Предложение

method
Jr. Member
Jr. Member

Предлагам в неделя (22 ноември), когато никой не е на работа/училище във 14:00 часа да се съберем в чата в канал "Diablo II" и да обсъдим да се премахнат ли ботовете или не, както и дали да има рестарт ако ще ги премахват.

ВНИМАНИЕ:
~ Кажете на всичките си приятели в скайп за това, защото има хора, който играт, но не влизат във форума и може да не го видят вообще !\

~ Нека всеки, който желае да гласува да пише в темата, както и някой от админите да пише дали може/е възможно да се проведе анкетата.

~ Пускам и анкета във форума за да видим тези, който влизат във форума какво мислят а в неделя 22 ноември ще видим целия сървър (надявам се) какво мисли по въпроса.
DarkKiss
Administrator
Administrator

По-скоро може да се пусне анкета чрез бота, който стои в чат канала на играта. При всяко влизане на играч в канала бота да му wisp-ва с въпроса, а за гласуване в анкетата да се отговаря отново чрез wisp с !da или !ne и например да има продължителност една седмица. Смятам, че крайния резултат ще е много по-обективен.
method
Jr. Member
Jr. Member

Вие сте админите, аз съм просто потребител.
Аз давам предложението, вие го обмисляте/осъществявате както намирате за добре. Аз лично нямам претенции как ще се проведе анкетата, но да се съберем всички ще бъде много по добре, защото всеки, не само че ще може да кажа "Да/Не", но ще може и да даде коментар примерно "Аз не искам щото толкова итеми съм събирал (бота де, не аз) и ся да се премахнат ботовете и да се рестартира сървъра, е аз ще спра да играя" - Типично мнение за коффер бай да уей !\

Вярно е, че има поне 70% шанс да стане меко казано "ЛУДНИЦА" в чата, но ако пуснете едно предупреждение, че ако някои се изказва преди другия а другия преди другия и така да стане каша, ще има наказание и готово.
Админа ще ги редува подред в чата този/онзи/другия и т.н всеки ще се изкаже какво мисли, а не само да каже Да или Не, но ако вие сте решили така няма да ви се бъркам.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DarkKiss wrote:По-скоро може да се пусне анкета чрез бота, който стои в чат канала на играта. При всяко влизане на играч в канала бота да му wisp-ва с въпроса, а за гласуване в анкетата да се отговаря отново чрез wisp с !da или !ne и например да има продължителност една седмица. Смятам, че крайния резултат ще е много по-обективен.
Съгласен.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Ще се постараем идеята с анкетата в бота да се реализира възможно най-бързо и ще я вкараме в действие.
Не е проблем да се комбинира и анкета в бота и "събрание" в чата, където да се обсъди, пък туковиж някой друг има предложение.

ПП. Предимство за гласуване в бота е, че всичко е анонимно.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Смятам, че по този начин ще загубим много играчи и сървъра ще бъде отново празен. Ако някои от вас имат време да рънят и играят по цял ден-аз нямам. Харесва ми да вдигам нивата на геройте ми, както и да правя дуели с тях. Лично аз ще спра да играя класика. Според мен с този ход сървъра ще загуби. Все пак обаче потребителите решават, но това с бота !да и !не ще се манипулира лесно. Давам пример: Ако се направи да се гласува по веднъж от всяко ИП, няма проблем - спирам рутера и го пускам отново и гласувам за желания отговор и така.. За гласуване по акаунт да не става дума..
Xercata
Jr. Member
Jr. Member

еми който няма време значи тази игра не е за него защото със всички ботове и хакове играта се обесмисля
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

За - ботовете да останат
За - да има рестарт на рийлма
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Е то е леко кофти да гласуват хора, които не играят в класика..
DarkKiss
Administrator
Administrator

Нека се изкажа и аз тогава.. За спирането на ботовете, Против рестарта.
TheOne
Newbie
Newbie

И аз съм на същото мнение като ДаркКисс
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз пък съм на мнение, рестарт + ъпгрейд на версията.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

maz0 wrote:Аз пък съм на мнение, рестарт + ъпгрейд на версията.
Напълно си прав.Подкрепям идеята ти. 1.12 ще бъде най-добре според мен.
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

