontmezanimavai wrote:Ей значи тоя орева форума за тоя ботове. Ти на колко години ме интересува ?
Няма значение на колко години съм.
По темата:
Не мисля, че "орева" е точната дума, по скоро ви наливам акъл в главите, но налива ли се вода в спукана дамаджана
acidburn
Newbie
Newbie

dontmezanimavai wrote:Ей значи тоя орева форума за тоя ботове. Ти на колко години ме интересува ?
Доста добре казано. Момчето сигурно няма ангажименти и само диабло 2 го интересува.
method
Jr. Member
Jr. Member

В интерес на истината, да, може да се каже, че в момента и в близаките 2 месеца няма да има работа и съответно няма какво да правя през свободното си време освен да се размотавам насам натам, не спортувам, не уча така, че нямам с какво да се занимавам през времето, когато съм съ в къщи.
Xercata
Jr. Member
Jr. Member

Значи немога да разбера защо dontmezanimavai винаги гледа годините??Мога да ти кажа че съм на 16 но съм 10000% сигурен че имам 3000 пъти повече обща култура от тебе!И както виждам в тази тема има точно 3ма които се опитват да помислят другите просто повтарят някви фрази като:"Еми който неиска да не пуска ботове" като изобщо не се опитват да помослят за какво става въпрос!Целта на играта е да седнеш пред пц то и да "буаш" като ненормален.И тези които казват ама аз уча ама аз работя - ЕМИ ТАКА Е ХОРА УЧИШ ПОСЛЕ РАБОТИШ КАКТО СЕ КАЗВА - LIFE SUX!Тиим казва :"Искаш да кажеш, че трябва да се откажа от любимата си игра, защото иска време" да човек това искам да кажа и след като ти е толкова любима кое ти прави кеф - 24/7 да ти блъска бота??Аз лично играх около 2-3 седмици и ми стана безинтересно...Нито дуел можеш да направиш нито свестен траде.Всички казвате че ако се сложи юбер и такива неща сървара няма да е класик но този сървар в момента си е чист фън за мене.Един път докато си пишех с папи стана на въпрос за сървара и аз го питах що няма юбер и той каза че щом няма в близарт сърварите и тука няма...Е добре тогава защо ботове има???
evil-force
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Xercata wrote:Един път докато си пишех с папи стана на въпрос за сървара и аз го питах що няма юбер и той каза че щом няма в близарт сърварите и тука няма...Е добре тогава защо ботове има???
Не се обиждай, но ако си мислиш, че в сървърите на Blizzard няма ботове си страшно заблуден
Xercata
Jr. Member
Jr. Member

Виж знам че и там има но са забранени като цяло
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Те на много места Ботовете са забранени!
Ама тогава ви е най-кеф да си ги пускате?!
Защо трябва нещо да е забранено за да го искате?

Ако забраним Ботовете на първата седмица половината от сървъра ще получи Бан за използване на Бот!

Логиката на Българина е толкова алогична!
Давам ви примери, които не се отнасят за Класик реалм-а:
Забраняваме боя без Г в Фън-а и всички се изтрепват!
Родителите казват на децата си не пуши не взимай наркотици...Шаляля...И на 12 почти всеки е пробвал!

Може да ви се стори, че няма връзка, но има!
Българина-иска да прави това, което му забраняват, а очевидно, когато нещо е разрешено то трябва да се забрани за му се иска да го прави!

пС: Тфа' си е мойто мнение!
пС: Забелязах, че някой постват /офф топик!Следващия получава 25% Warn.
пС: Използвайте бутона EDIT, омръзна ми да чета Спам!
method
Jr. Member
Jr. Member

Ама тогава ви е най-кеф да си ги пускате?!
Напълно съгласен, но след 2-3, който откарат банана може да помислят преди да го пуснат
Защо трябва нещо да е забранено за да го искате?
Защото сме БЪГЛАРИ с изключение на мен. Не искам да кажа, че не съм българин, просто ако се забранят пак няма да имам желание да пускам, че ако е така за кво съм направил тая тема ?
Ако забраним Ботовете на първата седмица половината от сървъра ще получи Бан за използване на Бот!
Ами това е единствения начин другите да си вземат поука и те да не пускат за да не ги последва същата участ.
Забраняваме боя без Г в Фън-а и всички се изтрепват!
Родителите казват на децата си не пуши не взимай наркотици...Шаляля...И на 12 почти всеки е пробвал!
Малко извън темата е, но съм съгласен.. Знам от личен опит Като изключим наткотиците разбирасе.