Предложение кам админи и играчи !

raftara
Newbie
Newbie

Тъй като никой от вас " играчите " неискат да се премахнат ботовете , без които неможете предлагам да се направи система за смс-и или да се отвори банкова сметка по която да се пращат пари , за да може да се вземе нова машина . Писна ми да чакам по 2314 минути да ми направи една тъпа игра . Говорих една вечер с ДаркКисс и той каза че ако 50 човека всеки прати или вложи по 5 лева ще има сумата за купуване на нова машина , а с тази нова машина няма да се крашва и пренатоварва толкова , че да чакаме за хостването на игри по 10 мин .

П.С. - мисля че е разумно се пак ние играем в безплатен сървър да подпомогнем за нашия сървър :mda:

И предложението е изцяло мое не си мислете , че като сам говорил с ДАРК той ме е накарал просто го питах няма ли някакав начин това да стане :mda:
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Това не е първото предложение от този вид..
Много са малко баче хората, които биха се съгласили да помогнат,макар и с еднократно заплащане на една такава сума..

пС: Не казвам, че съм против, аз също искам едно по-добро място за игра, просто казвам мнението си..
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз мисля че поне 30 човека ще се навият да дадат пари ,но повечето ще искат със смс ,а при смс-ти е половината от печелбата ,но пак е нещо :)
asd
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз мисля че поне 30 човека ще се навият да дадат пари ,но повечето ще искат със смс ,а при смс-ти е половината от печелбата ,но пак е нещо smile
Всъщност печалбата е 1/3.
SwitchType
Full Member
Full Member

Да имаше такава тема дори аз иво и още непомня кои давахме аз лично бутнах тогава 10 лева.. пак незнам
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Както се каза няколко мнения по-нагоре, не е първото предложения от такъв тип. За съжаление на всеки (почти, има няколко човека (на пръстите на едната си ръка мога да ги преброя) хора които са изключения) му се свиди да даде 5-10 лева, просто да подпомогне каузата. Както виждате и без тях сървъра работи, но просто се разраства прекалено бързо и скоро няма да може да се смогва на натоварването.

Истината е, че единствената възможност да се саберат пари за допълнителна машина е, ако сървъра изгърми тотално и е offline няколко дни.. Тогава може и някой да отпусне някой лев, но вече ще е късно.

Искам да отбележа, че изразявам лично мнение и по никакъв начин не обвързвам някой от колегите с него.
SwitchType
Full Member
Full Member

Незнам дали получавате тези пари или не но аз лично съм давал пари когато съм имал даже веднъж се бях напил и дадох 20 лева и после неможах да са прибера (бях в друг град :Д ) та така едно фр ма закара :)
raftara
Newbie
Newbie

Преди това бях в един сървър с 3 букви сички се досещате , но реклами няма да правя . Та по темата там нямаше машина сървъра го нямаше 3 дена точно , и след това се сабраха пари за нова машина , че и за нейното подобрение затова предлагам така . Не ви притискам , но ще е по-добре да саберем по някоя стинка кфо са 5 лв , това са ви минимум джобните пари за " ден " дайите да подпомогнем да играем в по-добър сървър .
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

raftara wrote: Преди това бях в един сървър с 3 букви сички се досещате , но реклами няма да правя . Та по темата там нямаше машина сървъра го нямаше 3 дена точно , и след това се сабраха пари за нова машина , че и за нейното подобрение затова предлагам така . Не ви притискам , но ще е по-добре да саберем по някоя стинка кфо са 5 лв , това са ви минимум джобните пари за " ден " дайите да подпомогнем да играем в по-добър сървър .
Лично според мен не е нужно сървъра да спира за да дадем пари, аз лично не играя в него точно в момента, но също бих дал поне 5 лв за него..
Лично според мен, когато един сървър започне да прави проблеми хората го напускат, моя съвет към всички , които го харесват е да отделят 5 лева, това е еднократно заплащане и ви гарантира по-добра игра....

