За или против изкореняването на "GodMode"?

iwannadie
Jr. Member
Jr. Member

Heroes wrote: Аз съм против ГОД-а! Единственото което ще загуби сървъра са група ламерчета която си чешат оня работа с едната ръка, а с другата играят!
Да ама тази група "ламерчета" стана прекалено голяма....ако наистина го премахнете...ще опустее сърварът...а той си е екстра....мойто лично мнение...нека си остане както е сега,но направете един рестарт...така всичко и всички започваме на чисто и от начало!!!
Heroes
Newbie
Newbie

SiXKiLLeR wrote: Не мога да разбера защо си мислите, че хората които ще се откажат ако няма ботове са ламери? Просто някои хора нямат време да играят по повече от час-два на ден заради работа, семейство, учене и т.н. И за тях е много удобно играта да не е приоритет в живота им и все пак да си имат нелоши герои и предмети на които да се кефят в малкото време което отделят за играта. Ако няма ботове тези хора просто ще си кажат "Какво пък толкова ще мина и без Д2." и или ще се откажат (както съм правил аз многократно) или ще си търсят друг сървър.
Така говориш за Д2 се едно е некаква досадна работа и не ти се занимава, а не забавление което можеш да си позволиш в свободното време ...
GoodDayToDie
Newbie
Newbie

Против . Ботовете могат и без год да работят перфектно
SiXKiLLeR
Newbie
Newbie

Heroes wrote:
SiXKiLLeR wrote: Не мога да разбера защо си мислите, че хората които ще се откажат ако няма ботове са ламери? Просто някои хора нямат време да играят по повече от час-два на ден заради работа, семейство, учене и т.н. И за тях е много удобно играта да не е приоритет в живота им и все пак да си имат нелоши герои и предмети на които да се кефят в малкото време което отделят за играта. Ако няма ботове тези хора просто ще си кажат "Какво пък толкова ще мина и без Д2." и или ще се откажат (както съм правил аз многократно) или ще си търсят друг сървър.
Така говориш за Д2 се едно е некаква досадна работа и не ти се занимава, а не забавление което можеш да си позволиш в свободното време ...
На мен лично отдавна не ми е забавно да ръня ръчно... Повярвай ми едно време го правех по 10 часа на ден знам какво е...
misho
Newbie
Newbie

maz0 wrote: От сега нататък ще наказвам всеки потребител който не е писал по темата! Темата е за или против премахването на godmode, а не за рестарт на сървъра или премахването на ботовете. Рестарт на царството в момента е безмислен и няма да стане в скоро време.
ако това се отнасяше до мен... никъде не съм споменал че съм за рес на DB или нещо такова обясних кво е положението и ако мислиш че бъркам някъде първо прочети добре поста ми и тогава ми кажи къде бъркам , жалко че повечето четат е така през редовете... то за тва и още никои не ми е обърнал внимание с откраднатото ацц ама майната му... Този проблем го имаше и преди и доколкото помня добавихте реал hc нали така? Еми за всички маняци да цъкат hc , лично си иам геройче там и си се кефя супер много . Всеки който не желае игра с ботове и свеки път когато ходи да бия трав дори и със год да му изтrъпва мозъка дали няма да умре като грумне консула да заповяда в hc! Мислех че това е идеята на реалма mazo?
redhat
Newbie
Newbie

И в крайна сметка какво става?
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

redhat wrote: И в крайна сметка какво става?
На 1-ви Февруари ще обявим какво ще правим по въпроса, а до тогава изказвайте мнения..
redhat
Newbie
Newbie

Моля ви забранете и года и ботовете!

Не играя в ***** заради лага и годерите!!

Тук кое му е по-различното?!

С тези ботове и този годмод никой не играе...
Какви играчи ще загуби сървъра?

Като има uber само годерите взимат ани...

Тва е супер простотия!
Ако на 1-ви не са забранени и 2-те аз спирам да играя в тая хакерщина.

Играта тук е безсмислена.

Да ми се смеят щот играя без год...

ХА!

@teamplay: Ако ти се играе без ботове, ходи в Non-Ladder-a.
redhat
Newbie
Newbie

А и никои няма да се откаже!

Къде ще вървят?

Героите са им тук предметите са им тук?!

Къде ще ходят?

