Нека Админите обарнат внимание на тази тема

temata
Newbie
Newbie

Първо здравеите . Вчера си играех Д2 ръних на трав по едно време ме изхвърли и не можех да влезна около 5.10 мин . Минаха се минутите влезнах и сички герои бяха ичезнали .. Молиа помогнете ацц Temata
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравей,

Аз ще помоля обаче ти да обърнеш внимание на тази тема :) https://forums.dreaming-bg.com/https:// ... ic.php?t=7
temata
Newbie
Newbie

виш сега брато казаха ми сървар супер несто да стане и веднага админа хелп ако не можете да ми помогнете така кажете в момента играиа от зала ако искате да загубите около 15 човека така кажете .Ше го опраите ли ацц или да си почна др сървар е тва искам да знам за кво ми е да ви лажа сарвара падна и изчезнаха хеторара .. ??
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Това, че играеш от зала може да е ключа към проблема ти. Екипа ни винаги е препоръчвал да не се играе от зали или от приятели, причината е - поставянето на Key Logger. По този начин може да ти бъде открадната паролата.
temata
Newbie
Newbie

че ми върнете ли херотата ако не ми даите несх да пусна бот жътре имах и аних ама аз си знам паса бе хора изхварли ме и като влезнах немасе нисто .. :С
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

temata wrote: виш сега брато казаха ми сървар супер несто да стане и веднага админа хелп
Виж сега брато, ако беше прочел темата, към която ти дадох линк и беше дал малко повече информация вече щеше да се проверява какво точно е станало, не да си пишем излишни мнения. Админа винаги ще опита да ти помогне ако нещо стане, но админа не е врачка. За да ти помогнем първо трябва да си помогнеш сам.
temata
Newbie
Newbie

Виж сеа брато играех в ****** и нешто васиа сървар зе да става състиа толкоз ли си стиснат да опраис една сорка ве ми ако на осте др хора им се прецака ко се каес а се я опраис ли или не ....

@teamplay: Научи се да пишеш на БЪЛГАРСКИ и не прави реклами на други сървъри.
ItachiUchiha
Newbie
Newbie

Като за начало научи да пишиш на Български.И на мене един пе**л почна да лаже че сам го грабил като ми е продал акаунтите си и навил някви негови приятели да лажат с него.И ми баннаха ип ама ... Аз лично мисля че ти лъжеш и искаш да лажиш някои админ да ти дадат някав герой.Здрав да си пусниш бота и да се кефиш.Какаф е смисала да играеш с герой който не си развивал и не ти ли е малко неудобно да лажиш като селянин,циганин.