Имам проблем с правенето на игри

koizekoza
Newbie
Newbie

Имам проблем..немога да правя игри . Ако може да помогнете ,благодаря предварително Acount - koizekoza
root
Dreaming Friend
Dreaming Friend

С конкретен герой ли е проблемен или всички? Каква грешка изписва при опит да направиш игра?
koizekoza
Newbie
Newbie

You are in line to create a game.
Try joining the game to avoid waiting.
Your position in line is :
Tова пише като се опитам да направя игра..
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Трябва да изчакаш малко, преди да направиш играта. Това е всичко. Лимита на игрите е сложен, за да се предотврати пренатоварване на сървъра.
koizekoza
Newbie
Newbie

Да ама така несхте да ми направи игра бота:)
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Destruction wrote: Трябва да изчакаш малко, преди да направиш играта. Това е всичко. Лимита на игрите е сложен, за да се предотврати пренатоварване на сървъра.
koizekoza
Newbie
Newbie

Да обаче бота няма как да чака поне аз нз как да си го направя Анди бот...ако може някакъв съвет
unnamedkiller
Newbie
Newbie

Та и аз да попитам,вече 8-9 минути чакам и ми седи на "Your position line 32" а преди профилактиката не беше така.На какво се дължи това ?
urkn
Newbie
Newbie

възможно ли е да сложите лимит на игрите,които може да се пускат от едно IP?доколкото разбрах мислите да взимате още една машина за сървър,но според мен,когато това стане е вероятно хората просто да почнат да пускат още повече ботове и положението да остане същото.
sofia
Jr. Member
Jr. Member

По добре сложете лимит на ботовете... да не могат някой ламерчета да пускат по 10-15 бота и после що е line ?! Аз предлагам ограничение по 5-6 бота макс на ип или нещо такова..
unnamedkiller
Newbie
Newbie

И да се сложи лимит,ние българите сме така,че все ще намерим начин да мамим.Нека изчакаме някое модераторско мнение,да каже на какво се дължи проблема.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не е проблем. D2GS програмата е направена да издържа максимум 180 игри, при което ако умишлено се надвишат, то самата програмата crash-ва (счупва се) и за това е сложен този лимит от 180 игри на D2GS. В момента имаме капацитет да пуснем само 2 D2GS, и ако евентуално се намери кадърен хост, ще можем да пуснем и 3-то D2GS.
SwitchType
Full Member
Full Member

да попитам какви изисквания са за хостер на 3-то д2гс.. (говорим за пц-то..)