За или против изкореняването на "GodMode"?

Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

maz0 wrote:
Datee1 wrote: Извиняваи мазо ,но ти полудял ли си ?! Знаеш ли ,че ако се премахне года сервера ще стане пуст и рекордите няма да са около 300-350 ,а около 20-50 ... Аз просто се учудвам от това предложение ... ,ако искате да гоните играчи не е това начина ...

@teamplay: Напълно съм съгласен..
Виждам, че сте от 2-рия тип играчи, няма лошо :) [без лоши чуства]
Лично аз нямам нищо напротив да играем без год, но просто помисли колко играчи ще си отидат. Искам да припомня, че имаме толкова онлайн в класика, именно заради възможността да се използват допълнителни програми (без тези, които ощетяват останалите).
DanielPortman wrote: За "GodMode",против ботовете!
За това си има Non-Ladder.
Vlad
Newbie
Newbie

Сега на тези,които са се натъпкали с предмети,ще им е все едно,но как ще се отрази на новодошлите?
За ботовете базирани на хакит,а год,и пикит нека се забранят в игрите.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Vlad wrote: Сега на тези,които са се натъпкали с предмети,ще им е все едно,но как ще се отрази на новодошлите?
God Mode сме го забранили при дуел. Пикита е забранен като цяло (изключение се прави единствено за пикита на ботовете).
В темата коментираме премахването на God Mode като цяло. Махнем ли го ботове като k3c, abot и Pindle bot-а базиран на d2hackit няма да могат да се използват.
Heroes
Newbie
Newbie

Аз съм против ГОД-а! Единственото което ще загуби сървъра са група ламерчета която си чешат оня работа с едната ръка, а с другата играят!
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Heroes wrote: Аз съм против ГОД-а! Единственото което ще загуби сървъра са група ламерчета която си чешат оня работа с едната ръка, а с другата играят!
От една страна си прав ,но проблема е ,че тези ламерчета са по-голямата част от сървъра ...
asd
Heroes
Newbie
Newbie

Datee1 wrote:
Heroes wrote: Аз съм против ГОД-а! Единственото което ще загуби сървъра са група ламерчета която си чешат оня работа с едната ръка, а с другата играят!
От една страна си прав ,но проблема е ,че тези ламерчета са по-голямата част от сървъра ...
И ти си прав, ама ще има хора които ще оценят това, че няма да има год а защо не и някой други неща. Вярно по малко ще додат от колкото ще си отидат, но аз предпочитам 5 човека които играят Д2 и спазват правилата, от колкото 25 побъркани пубера.
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Освен да се обнови версията на 1.13 там ботове и годмодове няма все още и доста бугове са премахнати .Нови итеми торч и таи нататка . Това е моито предложение нито играчи щте губим сащо може някои друг чужденец да влезне таи щте стане по интересно. :) :D :rolleyes:
Tra[Sh]eR
Newbie
Newbie

най добре ще е да се премахнат всякакви видове ботове хакове и т.н. да му се даде 1 рестарт.. и да почнем на чисто тфа ми се струва добра идея smile
coca-cola
Newbie
Newbie

Преди време имаше същия проблем и тогава се създаде Non-leader и там е за хора който не искат да играят с год и с ботове
Vlad
Newbie
Newbie

DarkKiss wrote:
Vlad wrote: Сега на тези,които са се натъпкали с предмети,ще им е все едно,но как ще се отрази на новодошлите?
God Mode сме го забранили при дуел. Пикита е забранен като цяло (изключение се прави единствено за пикита на ботовете).
В темата коментираме премахването на God Mode като цяло. Махнем ли го ботове като k3c, abot и Pindle bot-а базиран на d2hackit няма да могат да се използват.
Еми махайте ги.Както казах на хората които са с по 345326 Jah-а и ме все тая,въпросът е как ще се чувстват новите играчи.Макар,че и от d2jsp могат да се вадят руни(малко по-тегаво)
coca-cola wrote: Преди време имаше същия проблем и тогава се създаде Non-leader и там е за хора който не искат да играят с год и с ботове
Мисля,че тук проблемът не е в самите ботове,а в това колко може да понесе машината,на която е GS-а
valkbtb
Newbie
Newbie

Против съм ! :)
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Vlad wrote: Мисля,че тук проблемът не е в самите ботове,а в това колко може да понесе машината,на която е GS-а
Именно, точно това е проблема :) Радвам се, че някой най-накрая успя да го разбере.
Ако играчите си бяха направили труда да погледнат тук и тук нямаше въобще да го има проблема с натоварването.
misho
Newbie
Newbie

Хайде и аз да се изкажа ....
Според мен има 2 начина
1. Ограничавате използването на "год"-а напълно и ресвате DB.
2. Оставяте всичко както си е.

