Откраднато ацц

misho
Newbie
Newbie

Така... никой не ми знае паролата освен аз и до колкото знам май и гаджето която не играе диабло ... Та по темата... влизам си в ацц тая вечер кум 22:00 и паролата сменена в същото време се виждам и онлине в игра. Влизам в същата игра и кво да вия ми крадат ме... итемите бяха прехвърлени в герой bot-l. Ако е възможно да ми върнете поне героя без итемите , но и ако това не може ,поне нарушитела да си получи заслуженото....
Gangs73r
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Някаква информация?
Акаунт,герой...
Добави и скрийн шотове , ако си направил как ти крадят items/runes.

Ако има доказалтелства(скрийн шотове или видео),хората който си посочил,ще бъдат наказани.
Забранено : 1.5. Кражбата на предмети/акаунти без значение по какви причини.
П.П Другият път можеш да използваш търсачката,това е темата която ти е нужна..
misho
Newbie
Newbie

Ацц ми е magare пропуснах.... Виждам че явно си напред с нещата. Не е много сложоно да видиш кои ипта са влизали във ацц ми нали? Ще ти кажя ипто през което е направен и самия акоунт и да го сравниш с моето да се убедиш че нито лъжа, нито се опитвам да ви преметна.... Странно как по друг начин мога да докажя че heroto (horsy) e мое ... Как по то4но да докажя със снимки като човека просто влезе с героя и гледах как ми съблича сорса и си излезе. Ако не стига като доказателство че героя е мои намери ме в skype: spartacus68061 по възможност. Не е мн удобно да си разказвам автобиографията по форума, а мисля че никои не го инт.
misho
Newbie
Newbie

Днес отново си видях героя.... Чатих с крадеца и той твърдеше че аццто е негово и го купил от някой си за ацц в друг сървър. Как така 1во ми земат всичко а на следващия ден го продавая че и итемите е върнал бре бре.... Докато чакам някой да ми помогне човека си се кефи на облечената сорка. Ако може поне заклучете аццто докато се изясни всичко :). Мога да докажя кой го е взел, но ми трябва съдействие все пак...
misho
Newbie
Newbie

Най-после на емайла ми пратихте паролата влизам да си видя героя и гледам сорса облечен но не мога да вляза явно е че има някои вътре.... След 2 мин излиза и героя беше празен. Ще ви дам ипто си да видите останалите сжурзали се в ацц да се занимвате вече вие.