Duel

petya
Newbie
Newbie

Позволено ли е помошници, кърсиве и подобни магий в обикновенните дуели.
VAMPI
Newbie
Newbie

Аз се чудя защо тук трябва да се казва го когато ще трепеш някой или защо са забранени меркове и разни проклятия примерно Iron Maiden това все пак са предимствата на даден клас герой
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Според правилата на сървъра не е забранено. Обаче всичко зависи от играчите, които се дуелират.
petya
Newbie
Newbie

maz0 wrote: Според правилата на сървъра не е забранено. Обаче всичко зависи от играчите, които се дуелират.

значи трябва да се съобразявам с другите играчи така ли ? кои може и кои неможе? :nenormalniste:
davida
Newbie
Newbie

Общо взето да.. Не кой може и кой неможе, ами на кой му е по - удобно така...
petya
Newbie
Newbie

Начи ваопще нема да ми пукак от никои.
- Ама ти ми фърли кърс, закво ми играеш с помошника и т.н.
davida
Newbie
Newbie

Да, но е по - хубава и чиста играта без някой неща.. аз съм твърдо против играта с мерк :) пък ако кастна слоу мисъл с боуърка на някоя файр сорс ще се види в чудо.. просто от някой неща няма смисъл \)
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

всеки ламер би казал, че няма забарани, това са така наречените "неписани правила"
не ми е приятно да съм с трапър и някой да сложи 2 уиспа кира тг и т.н. и да се прави на играч... това е само един от многото примери !!! Това го правят хора, който нямат потенцияла на играч ... играите както искате, с каквото искат, но това води до негативно отношение към съответния човек.