Само аз ли съм на мнение, че ботовете обезсмислят играта?

alex93
Full Member
Full Member

Реших да почна в clasic-а.Правя герой, но какво се оказва.Хич не се играе..през цялото време пускаш различни програми .Точно за 2 дена-80ти левел и играта спира.Пуска се някъв бот да събира руни/предмети (trav pindel и т.н).Сабираш предметите -добавяш си героя в Ball bot-a.Дига ти го 99.И това е.После какво става?Duel ли?Нали fun-a е с цел "дуел".Според мен трябва да се остави примерно само trav бот-а и да може да се пуска 1 бот(не 10) от 1 играч(ако изобщо може така да се редактира самата програмата.).Всеки знае че да си ръниш сам не е толкова интересно..1 бот-голяма работа..Сами ще си дигаме левелите и т.н..Предлагам да се пусне някаква анкета.. САМО АЗ СЪМ НА МНЕНИЕ, ЧЕ БОТОВЕТЕ ОБЕЗСМИСЛЯТ ИГРАТА?
ПП:темата под моята трябва да се редактира на "Познай бота какво извади"
loshia
Jr. Member
Jr. Member

пич и аз бях написал 1 такъв пост ама никой не ми обърна внимание \)
то секи с 50 бота и се обезмисля играта.. се 1 играем фън
Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ботовете наистина обезмислят играта, но ако не ти харесва в класика за това е измислен dreaming mod-a. Никой не те кара да пускаш ботове нали, ако решиш пусни си 1, ако искаш колкото конекции са ти позволени. Вярно е, че ботовете товарят машината и за това повечето пъти седи 'line', но това вече е друга тема.
alex93
Full Member
Full Member

Проблема е че ми се играе clasic, а в тоя "clasic" игра НЯМА.
В мода си правя дуели..наистина е много як, но ми се дигат левели ..бият ми се "босове", а с тези ботове..
MSII
Newbie
Newbie

мм недей пуска ботове ходи сам на Бр и тва е мен пак ми се пускат ботове и не ми се дига ръчно, ако не се лъжа ина нон-лодер (няма ботове ) пак е цласиц незнам дали го има още де :)
sparrow
Dreaming Friend
Dreaming Friend

хъ, ми ти не пускай ботове, играй си просто : )
не е задължително да се пускат ботове.
и мене ме гледат ей така [email protected]@- като кажа, че ми харесва приказката в играта, че ми се иска пък да си попердаша чудовищата с човечето си, да зяпам картинки, да си измислям разни неща, да го обличам различно, да му измислям как да се пребори с всеки лош по разни интересни начини... : )))
защо всъщност се тормозиш?
ти, ако искаш, можеш да си играеш играта както се играе.
вярно е досадно като попаднеш в бейл-рън и всички там са нэкфи ботърски зомбита, които знаят само "тъпъ уп" и "лет`с го кил бейл"
и пък докато ги превеждаш, или нещо си там, докато са още "живи" и докато стигнат до заветното ботене, да се чудят - ама защо сега тря да говоря с тоя, що сега "не ми отваря" намсикво... блябля.
ми играй си, пък : )
ще станем двама, ако играеш и ти Играта, тази най-най-най-готина игра, измислена досега на Света :D

но все пак - играта е за да се забавляваме.
кой както може и, разбира се, всички и задължително по правилата.
ти се забавляваш от едно, аз, например, от друго, те пък се забавляват да ботят и да се фукат в чата с формата на картинката на амулета си (?!), или пък с това, че шакото на гошо имало 1 защита повече от шакото на тошо :D :D :D
ми нека.
на когото както му е забавно.
те нали не ти гледат в паничката и не те карат и ти да си пускаш бот. и ти недей да гледаш в тяхната : )
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ок и аз съм навит с вас. Предлагам да си организираме всяка вечер затворени, ръчни баал рънове, защото чесно казано взе да ми омръзва тук, не можеш да продадеш нищо освен ако не е макс или енигма... Ако има и други навити ей тука на ЛС или в сървъра на mutd_vic or fpupesh
zashto
alex93
Full Member
Full Member

MSII wrote: мм недей пуска ботове ходи сам на Бр и тва е мен пак ми се пускат ботове и не ми се дига ръчно, ако не се лъжа ина нон-лодер (няма ботове ) пак е цласиц незнам дали го има още де :)
Е за какво ми е да ходя сам..ако ми се играеше сам щях да play single.

