Предложение относно "Falied to join game"

trana
Jr. Member
Jr. Member

Предложението ми е следното... При yмиране на бота в игра понякога той дава "Falied to join game", защото остава в играта. Доста неприятно е това да се случи, защото героят става неактивен до следващият рестарт на servera ( 05:00 ) . Tака, да си дойдем на думата... няма ли да е възможно да се направи система в сайта, чрез която всеки да може да киkне героят си ( след въвеждането на Acc i Pass ) .

Enjoy
jukataa
Newbie
Newbie

Интересно предложение. С две ръце съм За! :)
cyraX
Newbie
Newbie

Браво Митак!Добра тема и аз съм с 2 раце за!Дай боже да стане(не съм чак толкова запознат с PvPGN) но сигорно има някакъв вариант.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Няма да стане, защото героя остава в паметта на d2gs, че е в игра, но дефакто не можеш да го изриташ :-). Отделно създаване на такава система би било прекалено рисково и може да бъде използвано за злоупотреби, за това няма как да стане, съжелявам.
trana
Jr. Member
Jr. Member

бях длъжен да пробвам все пак :)

Enjoy
jukataa
Newbie
Newbie

А възможно ли е сървъра да се рестартира на 12 часа? Т.е. и в 5 следобед :)
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пускаите по малко ботове към 2-3 и няма да имате проблем с faild join game а тез които имат доста проблеми с нета (рутер модем .. ) 1-2 бота .
Като пуснете 6 к3ц да не мислите че ще забогатете от трафф и пиндел несе забогатява ! Има няколко по добри места за рън . :)
Dranplqs
Jr. Member
Jr. Member

jukataa wrote: А възможно ли е сървъра да се рестартира на 12 часа? Т.е. и в 5 следобед :)
Tой в момента 1 път не се рестартира ти за 2пъти говориш. И моля админите да обърнат внимание вместо да ми обясняват че се рестартира. Щото в момента автоматичен рестарт в 5:00 няма. За втори път ми фаилва герой който на сутринта на следващия ден е още фейл. Като 2рия път беше вчера и неска към 9 го проверих беше още фейл. Прибрах се от изпита преди малко и вече беше оправен. Което значи че сървара може би е паднал и затова ми се е оправил героя или пък админ го е реснал ръчно, но автоматичен рестарт няма!!!
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Dranplqs wrote: Tой в момента 1 път не се рестартира ти за 2пъти говориш. И моля админите да обърнат внимание вместо да ми обясняват че се рестартира. Щото в момента автоматичен рестарт в 5:00 няма. За втори път ми фаилва герой който на сутринта на следващия ден е още фейл. Като 2рия път беше вчера и неска към 9 го проверих беше още фейл. Прибрах се от изпита преди малко и вече беше оправен. Което значи че сървара може би е паднал и затова ми се е оправил героя или пък админ го е реснал ръчно, но автоматичен рестарт няма!!!
Явно, след като направихме последните промени, касаещи автоматичните рестарти, сме направили настройки, които са развалили системата, без значение, до края на деня се надяваме всичко да е наред.

П.С. Интересно ми е просто, кога админите сме се опитали да прикриеме проблем?
ganev
Newbie
Newbie

Има си цака к3цовете да не се бъгват с това "failed to join game" , но няма да ви я кажа. Сетете се сами :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: . Моя пичага направи 3к ръна за около 3 дена и не се е бъгнал. Докато преди редовно се бъгваше :weight: :weight:
Dranplqs
Jr. Member
Jr. Member

ganev wrote: Има си цака к3цовете да не се бъгват с това "failed to join game" , но няма да ви я кажа. Сетете се сами :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: . Моя пичага направи 3к ръна за около 3 дена и не се е бъгнал. Докато преди редовно се бъгваше :weight: :weight:
На мене рядко ми се бъгва герой. В случая небеше к3ц а Fire sors и то след ръчно цъкане... Както и да е.
А към мазо. Значи преди да пиша тука писах на Infection в д2 то. Та той там ме убеждаваше че всичко е ок... Ем му обясних как стоят нещата. Затова писах тука.