Голям проблем с ацц

ChalgaBoy
Jr. Member
Jr. Member

Искам да замдам 1 въпрос. Ацц : chalgaboy заклучен ли е ? не ми приема паса в играта и в сайта на играта към акаунта , няма как да си поискам емайл щот немога влеза в него от 3 месеца ако не и повече :secret: Ще помоля някой админ да ми отговори какво е положението... емайла е : **********и да ми смени паса ако може...
ChalgaBoy
Jr. Member
Jr. Member

78.108.248.245
95.87.230.173 и още 1 ип адресче което ще впиша след малко са влизали с акаунта 100%...
вижте логовете за ип-та... 100% са ме обрали ,а най-хубавото е ,че си знам секи 1 итем на изуст :) не е влизано от моя страна с акаунта от 3 без 15 :)
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не е заключен. Можеш да използваш формата за забравена парола от този линк -> http://dreaming-bg.com/page:forgotpass

п.п. това ИП да ти е познато 87.121.87.22 ? Очаквам отговор в най-скоро време да мога да взема мерки.
ChalgaBoy
Jr. Member
Jr. Member

"няма как да си поискам емайл щот немога влеза в него от 3 месеца ако не и повече " заклучвай акаунта... да права описание на предметите , а третото ип не ми е познато , но имам 3-то приятелче което може да има ЛОГ с акаунта затова казах не бързаи с бановете... или поне виж 3-тото ип има ли лог с акаунт "SCR-ITEMS" ако липсва такав лог значи т'ва не е мой човек...

описание на предметите да права ли ? даже мазо може да потвърди... пазарувал съм и от него..
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Акаунти Sniffles, Branwen, ChalgaBoy, deadmen са заключени до изясняване на случая.
ChalgaBoy
Jr. Member
Jr. Member

Добре ,а относно паролата неможем ли да направим нещо ? В смисъл казах си емайлчето и какав ми е проблема с майла :) ще ми пуснеш ли нов пас или поне ако можеш да смениш емайлчето на "************"
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ChalgaBoy wrote: ще ми пуснеш ли нов пас или поне ако можеш да смениш емайлчето на "[email protected]"
За това вече трябва да се обърнеш към ДаркКисс.
ChalgaBoy
Jr. Member
Jr. Member

аха.. мерси за бързото съдействие :) а пък на тоя му иам скайпа (не на дарк кис :D ) :) ще му стане забавно на душата :)