Относно зачестилите спирания и повредените герой на 02.03.2010г.

root
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Смятам, че е крайно време да уведомим вас, потребители за случващото се "зад кулисите".

От няколко дни насам псевдо хакери атакуват 1.10 Classic царството на сървъра, в резултат на което се наблюдават зачестилите спирания. До днес това беше единствения проблем, но за съжаление горе споменатите осакатили някой от геройте в 1.10 Classic царството (Dreaming Mod не е засегнат), включително голяма част от дневните backup-и.

Грешката ни е до толкова, че съхраняваме backup-ите на същия сървър, на който се намира и царството, т.е. има ли достъп до едното, има и до другото. Повредените герой ще бъдат възстановени, но за съжаление ще бъдат върнати с ~12 часа назад (Тогава е направен последния ни backup на отделен твърд диск).

Предприемаме съответните мерки, за да не се повтори случая.
Имаме предположение кои са въпросните хакери, но докато информацията с която разполагаме не бъде потвърдена няма да обвиняваме никой.

Извиняваме се за създаденото неудобство, тъй като потърпевшите са потребителите на царството.

С уважение,
Екипът на dreaming-bg.com
Vlad
Newbie
Newbie

Въпросните "хакери" са много зле.Това зависта какво ли не прави...Мисля,че се сещам кои са.Само не знам какво ще спечелят от цялата работа,някой ще се премести от тук там?Това не е начин за привличане на играчи,а точно обратното.Само дано си нямаме повече проблеми...
А аз си мислях,че машината издъхва... :D
freak
Newbie
Newbie

Българска работа
mam4oto
Newbie
Newbie

до колко време г/д ще бъдат възтановени героите ?
abn0rmal777
Newbie
Newbie

Наистина това е въпроса, който всички се питаме : Кога г/д ще се върнат.
tribe
Newbie
Newbie

freak wrote: Българска работа
:nenormalniste: :D :D :D :D
uJluO
Newbie
Newbie

Извинете а защо няма сървър действително ли няма или съм баннат а пък аз не съм играл от петъка какво става ? :( \(