За или против изкореняването на "GodMode"?

maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Уважаеми потребители, тъй като екипът сме пред дилема, дали да оставим или премахнем (да не се разбира като забраним) така наречения и познат на всички нас "Godmode", то се стигна до решение да се допитаме до вас, какво да правиме. Ще помоля всеки гласувал, да изкаже едно мнение в темата, за да можем да направиме един спор, надявайки се да не се получи в флууд. Както и да е, ето ще изкажа мойто мнение по въпроса, какви плюсове и минуси премахването му ни предоставя в царството.

Плюсове:

1 - Елиминиране на най-масовия бот, даване възможност на играчите, които не използват помощни програми да се докажат по лесно.
2 - Стимул за по интересна игра. - Тук ще Ви оставя да запълните написаното от мен.
3 - По стабилно царство - Няма да пада толкова лесно, нито ще лагва от натоварването, което в момента k3c & andy ботовете произвеждат.
4 - По добра пазарна икономика, цените ще са по реални (Високи).
5 - Истинска игра на Hardcore (и на Softcore) - Чисти дуели, без да има чудене дали опонента не е спрял хакчето, което е забранено на дуел.

Минуси:

1 - Вероятност за изгонването на играчи, свикнали и неможещи без хака (Лично мнение, без да се обиди някои, ама това за мен не са играчи, а търтей които ги мързи да пият колби и да се пазят повече. По добре без тях.)
2 - ?
3 - ?

Това е, ако се сетя нещо ще допълня, останалото го давам на вас. Моля не правете темата в спам.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз предлагам да НЕ се премахва. Причината е, че ще изгоним доста от играчите, както е споменато. Неприятно, но факт..
petya
Newbie
Newbie

Съгласен съм за премахването на "GodMode", но това значи ли, че се премахват ботовете който исползват года
Hell
Newbie
Newbie

Аз съм твърдо ЗА-премахването на "GodMode",специално заради тези ботове:

1.Защото прекалено много хора ги пускат на "open game" и просто не се виждат реалните игри..

2.Защото всичко започва да се обезценява...

Това е от мен засега... :) .
No-Wallzz
Newbie
Newbie

Според мен е по-добре на софт-кор да се премахне фул хака окончателно!

Докато на хард-кор е по-добре да бъде позволен до определен лвл (около 50-60) ..

Също така мисля, че трябва да премахнете и ботовете с фул хак, защото и да го забраните при игра, те пак ще пуснат ботовете и кел файда. :)
Hell
Newbie
Newbie

petya wrote: Съгласен съм за премахването на "GodMode", но това значи ли, че се премахват ботовете който исползват года
Доколкото съм разбрал само "GodMode" се премахва,а не ботовете.Затова ако са ти здрави ботовете и не умират без "GodMode" нищо няма да ти пречи да ги пускаш :) .
DarkKiss
Administrator
Administrator

petya wrote: Съгласен съм за премахването на "GodMode", но това значи ли, че се премахват ботовете който исползват года
Няма да могат да функционират ботовете базирани на D2Hackit, поне не и на 100%. Не съм напълно сигурно за това, нека някой по-компетентен се изкаже.
Hell wrote: Аз съм твърдо ЗА-премахването на "GodMode",специално заради тезо ботове:

1.Защото прекалено много хора ги пускат на "open game" и просто не се виждат реалните игри..

2.Защото всичко започва да се обезценява...

Това е от мен засега... :) .
Първата причина, която си посочил може да се промени и без премахването на GM.
Втората - цените надали някога ще могат да се променят, без рестарт.
Да подчертая - Не казвам, че ще се направи, а че има такава възможност.
No-Wallzz wrote: Според мен е по-добре на софт-кор да се премахне фул хака окончателно!

Докато на хард-кор е по-добре да бъде позволен до определен лвл (около 50-60) ..