Аз лично ще дам 5 лв до края на месеца... :angel:

пС:Не би било добре най-добрия съръвр в момента в БГ да се срива напразно...нека го направим едно по-добро място за игра, всички заедно ]

Regards xpiiz :P
SwitchType
Full Member
Full Member

много правилно аз когато се сетя за сървъра и съм някъде покрай банка винаги цъкам по 5 по 10 до сега сигурно съм дал около 70/80 лева нз дали сте ги получили но ще дам още тия дни \)
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DuffDuck wrote: много правилно аз когато се сетя за сървъра и съм някъде покрай банка винаги цъкам по 5 по 10 до сега сигурно съм дал около 70/80 лева нз дали сте ги получили но ще дам още тия дни \)
Единственото получено дарение (наблягам на дарение) е от electrixxerror. На всеки е ясно, че българина не обича да дава нищо, ако може да го получи безплатно. Самия факт, че за толкова време от както го има сървъра 1 единствен човек е направил нещо, защото иска да помогне, не заради друго говори достатъчно.
ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

аз бих помогнал стига да знам че тези пари отиват там
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ni_va_biva_new wrote: аз бих помогнал стига да знам че тези пари отиват там
В момента точно всяка стотинка се заделя за закупуването на нова машина за 1.10 Classic царството, защото като вземем напредвид скоростта с която се разраства в момента, ако не се купи допълнителна машина скоро няма да има възможност да поеме натоварването и ще трябва отново да прибегнем до допълнителни ограничения.
evil-force
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не е проблем и машина да се дари, не пари. За нас разлика няма.
Приемаме всичко :) Машина, пари, UPS, компоненти :D
SwitchType
Full Member
Full Member

Impressed wrote: Единственото получено дарение (наблягам на дарение) е от electrixxerror. На всеки е ясно, че българина не обича да дава нищо, ако може да го получи безплатно. Самия факт, че за толкова време от както го има сървъра 1 единствен човек е направил нещо, защото иска да помогне, не заради друго говори достатъчно.
да ще дам със сигурност.. при положение че я влезнал я не влезнал в класика и съм дал пари (не че сам обеднял с тях но) и ти ще ми кажеш че само иво е дал.. е няма да стане тая
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Коментирате кой дал, кой не - аз ви казвам точно и ясно.
Как и какво си правил ние няма от къде да знаем, това си е твоя работа. Това което съм го казал в предното си мнение не е само предположение, а факт.

Много хора казват, аз ще помогна с 5 лева, 10 лева, 20 лева. Истината е, че всички си остават само с приказките. Защо да плащаш за нещо, щом можеш да го получиш безплатно, нали така? Всички стоите и чакате на готово :) Няма проблем, сървъра е безплатен, никой нищо не иска от вас, проблема идва като почвате с претенциите. Ама защо това е така, онова е иначе..
misho
Newbie
Newbie

teamplay wrote:
Аз мисля че поне 30 човека ще се навият да дадат пари ,но повечето ще искат със смс ,а при смс-ти е половината от печелбата ,но пак е нещо smile
Всъщност печалбата е 1/3.
Не съм съгласен :P, аз си земам 0.98лв на смс 2.40 ^.^
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Печели се точно 40% от цената на SMS-а.
[eu]
Newbie
Newbie

Първо здравейте на всички. Разбрах за сървъра преди 2-3 дена и съм много навит да поиграя. За тези които са играли в европа сигурно ме знаят ще дам повече инфо по нататък. Та искам да кажа че и аз съм готов да пратя 2-3 смса :) и исках да попитам защо в момента няма сървър или е от мен?
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

[eu] wrote: Първо здравейте на всички.
Привет :)
[eu] wrote: и исках да попитам защо в момента няма сървър или е от мен?
Няма проблем в момента със сървъра.
[eu] wrote: Та искам да кажа че и аз съм готов да пратя 2-3 смса :)
Това е чудесно, но както се каза в предните мнения дарения под формата на SMS не допринасят кой знае колко. Не ме разбирай погрешно, похвално е, че си решил да помогнеш, но не мисля, че си заслужава да пълним гушата на мобилните оператори. Най-добрия вариант за паричен превод остава банковия трансфер.