това, че неиграя незначи че нямам намерение да го направя нали така ?
Та по въпроса ... Дарк предлагаш да се махнат ботовете и да не се рестартира рийлма?? Тогава честно ли е за тези като мен дето искат да започант ръчно да вадят ... Представи си кога ще изкарам колкото БОТОВЕТЕ ти досега ? Ако ботовете се махнат то тогава рестарта мисля че е задължителен !
method
Jr. Member
Jr. Member

Малко извън темата:
Ако накрая се реши да се премахнат/забранят ботовете и сървъра се рестартира/обнови, предлагам да добавите постоянен убер на мястото на познатия ни скелет "Bonesaw Breaker", който НЕ винаги да пуска анихилиус, но и да има шанс да пусне почти всички уникални итеми в играта + торч (ако може и торч да добавите)

А сега по темата:
От контактите ми в скайп 9 от 10 човека, казаха че ако спрат ботовете, те ще спрат да играят, но ако все пак това стане не се сърдете на мен, че съм пуснал темата (че съм ви изгонил юзърите). Аз незнаех , дори не подозирах, че играчите в сървъра са пълни (ае да не казвам кво) няма да споменавам имена, но те просто не могат да се нарекът "играчи". Само като видите изречението "Е ако махнат ботовете, аз ще спра да играя" не ако се рестартира сървъра, а ако се махнат ботовете. Това за мен не е играч, човек който не може да направи нищо ако няма бот това с една дума мога да го нарека "коффер". Наистина не очаквах такива коментари в скайп от потребители, който съм мислил за свястни играчи, а те всъщност са хора, баннати от (няма да споменавам имена на сървъри нито на хора) сървър и защото няма вече къде да играят, идват тук, но рано или късно админите ще се усетят кой са "играчите", за който говоря.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Наречи ме "кофър" за това, че си сядам на задника и си уча уроците, и че ходя на училище, като не ми оставя много свободно време. Но да добавим ПОСТОЯНЕН убер, това вече е.. как да се изразя, та да ме разбереш.. "геперско".
method
Jr. Member
Jr. Member

teamplay wrote:Наречи ме "кофър" за това, че си сядам на задника и си уча уроците, и че ходя на училище, като не ми оставя много свободно време. Но да добавим ПОСТОЯНЕН убер, това вече е.. как да се изразя, та да ме разбереш.. "гепер".
Първо:
~ Със сигурност не ти разбирам израза "гепер", но ако под него имаш предвид, че убер-а ще е само един по лесен начин да си набавим итеми, ще ти кажа, че ако се премахнат ботовете и се рестартира сървъра, ще ги видим на т-нар "играчи" как ще си набавят итеми, достатъчно добри за да облекът даден герой, така че да бие убер, а и плюс това ако год хак-а е забранен просто не си го обяснявам...

Второ:
Не наричам даден човек "кофър", защото използва ботове, поради причината, че няма време да играя, защото трябва да учи и ходи на училище, но щом като нямаш време може да погледнеш пост-а на херцата "Ако нямаш време, не играй".
Наричам даден човек "играч" кофър за това, че казва "Ако се премахнат ботовете аз няма да играя". Това изречение, съпътствано с други изречения, който няма да споменавм с цел да не обидя някой, но ще цитирам само едно.
"kyf e smisala da visa pred pc-to i da igraq po cql den dokato prystite me zabolqt kato moga da si pusna bota i da gledam nqkoi film haha tokuvij hvanal nqkoq jah runa do kraq na filma".
Ето това е човек, който не използва ботове, защото няма време и е зает да учи и да отива на училище, а човек на който просто го мързи
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За всяко нещо си има начин. Ако се сложи постоянен убер, реалма няма да бъде вече класик, а просто фън.. Видях, че си писал да добавим торч. Нека просто да предложа торча да си остане за по-следващите версии. И все пак ако ще се махат ботовете и ще има рестарт, къде-къде по-добре ще бъде да се сложи 1.12, както казах и в някой от по-горните си постове.
Guest

Виждали ли сте буговете на 1.12 ?
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

БелияЗаб wrote:Виждали ли сте буговете на 1.12 ?
И какви са бъговете на 1.12 ?