Несправедлив Бан!!!

mamy7
Newbie
Newbie

Преди няколко дена влязох в игра O enigma fast в която беше Edelwise и питам какво искат за енигмата,а те ми казват Sur+jah след като излязох от тази игра ме изхвърли от целия серв и повече не можах да влеза...пораспитах малко и рабрах че съм обвинен в кражба на енигма и съм я дал мн ефтино,но аз такова нещо не знам и ся съм перм банн... може ли се напрай нещо по въпроса и да се махне банна ????
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Като за начало можеш да кажеш как крадената енигма е стигнала до теб?
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Има си тема за незаслужени банове. topic1425.html
mamy7
Newbie
Newbie

Чесно ви казвам в мене енигма не имало :( незнам кака стана това,но мисла че някои ми е влизал в акаунта нз как е разбрал пасс но на няколко пъти като изляза от дадена игра ме изхвърля от ацц се едно и друг играе с герои от този акаунт,ама нз аз енигма не КРАЛ!! Пък и помислете ако зема енигма защо да я давам толква ефтино вместо да я сложа на паладина ми ... не съм виновен ,,, :mda:
И се извинявам че ми е тука темата не съм видял раздела за несправедливи банове ако може някои администратор да я измести там :П
DarkKiss
Administrator
Administrator

Проверих повторно, има нещо съмнително в цялата версия, но няма достатъчно доказателства, за да кажа със сигурност.
Свалям ти бана за сега - внимавай.
nansin
Newbie
Newbie

значи несам играл от 1 година в сарвара влизам преди 1 седмица и имам локнато ацц несам влизал несам играл а ми казват че е използван аутохит немисля а сичко ми е ватре и немисля че трябва заради други да страдам и проверете ако иска ипто ми да видите це несам играл от 1 год по простата причина че небях в бг !! мерси предварително !!!!! :(
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добър ден, ип-адреса, от който пишете няма наложено наказание. Дайте ни повече информация за проблема Ви.
nansin
Newbie
Newbie

имам бан или заклучено ацц и немога да разбера защо и то не е само 1 а 5 :х
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

nansin wrote: значи несам играл от 1 година в сарвара влизам преди 1 седмица и имам локнато ацц несам влизал несам играл а ми казват че е използван аутохит немисля а сичко ми е ватре и немисля че трябва заради други да страдам и проверете ако иска ипто ми да видите це несам играл от 1 год по простата причина че небях в бг !! мерси предварително !!!!! :(
Не е тайна за никого,че ИП се сменя без проблем. А и няма как да докажеш,че не си бил ти с друго ИП.
Но дори и някой друг да е бил с акаунта ти-ТОВА Е ПОЛОЖЕНИЕТО...
И все пак можеше да кажеш за кой акаунт говориш :)
....
nansin
Newbie
Newbie

наи вече говора за martumz само тои си ми трябва там ми е сичко
nansin
Newbie
Newbie

а наи чудното е че и martumz martumz1 ivaylo_mz ivaylo_mz1 ivaylo_mz2 ivaylo_mz3 ivaylo_mz4 za zakлучени сичките а с това момче бяхме в америка на бригади !!! не е справедливо заради други да страдаме ние !!!!!!!!
nansin
Newbie
Newbie

Reserving, k3c-1, reserving, muti, OnlyMe, reserved, mutidiv2, mutidiv, cBr-, mdma, tnt2, explain1, martumz, mutidiv3, muti_div, longlife, m-ski3,longlife, m-ski3, cbr-runes, pindle-1, Famous-, k3c-2, No-Wallz, No-Wallzz, k3c-3, volume-, reserving-mule, No-Wallzzz, pindle-2, AtatDeBine - Заключен завинаги. ето ги сичките колнати само 1 от тях е мои :ххххх просто на цяла мездра ни бяха разбрали паролите сега питах и приятели !!!!!