Ново Предложение до Админите !!!

crossfire
Newbie
Newbie

Моето предложение е да се организират турнири, които ще се провеждат, примерно ведъж месечно!

Ще се събира някаква турнирна такса от рода на Vex примерно! И наградния фонд ще е сбора на турнирната такса. Регистрацията ще се осъществява след пускане на отговор с информация за герой и акаунт в темата за турнира (която ще бъде създадена) и след заплащане на турнирната такса! Руните от турнирната такса ще седят в някой длъжностно лице (админ или модератор) който също така ще връчва наградите. Ще се играе примерно до 3 от 5 или 2 от 3, броя на учасниците трябва да е примерно 8, 16 или 32 и т. н. за да се спазва пирамидалната структора на турнира! Наградния фонд може да се разпределя м/у първите трима играчи (ще има и дуел за трето място)!

Разбира се предложението ми подлежи на доосъвършенстване!

Моля всички на които им допаднала идеята да ме подкрепят!

Надявам се не ви досажадам с тея предложения! :) :) :)
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Принципно няма проблем да се осигури въпросното длъжностно лице, което да сабира входа и да раздава наградите.
Проблема е до толкова, че трябва да се намери човек (поне един..), който да разполага с възможността и най-вече желанието да ги организира.

Искам да подчертая, че изразявам лично мнение. Не искам някой да остане с впечатлението, че говоря от името на колегите.
crossfire
Newbie
Newbie

Смятам че аз мога да се спрява с темата за турнира, определяне на час и ден на турнира, мога да присъствам на турнира само за да отчитам резултатите, в темата ще пускам информация за победителите, продължаващите в следващтата фаза, резултати и награди, мога и да бъда човека в когото се събира таксата и връчва наградите (само ако съм опълномощен от админите поемам цялата отговорност)! Сега сме първия месец на 2010 година, тъкмо да се започне една нова инициятива! Ще има отвърдена дата на турнирите примерно всяко 20то число...!
Правя го за сървъра да има интрига нямам никакви странични интереси. Готов съм да отделя от личното си време за осъществяването на тази инициятива!
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Лично аз съм съгласен. Нека и другите колеги кажат мнението си, за да вземем решение по въпроса.
raftara
Newbie
Newbie

"ДА" Хера ще е добре . но ще се саберат макимум 10-12 играчи които посещават форума , ти сам знаеш че повечето даже незнаят какво е форум. Иначе идеята е перфектна . :angel: :angel:
SwitchType
Full Member
Full Member

Дали правилно съм разбрал идеята да се правят турнири веднъж в месеца ми да се назначат тоурнаментори които имат някакъв опит кросфире кажи ми поне 1 сервер БГ кадето си правил турнири или си бил тоурнаментор ? иначе добра идея
crossfire
Newbie
Newbie

Е дай щото не съм правил никога да не правя ... участвал съм в турнир в който имаше правила от рода на
че са забранени аурите от рода на холи шок, холи фрииз, холи фаер, но аз поне мисля този да е фриистайл. Няма смисал след като играта дава право да ползваш нещо, то да не се ползва. Говоря и за слоу таргет, аура за резисти и т. н. . С други думи кой както може. Иначе ако стане тази инициятива факт, всичко ще се съгласува с вас (админите)!
SwitchType
Full Member
Full Member

ти знаеш ли какво става като се пуснат примерно Салватион и Меди и Прауер ? хамера няма бутане пич осазнаи се .. играта ги е пуснала за ПВМ за ПВП си има правила..
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

1v1 малко трудно ще пуснеш и трите, но както и да е. \)
crossfire
Newbie
Newbie

Аве ако искате вие направете турнира щом сте толкова запознати... за мене няма значение...