Въпрос за еквивалентите между руните

Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

И това, че съм админ какво трябва да означава? Че имам всички предмети в играта? Аз съм си обикновен играч, както всички други! Единственото, което мога да правя е да банвам и локвам.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Един пример за цените в сървърите на близард: Hardcore Ladder:

Image
bakosan
Newbie
Newbie

pwnt wrote:
bakosan wrote: Предлагам да се направи като в един друг сървър ...
3 колби + руната transmute в кубът и си разваляш руната
Да се направи някаква анкета Да или Не и играчите да решим .. кво ще кажете
Не забравяйте , че това е classic и няма как да стане.
А защо не питаме играчите с една анкета да или не ?
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

Ще ти обесня защо ! Защото като си пуснеш 10-те к3ца и те за 1 месец извадят 2-3 чам 1-2+ зод и като ги развалиш, нали се сещаш, че руните ще изгубяв всякаква стойност спрямо предметите.. тогава всеки ще почне вместо 10 к3ца да пуска 10 пиндел бота и накрая ще се окаже, че всеки има всичко, цените за руни или предмети ще са НИЩОЖНИ и ще се реве за рес, зашото липсва всякакъв интерес.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

dontmezanimavai wrote: Ще ти обесня защо ! Защото като си пуснеш 10-те к3ца и те за 1 месец извадят 2-3 чам 1-2+ зод и като ги развалиш, нали се сещаш, че руните ще изгубяв всякаква стойност спрямо предметите.. тогава всеки ще почне вместо 10 к3ца да пуска 10 пиндел бота и накрая ще се окаже, че всеки има всичко, цените за руни или предмети ще са НИЩОЖНИ и ще се реве за рес, зашото липсва всякакъв интерес.
Само да добавя, че от к3ц не пада Зод. :)
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

така извинявам се чам е максимума, но друга ми беше общата идея на поста и мисля, че ме разбрахте (y)
bakosan
Newbie
Newbie

Добре добре , само предлагах (fubar)
Vlad
Newbie
Newbie

Аз само не разбрах,като му е толкова ценна чам руната на тоя пич,защо така иска да се оттърве от нея?
По лични наблюдения наистина чам пада по-често от джах и бер...
boneshaker
Newbie
Newbie

Проста , елементарна икономика - търсенето и предлагането на 1 стока опрецелят цената И ( тук не може да се говори за качество на руните :D). Колкото и не справедливо да изглежа и от моя страна , просто е така и разбирам защо е така. Нищо не може да се направи по вапроса ... освен ако не се въведат нови rw-та , които да са полезни на юзърите, които да вклиючват в направата си пр.чам :)