Предложение към админите

xoce
Jr. Member
Jr. Member

Предлагам да се напраи сървъра да се ресва сутрин в 5 и следобяд в 5 защото напоследак с това чакане на линия ми се струва че много повече се бъгват героите . Сигорно ще има и против обаче мисля че повечето хора ще са за 2 рес-а на ден . На някои от админите ако му се занимава може да направи една анкета.
ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

Аз сам ЗА
sofia
Jr. Member
Jr. Member

ni_va_biva_new wrote: Аз сам ЗА
:cool:
DragoN
Jr. Member
Jr. Member

DragoN wrote:
sofia wrote:
ni_va_biva_new wrote: Аз сам ЗА
:cool:
Само едно нещо ми е странно защо херотата се прецакват някъде около 5 часа винаги, часът в който старите прецакани се оправят. И въобще каква е причината за прецакването на някой герой ботовете според мене не са виновни, защото съм играл и пускал в хофа ботове доста време и е нямало никога такива проблеми
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Няма възможност за 2-ри рестарт, пък и няма и кога да го сложим, при положение че през почти целия ден има активност на играчите.
boneshaker
Newbie
Newbie

maz0 wrote: Няма възможност за 2-ри рестарт, пък и няма и кога да го сложим, при положение че през почти целия ден има активност на играчите.
Според мен няма да има такива които да са провти дори и да има висока активност , защото много герои дават грешката. Всеки би прежалил 2-3 минути за рестарт отколкото да чака 20часа(примерно) докато дойде 5 сутринта :)

А относно възможността вие знаете как стоят нещата, ако зависи от потребителите (поне според мен) това няма да е проблем :)