Също така мисля, че трябва да премахнете и ботовете с фул хак, защото и да го забраните при игра, те пак ще пуснат ботовете и кел файда. :)
Няма възможност да се премахне само на SC или само на HC. Промяната е глобална за целия Realm - Softcore, hardcore, ladder, non-ladder.
petya
Newbie
Newbie

просто искам да се махнат ботовете, заради това написах дали ще се махат или не
SiXKiLLeR
Newbie
Newbie

Аз съм на мнение, че к3ц ботовете трябва да останат защото много хора (включително и аз) няма да играем по ред причини ако не можем да пускаме подобни ботове. В останалите игри обаче съм напълно ЗА забраната за използване на Godmode. Струва ми се че това компромисно решение е най-доброто :)
petya
Newbie
Newbie

SiXKiLLeR wrote: Аз съм на мнение, че к3ц ботовете трябва да останат защото много хора (включително и аз) няма да играем по ред причини ако не можем да пускаме подобни ботове. В останалите игри обаче съм напълно ЗА забраната за използване на Godmode. Струва ми се че това компромисно решение е най-доброто :)
неможеш сам да си търсиш предмети и т.н. ??
Minus
Newbie
Newbie

Не го премахвайте трябва за ботовете ... играя от скоро и нямам итеми за ботове които да не мрът без год
petya
Newbie
Newbie

то сега ще стане (с извинение) путка и кал, за тоя вапрос с "GodMode"
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Minus wrote: Не го премахвайте трябва за ботовете ... играя от скоро и нямам итеми за ботове които да не мрът без год
Не всички ботове изискват "godmode" за да работят нормално.
petya wrote: просто искам да се махнат ботовете, заради това написах дали ще се махат или не
Темата не е за премахване на ботовете. Също така намали спам-а, за да няма ограничения.
redhat
Newbie
Newbie

Сега...
Почвам аз в този сървър...
Единствения глупак без GodMod...
Hardcore...

Какво се получава... аз нямам шанс за дроп понеже ботовете постоянно обират.

Годмода да се забрани.
Ползването на ботове да е позволено.

Защо?!

Hardcore - да пускат като им умрът героите ще се откажат.
Или да се мъчат същото е намира предмети бота умира с тях.

Softcore - там всеки играе за як дуел.
Там по-добре е да си дигаш герои и да праявиш яките дуели.

Дуела е главно до контрол както знаем всички.

but... godmod-а наистина е нещо хипер неподходящо.
Ще им направите услуга ако го забраните.

Само да кажа, аз не пускам бот не ползвам годмод.
И се справям чудесно.
Имам си итеми не ходя там където бих умрял.
Ходя там където мога.

Това е играта.
Ботовете да си останат на Softcore мен не ме бърка.
Аз играя hardcore там и без това итемите не се губят.
На hardcore ботове са само минус който иска нека ги ползва.
Оставете на softcore да си правят дуелчета с яки итеми и да дигат левели.

В крайна сметка, за или против? :)

Против годмод-а той ми е основния проблем :)
Ботовете не ме бъркат нека има итеми.
Rysichak
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ем вие хубу ще го махнете ама тези които са играли до сега с к3ц с год мод са си намерили руни чарми итн.. а пък тези които са почнали наскоро като мене трябва да си играят да рънят ръчно.. не е честно !

ПРОТИВ !!!
redhat
Newbie
Newbie

Затова пускаш бот и ти прайш яки герои като техните.

На hardcore бот-а само ти е минус!
Рано или късно умира забива или crushva.
No-Wallzz
Newbie
Newbie

Моето мнение вече е
Или оставете така сървъра, както сте го пуснали, или го рестартирайте, махнете "фул хака" и да се започне една приятна и чиста игра !!!!!!!

На никой НОВОДОШЪЛ няма да му е приятно да играе, като влезе и види някфи си в топ 1000 от 93 левел нагоре фул с предмети, а на него дори да му е забранено да пусне прост "фул хак"....

Това е моето мнение по темата...
Без лоши чувства \)

Коментираме премахването на God Mode, не рестартирането на царството.
За или против премахването на GM, като се има напредвид, че няма да има рестарт? Поне не и в близките няколко месеца.
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Извиняваи мазо ,но ти полудял ли си ?! Знаеш ли ,че ако се премахне года сервера ще стане пуст и рекордите няма да са около 300-350 ,а около 20-50 ... Аз просто се учудвам от това предложение ... ,ако искате да гоните играчи не е това начина ...

@teamplay: Напълно съм съгласен..
asd
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Datee1 wrote: Извиняваи мазо ,но ти полудял ли си ?! Знаеш ли ,че ако се премахне года сервера ще стане пуст и рекордите няма да са около 300-350 ,а около 20-50 ... Аз просто се учудвам от това предложение ... ,ако искате да гоните играчи не е това начина ...

@teamplay: Напълно съм съгласен..
Виждам, че сте от 2-рия тип играчи, няма лошо :) [без лоши чуства]
DanielPortman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За "GodMode",против ботовете!