А отностно отговорите на другите-просто не ми е интересно така-едни да пускат едни не..искам да видим кой играч може сам да си дигне левелите, да си намери сам предметите и т.н.
Моля админстраторите да пуснат такава анкета и да видим какво е мнението на играчите.Ако не искат...няма повече да ми "чуете гласа" (отностно тази тема)
Sho0ter
Newbie
Newbie

Поне забранете ball bot-a
SiXKiLLeR
Newbie
Newbie

Пуснаха нон-ладер за тази цел да има класик реалм без ботове - никой не играе там. Сам си прави изводите дали има смисъл от анкета :)
alex93
Full Member
Full Member

Sho0ter wrote: Поне забранете ball bot-a
Да, поне да си правим само br-to?
MSII
Newbie
Newbie

Добре бе пич колко човека да ти кажем като не ти изнася не те караме на сила да играеш тука сеш се? имаше 10/20на теми от както играя тук демек 2 месеца като гледам никoй не ги зима на сериозно айде лека вечер / LOCK :))))
dr0m
Hero Member
Hero Member

Никой не му е казвал, че не го карат да играе в сървъра.Ще повторя човека " Това не е класик ".Това си е боза и аз лично съм против ботовете в, уж, класика на сървъра.Защо просто не направим анкета, както направихме при 120 лвл в ДМ?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Така е стартирал сървъра и така ще си остане.
В процес на "разработка" е НОВ РЕАЛМ (на много хора им е известно!) в мойто няма да има ботове,хакове и т. н. ...Въпрос на време е да бъде пуснат реалма.Само търпение :)
....
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

TheExorcist™ това, което каза е много радостно стига да няма фейлд, лайн и тн. По темата, няма нищо, ама нищо по прекрасно в тази игра (поне според мен) от това 100% на ръка:
http://prikachi.com/images/311/2429311z.jpg
За инфо, моят герой е Monique, сървърът е вече несъществуващата дата.бг, а както виждате току що качих 99 и станах първия орб с този левел.
zashto
alex93
Full Member
Full Member

TheExorcist™ wrote: Така е стартирал сървъра и така ще си остане.
В процес на "разработка" е НОВ РЕАЛМ (на много хора им е известно!) в мойто няма да има ботове,хакове и т. н. ...Въпрос на време е да бъде пуснат реалма.Само търпение :)
Тогава ще чакаме :)
Благодаря на всички за отговорите.
Заключвайте темата.
ПП:ако може в новият реалм бъде добавен /trade list ? :)
dr0m
Hero Member
Hero Member

alex93 wrote: ПП:ако може в новият реалм бъде добавен /trade list ? :)
+1
S1sela
Newbie
Newbie

Винаги ще има тарикати в къфто и да е реалм които щесъомеятда пуснат бот и да не бъдат засечени :) тей че........когато нещо бъдезабранено то става още по привлекателно :D
Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

alex93 wrote: ПП:ако може в новият реалм бъде добавен /trade list ? :)
Вие на шега си мислите нещата. За такава команда се иска програмист, ама програмист, който е навътре в нещата. За такъв програмист си трябват пари, а Папи почти не печели от този сървър. Разберете го хора това е единственият сървър, който не желае да изкарва пари чрез него, а напротив Папи влага за машини и интернет. Наистина би било хубаво, ако има такава команда, но щом до сега няма мислите ли, че за напред някой би дал 100 лева за някаква команда? Повечето изглежда, че си нямат напредстава какви пари струва 20 реда код на c++
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Алексчо, жестоко си прав.... Просто играйте за фъна и това е.... нали ботовете ви изкарват, какво толкова пищите.. Па една игра е в крайна сметка, не е нищо повече...
Айде със здраве на всички ви :)