Обарнете внимание !!!

ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

Искам да помоля Администраторите и наи вече Darkkiss , да се заемат сериозно сас проблема със бъгнатите герои защото 1/8 от хората който играят в сървара спират защото губят доста цени предмети ,сървара е добар и за това не искам да губим цени играчи моля ви заемете се сериозно над нещата !!!
Gangs73r
Dreaming Friend
Dreaming Friend

До някаде подкрепям мението ти,но DarkKiss,сигурно има по належаща работа и затова неможе,
да направи нищо за момента.
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Работи се по въпроса.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Така наречение проблем, го има от по малко от един ден, имайте търпение малко. Чесно казано, понякога ме фаща яд, че Ви глезим толкова много..
iwannadie
Jr. Member
Jr. Member

А може ли да попитам защо ми изчезна тотално целия Реалм 1.10??Нямам нито един герой в нито едно ацц.....ииии изобщо го нямам реалм-а 1.10 като влезна в сървара!!??
ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

Ми значи точно мога да ви кажа от кога е проблема 2 дни и половина ако трябва да сме точни ,относно че Darkkiss имал и по-важни работи не сам обеден , защотот се пак тои е главно деистващо лице вав този сарвар и ако в него не се потарси отговорност , то във Кой ? (fubar) Надеждите ми умряха преди 5 минути когато сарвара беше пуснат след профилактиката , но отново героите ми са неизползваеми :mda: :mda: Капките ентисизам оснтали в играчите си отиват заедно с неизползваемите вече "трети ден" герои .... все още се надяваме че нещатат ще се оправят но до кога.... \(
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Предложи начин да ги оправим и ще го приложим. Пробвахме всичко, което знаем. Сега вие като разбирате толкова, кажете как да се справим!
DarkKiss
Administrator
Administrator

ni_va_biva_new wrote: защотот се пак тои е главно деистващо лице вав този сарвар и ако в него не се потарси отговорност , то във Кой ? (fubar)
Можете да търсите съдействие, не отговорност.

Имам още 1-2 идейки как може да се реши проблема. Ще се тества и ще видим какво ще излезе.
ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

Разбира се , търсим съдеиствие ,но все пак конкретно час или датаа .. на която ще можем отново да работим сас нашите герои може ли да се даде или перидоа на неизползваемост е неопределен ,мисля че това е въпроса който вълнува наи вече всички играчи !!! Благодаря предварително за оказаното внимание и садеиствие просто аз сам от играчите на който им пука адски много за сървара и искам да запзим всички играчи !
root
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ni_va_biva_new wrote: Разбира се , търсим съдеиствие ,но все пак конкретно час или датаа .. на която ще можем отново да работим сас нашите герои може ли да се даде или перидоа на неизползваемост е неопределен ,мисля че това е въпроса който вълнува наи вече всички играчи !!! Благодаря предварително за оказаното внимание и садеиствие просто аз сам от играчите на който им пука адски много за сървара и искам да запзим всички играчи !
Проблема вече е локализиран. Ще Ви помоля да напишете имената на геройте си и ще бъдат оправени до няколко минутки.
justbeast
Newbie
Newbie

acc - sync1 hero : natural
acc - sync2 hero : Pure-Animal
ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

1-viq e Electra
2-riq e stone_pal
3-tiq e Runarsa
4-tiq e Runer-forGlory

ако желаете мога да напита и акауните в които се намират тези герои !!
БЛАГОДАРЯ ЗА МИГНОВЕНАТА РЕАКЦИЯ !!! :*
Tra[Sh]eR
Newbie
Newbie

на който му дава ерроа (Failed to join game) да влези тук --> topic2085.html
DarkKiss
Administrator
Administrator

ni_va_biva_new wrote: 1-viq e Electra
2-riq e stone_pal
3-tiq e Runarsa
4-tiq e Runer-forGlory

ако желаете мога да напита и акауните в които се намират тези герои !!
БЛАГОДАРЯ ЗА МИГНОВЕНАТА РЕАКЦИЯ !!! :*
Готови са и 4-те.