За Diablo II classic realm!

unbrela
Newbie
Newbie

Да попитам само (не се обиждайте ако се засегнете) ама нали е класик релама? кви са тия Ел руни ? за убер? къде е cow kinga? направете си го както си е с soj-ove и да си има cow king по си е яко сичко да си е точно както си е оргиналното сървъра е много хубав няма спор ама нека да е като оргинален не някви измислени фън .. извинявам се ако съм ви засегнал с нещо!
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Администраторския екип ще разгледа въпроса и ще вземе решение. Следете темата за продължение.
unbrela
Newbie
Newbie

Благодаря за вниманието
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Трябва да направим няколко модификации преди това, за да можем да върнем всичко по стандартния му замисъл.
unbrela
Newbie
Newbie

Ами едно предложение да сложите 1 анкета дали да се продава с ел руни или с сожове и малцинството което повече е съгласено така да е мисля че е наи добре за всички
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

unbrela wrote: Ами едно предложение да сложите 1 анкета дали да се продава с ел руни или с сожове и малцинството което повече е съгласено така да е мисля че е наи добре за всички
Безмислена анкета, Юбър диабло се вика в "El rune", за да можем да избегнем масовите кражби, а не за да ви е по лесно да си набавите чармчето. За сега имаме нещо впредвид, но не се знае кога ще можем да го приложим.
unbrela
Newbie
Newbie

Според мене не е безмислена кражби винаги има няма как да ги преодвартите тея неща а и поне ако не го сложите както с сож то нека да има поне граница колко трябва да се продава ще се олесни работата така иначе кога ще има ? но вие решавате аз нямам права да реша аз само предлагам благодаря....