Дарителска кампания

ech0
Newbie
Newbie

Извинявам се, че правя втора такава тема, но реших да направя нова където нагледно да опишем всичко.

Идеята е да се съберем няколко човека и финансово да подпомогнем сървъра.. Нямам предвид да даваме по 50-100 лева всеки месец, говоря за скромната сума от 5 лева месечно например.

За момента желание сме изявили:
Аз - мога да отделя 5 лева.
ElectrixxError - 5 лева.
DuffDuck - 5 лева.

До тук сме стъпили на 15 лева месечно.

Със сабраните пари предлагам да се закупи ново пц с което да се подсили класик реалма, за да забравим за проблема с "Your position in line is 14624624624" Другото което можем да направим е да си платим за друг доставчик и да се оправим и с проблема с лага на тия които са на бтк (Аз не съм от тях, но все пак..).

Ще помоля някой модератор да закачи темата ми като важна
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Такава тема има и винаги е имало.
Не е нужно да има тема за това кой колко е дал.
От там винаги могат да започнат спекулации с това, че ако някой дава пари за сървъра е облагодетелстван по един или дръг начин.

Всеки който иска да помогне за развитиети на сървъра е свободен да го направи.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ech0 wrote:Другото което можем да направим е да си платим за друг доставчик и да се оправим и с проблема с лага на тия които са на бтк (Аз не съм от тях, но все пак..).
Не ни трябва нов доставчик. Мегалан са един милион пъти по-добри от всеки друг. Дори да се сложи GS на бтк, лага няма да се оправи, заради модема (ограничава скоростта и пакетите, а както знаем Диаблото изпраща доста пакети в секунда), да не говорим в интервала от 7/8-10 часа вечерта всеки ден.
ech0
Newbie
Newbie

Радвам се, че успях толкова бързо да привлека вниманието ви

@XpucTo - Надали са много хората, които като видят по този начин написана темата биха изпратили някой лев Сигурен съм, че има доста хора, които като мен са доволни от сървъра и искат по някакъв начин да се оправят и малкото проблеми които има. Целта ми е да ги организирам и всичко заедно да направим крачка, за да постигнем целта си

@teamplay - Дадох го като пример друг доставчик.. Въпреки, че според мен ново пц е по-належащо.. В сървъра почти всеки ден виждам да идват нови играчи, а има проблем с поддържането на дори тези които са в момента.. Всички искаме да играем във сървър с 200 човека, вместо със 50, нали? Щом не можете да се справите със сегашното натоварване при идването на нови играчи нещата могат да стават само по-зле.

Целта е ясна - един по-добър сървър с възможност за поддържане на по-голяма бройка играчи от тези 100 игри които сте сложили като лимит.......
Начина е ясен - Закупуване на ново пц
Средставата обаче ги нямате, това го разбрах вече. Аз просто се опитвам да организирам играчите, така че да ги набавим

PS. И все пак да я закачите ако може като важна..
ech0
Newbie
Newbie

След малко отивам до банката и изпращам обещаното.. Днеска ще ви видим останалите дали сте сериозни или сте само на приказки
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Сряда имам ходене тогава очаквайте от мене :Д
SwitchType
Full Member
Full Member

мен ще ме исчакате малко тъи като Събота свършиха сички спестявания .. но сигурно петък ще внеса и аз 5 лева а как беше сметката?
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

informaciq/topic2183.html
+ 15 лв. от мен
на 5 като зема ще са повечко :Д
ech0
Newbie
Newbie

Извинявам се, че не бях активен тия дни.. Не си бях в сф, сори
Изпратих паричките, сигурно другата седмица може да пратя още някой лев

някой админ може ли да каже кои играчи са пратили и колко?

Аа.. И съм в нова група Мерси!
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За момента сме ти и аз
ech0
Newbie
Newbie

Ужас :zipper-mouth: Утре е петък, ще видим DuffDuck дали ще изпрати както е обещал