Режете им паролите!!!
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Последно предупреждение, не обръщайте темата за премахването на ботове, това не е целта й.
proLamer
Newbie
Newbie

Аз съм категорично против и ако год-а се премахне HC-то ще опустее..
Или ако искате да го премахнете направете така както бяха направи едно време в един български сървър (Отделен Realm в който неможеше да се пуска год мод и ботове), да видите в този realm колко хора ще играят... ?
Смятам че трябва да има възможност за ибор. А на който не му се играе с год да не го пуска ! Знае къде се намира папка "plugin" и бутон "del".
sofia
Jr. Member
Jr. Member

и аз съм против премахването на год-а!
xoce
Jr. Member
Jr. Member

Ако съобщението Ви не е на кирилица, то най-вероятно ще бъде изтрито от екипа на dreaming-bg.com
ARco
Newbie
Newbie

Най добрата идея е наистина да пуснете един реалм без год и т.н, пък на classic нещата да останат както са. И не съм съгласен, че года и ботовете окончателно покваряват играта в сървъра както на други места, по простата причина, че тук има подръжка и контрол. Не съм съгласен и по въпроса с обезценяването, имайки предвид по-високите цени тук, отколкото в другите БГ сървъри. С други думи: Let there be God! (или беше rock - вече не помня)
Johnny-BraVo
Newbie
Newbie

Против Godmode против ботовете
raftara
Newbie
Newbie

И аз сам "ЗА" , но тези които преглеждаме форума , ще знаем че неможе с ГОД . А останалите играчи дето 1 тал раш колан си нямат на кратко по-ламавите няма да знаят и това ще доведе до масов бан за тези които незнаят . Иначе сам ЗА , но не и премахването на к3ц.

Няма вариант да се премахне GM без да се премахне и k3c заедно с него.
Heroes
Newbie
Newbie

Ем админа ще пуска anouncment на коя дата се спират годовете!
Ама според мене по добре първо ботовете да са спрат, че те най-много удрят по реномето на сървъра!Познавам хора на който като им спомена за Dreaming казват "Беги бе тея ламери с ботовете" ...
Пък и тези крашове койото стават все по чести говорят че тва е неизбежно...
Тва с года ми звучи странно. Все едно в сървър дет е позволен Dupe Hack да забранят Map Hack-a! :nenormalniste:

@teamplay: Ти познаваш хора, които казват, че дреаминг е сървър с ботове. Ами тези същите приятелчета знаят ли, че сме направили в Нон-Ладдера забранено използването на ботове?

@Heroes: Ти знаеш ли че на нон-ладдера полувината итеми и РВ-та ги няма!

@DK: Конкретен пример можеш ли да ми дадеш?

@Heroes: Опитай се да направиш на Нон-Ладдера Faith, Death, Fortitude, Spirit, Ice, Death ... Мога да ти дам още около 100 примера и не само за РВ-та!
Iavoratina
Newbie
Newbie

Здравеите! аз съм от новите така наре4ени ламета :)
та да питам по старите игра4и как са си извадили Ber,jah,cham sur zod i tn
наистина не вярвам да е с рънене и то ръ4но!!
за года аз съм за да се премахне .... като цяло тук го видях за 1-ви път :)
но за спирането на Ботс както каза мазо 4е темата не е за БОТОВЕ ма вии понеже имате да не казвам какво и каде
продалжавате да плиуете Ботовете които са ви нагрухтяли до неузнаваемост!
Та Тъпия год кво дава бесмъртие... и сега разбирам 4е и на Нс се използва ЛоЛ на4и ако играе6 НС с Год ...
си комплексиран Нооб в желанието си да се изтъкне6 пред другите 4е играе6 НС и съ6тевременно пулне6т га6тите от страх да не умре6.
Играл сам години НС без такива не6та ... Хора то4но там е тръпката да не умре6 :) там се полу4ава едно клик трепване :))
в крити4ен момент :) готино е изпитаите го
аз съм за Стоп На Года
Iavoratina
Newbie
Newbie

РС: А за6то не се забрани използването на Год от игра4и
на ботовете да си остане ....
ако не Нека софтверния екип ги конфигурира без годове :) и нп
Calvin
Newbie
Newbie

аз съм за ботовете и годмода защото до сега толкова време съм играл в епс кадето няма ботове и такива работи имам всичко и ся ми се играе от начало с ботове и всичко просто за фън :)