Предложение

Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Херца дай да се изясниме: за човек, за когото играта е цитирам "буане като ненормален" не е игра, а задължиение 1 вид. Лично аз ако решавах какво ще се прави нямаше да променя нищо по сървъра. Давам пример: Не спираме ботовете махат се 3-4 човека. Спираме ботовете: Изчезват 20-30. Е.. погледни от моята страна и помисли - нашата цел е да гоним или да привличаме играчи в сървъра? Ако искате с приятелчетата да си играете без ботове в нашия сървър, за целта си има Non-Ladder. Проблема е никакъв.
method
Jr. Member
Jr. Member

Не спираме ботовете махат се 3-4 човека.
Хора, който биха подпомогнали сървъра, който вместо да седят в чата и да се правят, че са афк биха помогнали на някой с нещо, хора който биха препоръчали dreaming на приятелите си, хора който ще останат да играт, въпреки, че има рестарт, хора който когато ги убият без "Г" излизат от играта или рядно дават ban request с цел да не се намалят потребителите, хора който не са като повечето тук.
Спираме ботовете: Изчезват 20-30.
Хора, който немогат без ботовете, казват че нямат време а всъщност предпочитата да зяпат ТВ и да спят, хора който се правят на "малоумни" когато някой каже, че иска фрий щото е нов, хора който вместо сървъра, ще препоръчат бота си на някой приятел, хора който обезмислят играта и такива като този индивид, цитирам:
Пич, ако се махнат ботовете или се рестартира сървъра, ще разбера кой си и незнам какво ще ти направя !!!!
Цитата е преведен на кирилица и са поправени над 10 правописни грешки
+ Хора, който играят, просто защото са баннати от другите сървъри като
Xercata
Jr. Member
Jr. Member

method вижда се че нищо няма да постигнеме защото просто 90% от хората в този сървар са така наречените "коффари" и за тях хубав сървар е да има ботове,хакове,бой без г...Тиим като се махнат ботовете ще е яд че си загубил 30 деградирали дечица дето грам мозък нямат така ли??Не е ли по добре да няма ботове и да има приятни хора които да помагат помежду си и на сървара?Сега в момента ако вляза в сървара и се направя на нов и потърся някои за превод или за някоя дрешка съм 100% сигурен че няма да намеря нито 1 човек...Е това ли трябва да е хубав приятен сървар??
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Xercata wrote:method вижда се че нищо няма да постигнеме защото просто 90% от хората в този сървар са така наречените "коффари" и за тях хубав сървар е да има ботове,хакове,бой без г...Тиим като се махнат ботовете ще е яд че си загубил 30 деградирали дечица дето грам мозък нямат така ли??Не е ли по добре да няма ботове и да има приятни хора които да помагат помежду си и на сървара?Сега в момента ако вляза в сървара и се направя на нов и потърся някои за превод или за някоя дрешка съм 100% сигурен че няма да намеря нито 1 човек...Е това ли трябва да е хубав приятен сървар??
Сигурно никой няма да ти даде фрий, защото не зависи от това дали си го изкарал ръчно или с бот, а от характера на човека, на когото са предметите. Добре и "коффар" да съм, не ме интересува как изглежда отстрани. На мен ми харесва такава каквато е играта в момента. Не ме интересува колко ще се заяждаш с мен, няма да ти обръщам внимание. Аз изказвам своето мнение по въпроса и някой почва да ме нарича с разни имена като "коффар", това няма да стане. Прави си кефа, като пишеш във форума, но не разваляй този на другите!
Xercata
Jr. Member
Jr. Member

Не не не нито те дразна нито се заяждам не ме интересува кой къв е просто те попитах не е ли по добре да няма ботове и да има приятни хора които да помагат помежду си и на сървара вместо да е като сега и да няма жив човек??
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

По-приятно ще ми е да има добри хора в сървъра, но не виждам каква е връзката с ботовете. Точно аз мисля, че дори да пускаш бот не те прави по-слаб или по-лош от това да не пускаш. Както казах, за тези, които не искат да пускат бот, ще бъде най-добре да отидат в Non-Ladder. По този начин вие ще играете на място, където никой няма да пуска ботове, а ние няма да загубим бройката на потребители в сървъра. Какъв е проблема?
Jab4y
Full Member
Full Member

не се бях досетил за non-ladera мн за идеята може да почна ако има с кой
evil-force
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Почти сигурно е, че 1.10 Classic realma ще продължи както до сега, а отделно ще се пусне нов Realm, в който ботовете ще са забранени.
Xercata
Jr. Member
Jr. Member

Добре а да питам дали като се цъка Non-Ladder ще има ли някой да го наглежда??
evil-force
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Xercata wrote:Добре а да питам дали като се цъка Non-Ladder ще има ли някой да го наглежда??
Ако имаш предвид от към админи (Да се следи за пуснати ботове) - да, ще има - лично гарантирам.
Xercata
Jr. Member
Jr. Member

Значи може да се каже че въпроса е решен ???Папи маз0 и другите админи и модератори съгласни ли са да стане оффициално това
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Е много ясно, че сме съгласни.. Щом го предлагаме..
method
Jr. Member
Jr. Member

Аз започвам Non-Ladder още от тая вечер, някой с мен ?
Който иска да е с мен да ми пише лс, но ще си играя и 1.10 класика, не ме забравяйте, ако вообще някой ме помни
evil-force
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не е препоръчително да се започва направо там - първо е добре да роведем някои тестове.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Няма проблем да се играе non-ladder. Прикачвам една снимка, за да видят всички неверници

[a href="http://upload.dreaming-bg.com/view.php? ... 0a1585.jpg" target="_blank"]