Какъв е тоя лаг или бъг и аз незнам...

brumbrum
Newbie
Newbie

играя на хард жлизам бия си мефо жсичко 6 изведнъж ми дава гаме ис интеруптед и ме изхврля после гледам херото ми умряло :rage:
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

шанс ...
brumbrum
Newbie
Newbie

нали голям шанс ... при това 100% не е от нета засщото не ме метна от ацц а само от играта и след това направо в чат-а можах да вляза само .... не ми е за сорса и без това нямам нищо в нея но е тъпо без да съм умирал да е така.....
brumbrum
Newbie
Newbie

ест и админ няма не че се надявам много ... но единствения админ онлайн в момента е пуснал бр бот естествено..:) а аз дори ботове не пускам и сам си играя мн яко ... :)
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

ми и да има не се надявай, че някой ще ти върне героя сигурно е !
DarkKiss
Administrator
Administrator

Не е задължително да те спира интернета, достатъчно и да ти лагне дори, за да се получи.. В момента в който усетиш лаг търсиш админ, защото изчакаш ли и ти замине героя, вече след дъжд качулка няма какво да се направи.

Обърни внимание на т. 3.5. https://forums.dreaming-bg.com/https:// ... ic.php?t=2
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

brumbrum wrote: ест и админ няма не че се надявам много ... но единствения админ онлайн в момента е пуснал бр бот естествено..:) а аз дори ботове не пускам и сам си играя мн яко ... :)
Имаш нещо против да пускам бр бот ли? Не си мисли, че съм поредното дете, което по цял ден блъска диабло. На ден мога да играя по-малко от час (освен събота и неделя). Винаги можеш да пишеш лично съобщение във форума! И в случай, че не си прочел линка в горния пост:
3.5. Играта включва риска от умиране/загуба на предмети при спиране на сървър/интернет/ток и т.н. Екипът на сървъра НЕ носи отговорност и НЕ възстановява мъртви герой или загубени предмети.
p.s. Никoй не ви е виновен, че не четете правилата за игра в сървъра преди да играете!