Noobzor рикуест

Andarion
Newbie
Newbie

Здрасти на всички. Тъй като за пръв път подхващам Diablo изобщо и едва от вчера играя тук, ще помоля някой, който има малко свободно време за губене с нууб като мен да ми обясни някои неща :rolleyes: Първо, понеже гледам че повечето хора са 80-95 левел, има ли шанс да намеря парти на Normal/Nightmare? Второ, може ли да ми обясните съкращенията? Не общите от сорта на MF и FCR, а примерно es 40 life или n/infinity n +35 life | o 2 cham* каквито виждам в чат канала :) И последно, каква е стратегията за развитие към по-висок левел? Смисъл, само рънвам през куестовете и босовете, без да събирам нищо освен руни и артефакти, да ходя да си бия нормални гадове за exp или нещо друго? Благодаря предварително на всеки за изгубеното време :)
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

es 40 life - Grand Charm +1 To Elemental Skills (Druid Only) + 40 to Life
n infinity = need infinity
o infinity = offer infinity

Вдигането на нивата, както аз правя:
1-14/5 лвл - 1 град, като след 11 лвл, отивам на последния WP 1 act
15-21 лвл - 2 град, няма знчение къде, само да е пълна играта или с повече от 4-5 човека
21-25 лвл - Cows Normal
25-40 лвл - Cows Nightmare
40-60 лвл - Baal Runs Nightmare
60-99 лвл - Baal Runs Hell
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Вдигането на нивата.
1-20 лвл - 1 град в пален гаме ( така вдигаш по бързо да не си в парти ) :)
20-25 лвл - Крави на нормал
25 - 99 лвл - Диабло хелл

alex93
Full Member
Full Member

Или ако си намериш приятел с който да играете..прекарва те 1-ви левел на Hell и започва да ти прави Diablo runs(в отворена игра-колкото повече хора толкова повече дигаш) и за 2+ часа (с предова, ако наистина разирате играта) си 60ти левел :)
Edit:Забравих да спомена че може и да стане още по-бавно ако не намериш играчи 25 левел за нормал и 40ти левел за nightmare, за да можеш да се прекараш с тях след като умре Ball (ти си стойш само в града и си в парти с тях :) )
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Хайде да си кажа и моята система.

1-15 Първи акт, като до 10 биеш в Блек Марш, после по пътя за Андариел
16-24 Втори акт, като биеш по пътя да си изпълниш куестовете
25-40 крави НМ в пълна игра с енчант и биеш ти без парти, така за един рън, максимум 1,5 ставаш 40
40-60 Баал НМ рънове или Крави на Хел
После е ясно.
zashto