Аргументите ми са следните:
Да кажем започвате токущо в сървъра и нито имате герой облечен , нито дрехи... Съответно влизате в някоя игра и гледате пича облечен с енигма мах шако , мах мара и т.н. И си мислите брех тоя много играе че да извади Jah за енигмата... тъй като к3ц бота работи с "god" , който вече са забранили си казвате : ми те тука се ояли жестоко с итеми и аз ше духам супата на рука да ги вадя, ем айде друг сървър...
Ако все пак решите да забраните "god"-a заедно с това ще бъде коректно спрямо новите играчи да реснете DB , но от друга страна несправедливо спрямо хората които играят от месеци тук.
Heroes
Newbie
Newbie

Аз също съм за рестарт и за премахване на всякакви Ботове, Годове и Пикити!
Нека да играем Диабло 2, а не това което е в момента! От ботовете сървара се прецаква, предметите и руните се обезценяват...
Никога няма да забравя като влезнах за пръв път да играя и влизам в едно БР и викам " Как е момчета " а един ми вика " Let's f*ck Baal's ass! " ! Да не говорим че, сутришните часове от толкова много ботове имам чувството че играя Single Player. Много хора ще се откажат от сървъра заради това, но те ще са предимно ламчетата които искат всичко на готово! Разбира се ще има хора които с радост ще започнат в единствения тогава нормален сървър на Д2 в БГ!
Самият факт че, след полувин година от пускането на сървъра се споменава думата "Рестарт" е красноречив факт за успеха на сървара. Има сървър който функционира от 6-7 години и не са се обезценили предметите и руните колкото тука... там си имат други проблеми обаче...
Да не говорим че, рядко се виждат игри с името "TRADE" или подобни, защтото всеки се оповава на бота си и не му пука кой какво офер и кво ниид щот знае че, рано или късно ще го намери, докато в гореспоменатия сървър винаги е имало по 3-4 такива игри които са Фулл, но както казах там си имат по сериозни проблеми и от тука...
Разбира се като за финал искам да кажа, че при евентуален Рестарт на сървъра ще е добре да се дигне малко Дропа, толкова колкото да не изгубим интерес нито от насищане на руни и итеми, нито пък и от глад на такива ...
SiXKiLLeR
Newbie
Newbie

Не мога да разбера защо си мислите, че хората които ще се откажат ако няма ботове са ламери? Просто някои хора нямат време да играят по повече от час-два на ден заради работа, семейство, учене и т.н. И за тях е много удобно играта да не е приоритет в живота им и все пак да си имат нелоши герои и предмети на които да се кефят в малкото време което отделят за играта. Ако няма ботове тези хора просто ще си кажат "Какво пък толкова ще мина и без Д2." и или ще се откажат (както съм правил аз многократно) или ще си търсят друг сървър.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

От сега нататък ще наказвам всеки потребител който не е писал по темата! Темата е за или против премахването на godmode, а не за рестарт на сървъра или премахването на ботовете. Рестарт на царството в момента е безмислен и няма да стане в скоро време.
redhat
Newbie
Newbie

Това ващо не е игра!
Това си е избиване на комплекси с тоя годмод!
petya
Newbie
Newbie

maz0 wrote: От сега нататък ще наказвам всеки потребител който не е писал по темата! Темата е за или против премахването на godmode, а не за рестарт на сървъра или премахването на ботовете. Рестарт на царството в момента е безмислен и няма да стане в скоро време.
зада несе дразниш да беше пуснал тема само с гласуване за да/не
arsmg
Newbie
Newbie

Играя тук от доста скоро, едва вдигнах първото си геройче, нямам предмети... но съм против Godmod-a и ботовете, които вървят с него... До сега съм играм само на Blizzard и то преди години и там беше по-интересно да играя с хора... отколкото с бездушни ботове.

Не смятам, че аргумента за хората които нямали време да играят, а искали яки герои да им се кефят, е много стабилен(аз също нямам много време за игра... само вечер за 2-3 часа)... За мен удоволствието е в играта и мъката по събирането на предмети и руни, а не да вляза и да разгледам какво е ожълан бота и да бъда велик... защото съм си друпнал програмата.
Eon-bg
Newbie
Newbie

Аз лично съм за, по същите причини които мазо каза.А относно това че без год ботовете ще умират без итеми не е така всичко зависи от развитието (лично мое мнение)