Кой иска да играем Non-ladder?

alex93
Full Member
Full Member

Наистина всеки си има мнение :).Много ми се иска да се съберем повечко играчи..продължавам да привиквам хора(и да спамя :D ).И пак ще помоля админите ..пускайте през някакъв период от време съобщение от типа на "Ako vi se igrae clasic bez botove - wisp na acc alex-93" или нещо друго..в смисъл да разберат за non laddera.
ПП:да се похваля..във 17:00 часа бяхме 8-10 левел, а във 23:00 50+ :D
staminol
Newbie
Newbie

Алекс не се сърди ,но отговора се крие в Егн-то ти :D .Ако ника ти отговаря на истината си набор 93 .Тоест си в лятна ваканция и т.н.Но голяма част от хората в сървара съм останал с впечатление че съм към 20 годишни.Тоест през деня имат много по важна работа от това да правят по 3к ръна на анди(в това число и аз).Затова не очаквай да се напълни много.
ПС:Ако имах време и аз бих играл без ботове тъй като няма нищо по яко от това да ти падне така желания предмет след 3 часа упорит труд :D
alex93
Full Member
Full Member

На мене ми отне около 2 час и 15-20 минути (сам) да си прекарам 7 muleta на hell.(За act3 hell ми помогнаха)После ще им взимам руните.Кой е казал че трябва да правите 3к runa?Така малко по малко всичко си идва на място..пък може и през ден 100-150 pindel рън-а.Стават бързо, за 100 рън-а съм вадил Jah.
ПП:преди 5 минути си ги взех..очаквах поне 1 gul...днес нямам късмет
http://kachi-snimka.info/images/viu1282244202q.jpg