Iron Man Duell или казано на кратко Survivor

Jab4y
Full Member
Full Member

Предлагам да се забранят Експириънс Шрайнс докато дигаме левел защото така някой ще дигне по-бързо
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

има ли значение ... турнира няма да започне преди всеки да е дигнал 9 левел !
ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

Това ще се дооточнява в играта но наистина без шрайна ще е по чесно :D
Deen
Newbie
Newbie

ni_va_biva_new wrote: Ми ако има и такива , ще им позволим да си направят ног герой такйкато ще бъде нелепо да отпаднат преди началото на турнира :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: , но ме самнява да има и такива на всеки ще му бъде дадена фулка за да може да качат по барзо нужния експирианс и да не щадат манафат в началната фаза на турнира ! :cool: :cool: :cool: :cool:

Еми аз тогава ще се откажа, просто няма смисъл с фулки.. все пак това е IRONMAN, ако ще така на SoftCore да дигнем по 9 левел и да се бием, същатата работа..
ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

е целта е да дигнем по барзо 9 левел , но щом има вазражения года е забранен тогава официално ... дори и като качваме
Deen
Newbie
Newbie

Ако умрат преди 9 левел, умират, това е. Не трябва да има право на 2ри шанс, все пак всичките герой се "дигат" заедно до 9 левел, неможе да са седем човека 8 левел и един да почва наново да дига левел. Много хора ще се изнервят, нали сме кандидати IRONMAN's... :laugh:
Дигаме левел и се пръскаме ^^
ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

Днес ще направим среща вав чата за да оточним датата и часа на събитието :D
iwannadie
Jr. Member
Jr. Member

ni_va_biva_new wrote: Днес ще направим среща вав чата за да оточним датата и часа на събитието :D
Добре ама нека да уточним кои ще участваме??И в чата около колко часа да влезнеме??
ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

ем явно ще остане за през седмицата искам да са наберат още кандидати трябва малко реклама :( :secret:
ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

@teamplay: Писна ми да ви трия всички коментари, които пускате ЕДИН СЛЕД ДРУГ! Следващия, който го направи, ще бъде баннат.
bakosan
Newbie
Newbie

Айде и аз искам да се запиша :cool:
ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

Еми зпиши се сас ацц и името на героя :angel: