Гаден проблем

chelsea
Newbie
Newbie

Хм, не знам дали тук е най-правилното място за писане, но ще се пробвам: Много гаден лаг ме преследва в игри. 1 минута всичко е ок и после за 8-15 секунди абсолютно никакво движение, след което "непроиграното" се изтрелва с х200 ... Преинсталнах Д2то, проблема продължава. Наскоро сървера имаше някъкъв проблем с лага и оттогава е така. На БТК съм, което едва ли в проблем. Очаквам адекватни коментари. Всичко може да бъде от полза. Благодаря!
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Мисля,че проблема ти е,че си на БTK...не си първия който им е клиент и се оплаква (за съжаление)
....
DarkKiss
Administrator
Administrator

DragoN
Jr. Member
Jr. Member

Всички на бтк сме така за съжаление , уж днеска идваха нещо сменяваха първични вторични чифтове тфа онова ама сега пак си е същата боза ... Искам да попитам някой запознат дали няма някакъв начин да ги изнудя тия тъпанари да се махна от тях ( те ми преподписаха автоматично договора напрактика без моят подпис ) без да плащам докрая на оставащия период вноските все едно имам ? :cool:
DarkKiss
Administrator
Administrator

DragoN wrote: Всички на бтк сме така за съжаление , уж днеска идваха нещо сменяваха първични вторични чифтове тфа онова ама сега пак си е същата боза ... Искам да попитам някой запознат дали няма някакъв начин да ги изнудя тия тъпанари да се махна от тях ( те ми преподписаха автоматично договора напрактика без моят подпис ) без да плащам докрая на оставащия период вноските все едно имам ? :cool:
Въпроса можеш да го зададеш към юрист, тук се съмнявам да има някой компетентен, който да може да ти отговори.

И все пак:

Към сървъра има ли лаг или е само към определен realm?
Ако е към даден Realm, в другия има ли проблем?
Ако няма, само към едно d2gs ли е проблема или всички?
Ако е към конкретно d2gs, кое е то?

Към сайта има ли проблем? Предполагам все ще се намери някой хитрец да пита какво общо има. Има - сайта и форума се хостват от наша машина при същия доставчик, т.е. ако има проблем към сървъра, а към сайта всичко е ОК, то той може да се използва за база за сравнение.
DragoN
Jr. Member
Jr. Member

DarkKiss wrote: Въпроса можеш да го зададеш към юрист, тук се съмнявам да има някой компетентен, който да може да ти отговори.

И все пак:

Към сървъра има ли лаг или е само към определен realm? ----- Аз не играя в dreaming realm-a only classic но и в двата имам лаг ( проверям ги през cmd-----> тнт...)
Ако е към даден Realm, в другия има ли проблем?
Ако няма, само към едно d2gs ли е проблема или всички? -------- Към всички, много рядко се случва само към едно примерно снощи забелязах че имам проблем само към 2-то
Ако е към конкретно d2gs, кое е то? -----

Към сайта има ли проблем? Предполагам все ще се намери някой хитрец да пита какво общо има. Има - сайта и форума се хостват от наша машина при същия доставчик, т.е. ако има проблем към сървъра, а към сайта всичко е ОК, то той може да се използва за база за сравнение.
Към сайта нямам никакви проблеми зарежда от раз всеки път

p.s.!!!!
В момента пак имам проблем само към 2-рото d2gs!!!!
Zeus
Newbie
Newbie

Аз имам нещо подобно... когато правя игра - невероятен лаг, когато обаче се join-a към някоя готова игра - никакъв лаг! Тук ( на работа ) интернета е БТК ( за съжаление ), от вкъщи нямам този проблем
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Zeus wrote: Аз имам нещо подобно... когато правя игра - невероятен лаг, когато обаче се join-a към някоя готова игра - никакъв лаг! Тук ( на работа ) интернета е БТК ( за съжаление ), от вкъщи нямам този проблем
Просто връзката с megalan и бtk не много добра :)
d2gs1.dreaming-bg,com
d2gs2.dreaming-bg.com
d2gs3.dreaming-bg.com
Мисля че първото гс е на интерент megalan ?

Zeus
Newbie
Newbie

Гандото е че до преди 2-3 дена нямаше проблем с БТК , но били им откраднали не знам си какво и ........ (fubar)
DragoN
Jr. Member
Jr. Member

винаги си е имало проблеми ама от 2-3 дена вече направо не се играе!
prostakel
Jr. Member
Jr. Member

Незнам и аз също съм на БТК и нямам никакви проблеми от тяхна страна. На най-високата тарифа съм 12mbs.
Лошото им на тях е че тея модеми немогат да поддържат голяма връзка. Не те знам от каде си ама ... ако си от
софия по-добре върви на друг и-нет.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

prostakel wrote: Незнам и аз също съм на БТК и нямам никакви проблеми от тяхна страна. На най-високата тарифа съм 12mbs.
Лошото им на тях е че тея модеми немогат да поддържат голяма връзка. Не те знам от каде си ама ... ако си от
И аз съм на БТК и ВЕЧЕ нямам такъв delay. Проблема е отстранен поне за момента.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

prostakel wrote: Незнам и аз също съм на БТК и нямам никакви проблеми от тяхна страна. На най-високата тарифа съм 12mbs.
Корекция:

Модемите издържат до 25 mbits, самата линия която отида то централата не може да поддържа тази скорост (скороста зависи колко близко си до централата.) примерно за да правиш скорост от 25 mbit/s трябва да си на ~1.25-1.5 километра от централата им.
DragoN
Jr. Member
Jr. Member

Destruction wrote: И аз съм на БТК и ВЕЧЕ нямам такъв delay. Проблема е отстранен поне за момента.
Незнам при мен delay си е все още налице дане казвам че май по-зле става..... :nenormalniste: