предложение

xoce
Jr. Member
Jr. Member

предлагам да се намери админ които да влиза поне към 9-10 и да се занимава с сървара през деня защото напоследак такав липсва.
raftara
Newbie
Newbie

Предлагам да земете да млакнете , никой не ви е виновен , че си искате "простите" ботове сичко трагва от там правете си сметка сами . И въпреки това най-добре да се махнат да останат 30 онлайн ама да са онлайн , а не 5 онлайн и 300 бота :)
necessarypain
Dreaming Friend
Dreaming Friend

И какво точно се изисква от този админ ?
SylaR
Jr. Member
Jr. Member

Пример:
Сървъра пада в 5 сутринта, влиза админ и го оправя, не да се чака до 10-11 :weight: :rolleyes:
necessarypain
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Колко хора стоят да играят в 5 сутринта?
Да - не е в това въпроса, не е нормално сървъра да го няма.
Имам бегли спомени, че сървъра в 5 часа си рестартира реалмите нарочно, но не знам дали все още го има това.
pwnt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

necessarypain wrote: Колко хора стоят да играят в 5 сутринта?
Да - не е в това въпроса, не е нормално сървъра да го няма.
Имам бегли спомени, че сървъра в 5 часа си рестартира реалмите нарочно, но не знам дали все още го има това.
Има го.
mite e
necessarypain
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Което ме наведжа на мисълта, че не в "хакери" е проблема, а евентуално да има някой бъг.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

От утре не би трябвало да има повече проблеми от този тип, поне в това се надяваме.
sofia
Jr. Member
Jr. Member

maz0 wrote: От утре не би трябвало да има повече проблеми от този тип, поне в това се надяваме.
Е надявате се, но ефект никакъв! Преди малко ми се бъгнаха 3-те героя който бях пуснал :)
xoce
Jr. Member
Jr. Member

sofia wrote:
maz0 wrote: От утре не би трябвало да има повече проблеми от този тип, поне в това се надяваме.
Е надявате се, но ефект никакъв! Преди малко ми се бъгнаха 3-те героя който бях пуснал :)
и пак и отново същите мизерии
qvorec
Newbie
Newbie

искам и аз да предложа нещо(знам че доста от вас ще ме опрекват но.. нямам избор) . Искам да предложа да се позволява само по 1 бот на всеки играч.. какво е това нещо по 10 бота на калпак.. всеки път трябва да чакам 1 мин заради този Line. Примерно аз сам ходя за предмети.. Бия пиндескина за 15 сек и чакам 1 мин да направи мрежа, че понякога и повече.. моля направете нещо по въпроса!