Проблеми с класик реалма ?

ChalgaBoy
Jr. Member
Jr. Member

Като един от многото играчи се интересувам какво се случва последните дни с класика... Зачестелия краш на какво се дължи ? Можем ли ние играчите да направим нещо за да помогнем и т.н.

Колеги ,играчи.. моля не спамете в темата за да можем да разберем какви и каде са проблемите :mda:
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Старите проблеми се появиха отново. Продължаваме да нямаме ресурса да поддържаме 1.10 Classic царството с толкова много потребители(ботове), и като цяло все нещо от програмите се збозва заради натоварването, което прави. Алтернативата е да се сложат ограничения (на направените игри, както преди време) за да може да не се появяват тези неща.
ChalgaBoy
Jr. Member
Jr. Member

Повечето ще се разпищят akо пак се чака по 15-60 секунди за игра... но така ще е по добре от колкото да няма реалм по 7+ часа , нека не ставаме *******ф 2.. лично аз този месец след като си дам парите за поправка на телефона , ще ви изпратя каквото е останало дано подпомогна поне малко за разрешаването с финансовия проблем :)

Какво стана с даряването на предмети ? копувачи и даряващи няма ли ?
MSII
Newbie
Newbie

я ми кажете какви характериските на сървърна машина трябва да няма никакви проблеми

идея предлагана е ама не пречи да дадем еднократно по 10 лева които има желание да се съберем и да платим еднократно , аз играя от едно 10 / 12 дена но не ми пречи да прaта някои леф , рабираме се които е навит да помогне казвате кво трябва да се земе да се упг машината и сичко е ок :)
ganev
Newbie
Newbie

ChalgaBoy wrote: Можем ли ние играчите да направим нещо за да помогнем и т.н.
Да, можем. Играчите да намалят броя на ботовете, които пускат. Аз лично ползвам само 1 бот ( к3ц ) и съм много доволен от резултата. Трябва хората, които пускат по 7-8 к3ца, йамбове и т.н. да се поосъзнаят и да не ламтят толкова много за предмети и руни. Така поне малко ще облекчим сървъра.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ganev wrote: Да, можем. Играчите да намалят броя на ботовете, които пускат. Аз лично ползвам само 1 бот ( к3ц ) и съм много доволен от резултата. Трябва хората, които пускат по 7-8 к3ца, йамбове и т.н. да се поосъзнаят и да не ламтят толкова много за предмети и руни. Така поне малко ще облекчим сървъра.
Евала, де всички играчи да мислеха като теб :)
Kyxap
Newbie
Newbie

И аз пускам по 1 бот, но той ми трябва защото нямам аз свободно време да ходя да се обличам :) Като ми мине CAE и запуквам мощно ръчно :D
stambo_94
Newbie
Newbie

тая идея с даването на 10 лева от игра4 е добра.
Примерно ако се саберат около 50 4овека например 6те е добре
аз бих дал някои лев.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

stambo_94 wrote: тая идея с даването на 10 лева от игра4 е добра.
Примерно ако се саберат около 50 4овека например 6те е добре
аз бих дал някои лев.
В интерес на истината това е предлагано не веднъж...но крайния ефект е нулев :)
....
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

на думи всички са големи ... лошото е че няма действие
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.