рестарт на сървара да/не

petya
Newbie
Newbie

Но да се махне год мода и ботовете ? ? ?
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Още е рано за рестарт. А махането на ботовете и забраняването на годмод хака е друго нещо.
Vlad
Newbie
Newbie

Защо си мислите,че като рестартирате сървъра,и забраните ботовете ще има повече игри/играчи???Според мен ефектът ще е по-скоро отрицателен.Аз лично мисля,че сървърът набира популярност точно защото е един от малкото,в които може да се ползва бот.Ако трябва да се ограничат ботовете да се пускат две,или три конекции към ай-пи,и готово.Мисля,че дази темя я издъвкахме максимално...
SwitchType
Full Member
Full Member

нали си имат НОН-ЛАДЕР или ладер тама неги знам тея \)
Guest

Не разбархтели когато излизе 1.13 тогава щте има ресс на сървара :)
А за ботовете админите щте решат :D
SwitchType
Full Member
Full Member

НЕ Е НУЖНО ДА ИМА РЕСТАРТ ..? НЯКОИ ХОРА ИГРАЯТ ОТ МЕСЕЦИ ВРЕМЕ (АКО ИМА КАК ПО - ДОБРЕ ДА НЯМА РЕСТАРТ) НЕСМЕ КОИ ЗНАЕ КОЛКО ХОРА!
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

1.13 е факт, а няма изгледи за рестарт :)
Не знам кой е решил, че сте се рестартира когато излезе..
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Който иска да почва от нулата и да не се пускат ботове да ходи в Нон-Ладдера. Не виждам проблем тук.
necessarypain
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Vlad wrote: Защо си мислите,че като рестартирате сървъра,и забраните ботовете ще има повече игри/играчи???Според мен ефектът ще е по-скоро отрицателен.Аз лично мисля,че сървърът набира популярност точно защото е един от малкото,в които може да се ползва бот.Ако трябва да се ограничат ботовете да се пускат две,или три конекции към ай-пи,и готово.Мисля,че дази темя я издъвкахме максимално...
правилно за мен.
Първо.
Рестарт за мен - спирам веднага.
Ботовете като се спрат - от 200 юзъра онлайн ще станат 75.
Като станат 500-600 юзъра - да се направи рестарт, окей.
Да може нов като влезе, като поиска 1 шако и тал армор - да му дадеш и да си играе - окей.
Като се рестартира сега - хората ще изгубят бая време, изгубено в трейд, ботове (било то даже) дуели и т.н.
fashizall
Newbie
Newbie

Да не отварям нова тема пиша тук.
Имам само една молба...да задължите хората ползващи к3ц и пиндел да си слагат пароли на игрите.. поне докато решите дали ще ги махате/ограничавате и тн..

unbrela
Newbie
Newbie

Според мене лично вообще не е хубаво да се рестартира сървъра много хора ще се откажат много месеци са чакали за тези итеми и да им отиде загубеното време по дяволите няма смисал и ще се загубят доста хора не си заслужава до колко ботовете според мене може да се забранят след време примерно 3-4 месеца да речем иначе ще има много малко итеми в сървара и като направи някои игра неед шако макс да няма кои да му даде такаче според мен няма смисал от това отговора ми е НЕ!
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

unbrela wrote: Според мене лично вообще не е хубаво да се рестартира сървъра много хора ще се откажат много месеци са чакали за тези итеми и да им отиде загубеното време по дяволите няма смисал и ще се загубят доста хора не си заслужава до колко ботовете според мене може да се забранят след време примерно 3-4 месеца да речем иначе ще има много малко итеми в сървара и като направи някои игра неед шако макс да няма кои да му даде такаче според мен няма смисал от това отговора ми е НЕ!
В даден реалм или ще има ботове или няма да има. Тъй като са веднъж разрешени, ботовете няма да се забраняват. Отново напомням, че сме направили Нон-Ладдер, за всеки който иска да играе без ботове.